با وجود مشکلات مالی وجود دارد نشانه هایی از امید در بازار املاک و مستغلات

تعداد مدعیان بیکاری برای بسیاری برگزار شده است تا با توجه به تکنولوژی قدیمی قوانین سختگیرانه دولت در مورد چه کسی می تواند ادعا بیکاری و سردرگمی در مورد چه کسی می تواند درخواست برای چه. بانک فدرال رزرو اعلام کرد این دور از انجام حمایت از پست coronavirus همه گیر بازیابی و برخی از اقتصاددانان در حال صحبت کردن در مورد 2022 به عنوان یک هدف بهبود. بازار سهام هل می دهد جلو در انتظار همه که پول از سوی فدرال رزرو برای فیلتر کردن به گوشه های دور پایین به مصرف کنندگان جیب.

اما اگر کسی شک این ایده که نزدیک به 80 درصد از آمریکایی ها زندگی می کردند چک چک قبل از همه گیر شما فقط نیاز به نگاه به ساعت-صف های طولانی در بانک های مواد غذایی در سراسر کشور است. با بسیاری از آمریکایی ها قادر به پوشش یک ماه از هزینه وجود دارد صدمه دیده انبوه.

نرخ بهره وام مسکن آمار پایین تاریخی در چند هفته گذشته حتی به عنوان برخی از وام دهندگان وام مسکن نشان داد آنها را سفت اعتبار و منابع مالی مورد نیاز برای تصویب وام. اگر شما در حال فکر کردن در مورد refinancing مورد این فکر می کنم: به جای از دست دادن مشتریان, برخی از وام دهندگان ارائه این فرصت را به سادگی کاهش نرخ بهره در وام های موجود و بدون پرداخت هزینه های اضافی. وام دهنده خود را بپرسید اگر این گزینه قبل از اینکه شما شروع به خرید در اطراف.

تعداد لیست موجود است را به طور قابل توجهی از یک سال پیش اما خریداران هنوز هم ارائه می دهد در خانه های موجود و ساخت و ساز جدید. در حالی که ابدا عادی بهار بازار حداقل این یک نشانه امیدوار.

Ilyce Glink است نویسنده کتاب “100 پرسش هر, برای اولین بار خانه خریدار باید بپرسید” (نسخه چهارم). او همچنین مدیر عامل شرکت از بهترین پول حرکت یک برنامه است که کارفرمایان ارائه به کارکنان به اندازه گیری و شماره گیری کردن استرس های مالی. Samuel J. Tamkin در شیکاگو وکیل املاک و مستغلات. تماس با Ilyce و سام از طریق وب سایت ThinkGlink.com.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>