با وجود نشانه هایی از آتش بس در جنگ قیمت, صنعت, انتظار شکست

آمریکا نفت شیل تولید کنندگان باید خیلی احساس درد و این هفته اداره اطلاعات انرژی پیش بینی کرد که تا تابستان ایالات متحده خواهد یک بار دیگر تبدیل به یک وارد کننده خالص نفت را به عنوان تولید داخلی قراردادها و بازارهای خارج از کشور چروک.

رئیس جمهور تهمت پیش بینی جمعه که یک معامله در دست بود اما روز گذشته با نه سمت ارتکاب به آن است.

ایالات متحده و روسیه و عربستان سعودی در حال بزرگ 3 کشورهای تولید کننده نفت و دو نفر دیگر می خواهید برای دیدن آمریکا کاهش نسبت به خود را دارند. اما واشنگتن نمی تواند به طور یک جانبه منظور از جمله کاهش و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او نمی خواهد آن را انجام دهد به هر حال وجود یک پیشنهاد است که در تگزاس عمل در سطح دولت است. او اشاره کرده است که او ممکن است اعمال تعرفه های وارداتی نفت بیش از مخالفان عمده شرکت های آمریکایی.

این غلت بازار در هر صورت به احتمال زیاد به نیروی شرکت های ایالات متحده به مقیاس. معلوم بود روز شنبه اگر روس ها و سعودی ها خواهد بود حاضر به قبول است که در راه خود را به آتش بس.

هیچ سابقه برای آنچه که اتفاق می افتد در کسب و کار نفت اما بهترین قیاس ممکن است سقوط قیمت ها در سال 1931 در اوج رکود بزرگ.

“’30s, در راه است که هرگز انتظار واقعا انعکاس امروز” گفت: Daniel Yergin نویسنده کتاب “جایزه” تاریخچه ای از صنعت نفت. پس از آن تا امروز شد “اقتصادی فلج و ناگهانی سیل از نفت است.”

نود سال پیش سیل بیرون آمد به تازگی کشف سیاه, غول زمینه در شرق تگزاس. با قیمت در تگزاس افتاده بود و از حدود 1 دلار در هر بشکه به 15 سنت. تگزاس راه آهن کمیسیون تلاش برای تحمیل سهمیه بود اما بارها و بارها متوقف شده توسط دادگاه. در نهایت فرماندار فرستاده سرباز گارد ملی به شرق تگزاس برای به اجرا درآوردن آنچه که به نام “pro-سهمیه بندی.”

قیمت بازیافت. اما یک تفاوت بزرگ بین و سپس و در حال حاضر: آمریکا مصرف نفت به نظر می رسد کاهش یافته است حدود 14 درصد بین سال های 1929 و 1932 بدترین سال از افسردگی (بر اساس آمار و ارقام تولید). که قابل توجه و از آن دردناک بود. اما امروز مصرف است و در این راه به کاهش 20 تا 25 درصد بیش از یک دوره از سه سال اما از هفته.

در آن زمان “ما تا به حال چیزی شبیه به این ناگهانی و عظیم تقاضا انقباض است که ما در حال حاضر گفت:” رابرت McNally های نفتی تحلیلی شرکت Rapidan انرژی است.

سمت روشن گفت: Yergin است که مصرف کنونی رکود بعید است به آخرین تا زمانی که آن را در افسردگی است. و تولید خاص به سرعت در حال کاهش.

“واقعیت تلخ نشان می دهد که وجود خواهد داشت برخی از نوع معامله و یا درک به کاهش سیل نفت,” او گفت:.

این چیزی است که عربستان سعودی می گویند که آنها امید به خارج شدن از روز پنج شنبه در این همایش از آنچه هستند به نام اوپک به علاوه سازمان ملل به دنبال جمعه با مذاکرات میان مقامات انرژی این گروه از 20 سازمان ملل نیز حمایت ریاض.

برخی تحلیلگران بدبین هستند یک معامله را می توان در این هفته اما بسیاری معتقدند یکی را برای ظهور هر چه زودتر به جای بعد به دلیل در دسترس ظرفیت ذخیره سازی بیش از حد نفت به سرعت در حال پر کردن.

مایکل Hsueh یک استراتژیست با دویچه بانک گفت: در یک توجه داشته باشید که هر گونه توافق که می افتد کوتاه از 10 میلیون بشکه در روز قطع نمی تواند به عنوان یک موفقیت اما با توجه به بسیاری از کشورهای درگیر در دو روز از جلسات و قاب زمان کوتاه به چکش پیچیده توافق “وجود دارد بیش از تعداد معمول از مشکلات اینجا.”

و حتی اگر تولید کاهش نمی آیند از مذاکرات بعید است آنها را جبران خواهد کرد برای ادامه کاهش در تقاضا.

Rystad انرژی نروژ تحلیلی شرکت گفت: این انتظار 27.5 درصد کاهش مصرف در ماه آوریل در مقایسه با یک سال پیش با برخی از بهبود پیش بینی شده است.

اداره اطلاعات انرژی پیش بینی کاهش در مصرف ایالات متحده از 500 ، 000 بشکه در روز در سال جاری در مقایسه با سال 2019.

قیمت جهانی نفت به پایین است که حدود 60 درصد از فوریه اما یک تحلیلگر با Rystad, Bjornar Tonhaugen گفت: در یک یادداشت روز شنبه که قیمت بازار هنوز هم نمی تواند به درستی منعکس فروشگاه عظیم نفت که ساخته شده است تا در سراسر جهان است که همچنان به اعمال فشار رو به پایین.

تولید کنندگان نفت در برنامه ریزی برای کاهش هزینه های خود را عمدتا در چاه جدید توسط 36 درصد است. این هفته اکسون آخرین holdout اعلام کرد آن را برش چنین هزینه های سرمایه 30 درصد یا حدود 10 میلیارد دلار.

بسیاری از کسانی که در کاهش احساس خواهد شد در ایالات متحده و کانادا که در آن شیل و ماسه تار نفت گران تر هستند برای تولید در خاور میانه و فلات قاره و یا در روسیه است. “نفت هزینه های در حال سقوط در سراسر جهان, اما چشمگیر ترین کاهش در آمریکای شمالی” دن پرات از یک شرکت تابعه به نام IHS Herold گفت: در یک توجه داشته باشید.

برخی از تولید کنندگان نفت خواسته اند تگزاس راه آهن به کمیسیون reimpose سهمیه برای اولین بار از سال 1972. دیگران مخالف حرکت می کند. این کمیسیون مطابق با مارس 14. هیچ کس در این نقطه انتظار دارد که استاندار باید برای ارسال نیروهای نظامی به نفت زمینه پخش از 1930s. اما به عنوان Yergin اشاره کرد و انتظار این نوع از “شوک تقاضا” در هر صورت تا زمانی که آن اتفاق افتاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im