با وجود چین درخواست بازگشت به کار را به عنوان کسب و کار غیر معمول در پکن

روم Pilipey سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک زن با پوشیدن لباس های محافظ ماسک صورت نشسته در یک کافه در یک تقریبا خالی سلنا مرکز خرید در پکن در فوریه. 12, سال 2020 است.

پکن — اکثر کارگران در چین قرار بود به عقب بر گردیم در این هفته — با وجود افزایش مداوم در افراد مبتلا به کروناویروس جدید — وحشت زده و عصبی به عنوان رهبران در پکن سعی کنید برای به حداقل رساندن تاثیر اقتصادی از شیوع بیماری است.

اما آمده چهارشنبه در چه باید روز سوم از کسب و کار به عنوان معمول هیچ چیز معمول بود.

“به طور معمول هزاران نفر از مسافران مترو از نزدیکی ایستگاه خواهد رها به خرید چیزی گفت:” نانسی کائو 25 ساله کارمند که با پوشیدن یک ماسک و دستکش به عنوان او در یک فروشگاه در پکن پایتخت بازار. “معمولا بسته بندی شده اما در حال حاضر ما خوش شانس برای دیدن بیش از 20 نفر در یک ساعت.”

نگران عوارض این بیماری همه گیر را در چین نرخ رشد که دولت بوده و زحمتکش برای حفظ در 6 درصد مقامات گفته اند کسب و کار در سراسر کشور برای بازگشت به کار پس از یک ماه در تعطیلات سال جدید بود که تمدید یک هفته.

استانی و مقامات شهرداری در بیشتر مناطق آسیب دیده را تشخیص در مورد زمانی که کسب و کار باید رزومه — حاکم کردن کانون هوبئی استان و بخش های بزرگی از ژجیانگ و گوانگ دونگ در هر دو استان است که در حال صنعتی نیروگاهی اما بدترین آسیب دیده پس از هوبئی.

اما در پایتخت پکن شهر از 22 میلیون نفر است که 352 تایید موارد coronavirus خیابان ها و ساختمان های اداری و فروشگاه ها قابل ملاحظه ای خالی جمعه.

Sanlitun یک glitzy خرید منطقه معمولا jampacked با مردم در موقع ناهار شد و بتن های بایر. فروشگاه اپل بسته شد. Uniqlo و استارباکس هر حال تنها یک درب باز و کارکنان به طور مداوم ضد عفونی دسته. H&M بود که خالی به عنوان گوچی در رکود است.

متوسط چک

در واقع تنها شلوغی بود که در یک میز که در آن می شود خریداران تا به حال به خود درجه حرارت تست شده قبل از ورود به مجتمع خرید. (این خبرنگار شکست خورده و سه بار به خاطر دمای بیش از حد پایین نشان می دهد این تجهیزات ممکن است کمتر قابل اعتماد است.)

[نرخ جدید کروناویروس موارد را کند می کند اما چین باقی می ماند تا حد زیادی تعطیل
]

به عنوان اگر تلاش خواهد اقتصاد را به دنده, دولت, رسانه ها باید exhaustively گزارش تعدادی از کسب و کار از سرگیری عملیات: 2,100 شرکت در پکن اقتصادی و تکنولوژیکی توسعه منطقه در Yizhuang; 7,000 در Zhongguancun پارک علم پکن پاسخ به Silicon Valley; 80 درصد از کسب و کار در پکن بزرگترین بازار تولید.

“مناطق مهم از اقتصاد ملی و معیشت مردم باید از سر گرفته شود بلافاصله و تولید باید دوباره راه اندازی شود” گفت: Cong لیانگ دبیر چین بالای اقتصادی و برنامه ریزی سازمان. “پروژه های بزرگ باید بازگشت به کار و آغاز شده به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

با وجود تشویق به بازگشت به کار و نفس دولت گزارش های رسانه ای از یک توده بازگشت به سنگ چاقو تیز کنی صحنه در سراسر پکن در این هفته یک داستان متفاوت.

بیشتر بانک ها تعطیل هستند — آنها در اماکن عمومی گفت: یکی از بد خلق کارگر در خود پرداز atm از یک شعبه بانک در منطقه Dongcheng و ساختمان های اداری تقریبا به طور کامل خالی است. یک نگهبان در یک ساختمان همسایه بود که مجاز به صحبت با رسانه ها گفت: 12 طبقه بودند همه خالی ذخیره گاه به گاه کارگر در آینده به یک کامپیوتر.

روم Pilipey

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک مرد با پوشیدن یک محافظ ماسک صورت پیاده روی را از طریق تقریبا خالی از سلنا مرکز خرید منطقه در پکن در فوریه. 12, سال 2020 است.

تنها 400 نفر وارد Gemdale پلازا برج اداری در منطقه کسب و کار مرکزی در پکن شرق در روز دوشنبه کمتر از 10 درصد از تعداد معمول یک مدیر املاک و گفت: Jiemian کسب و کار اخبار سایت.

این وضعیت تقریبا به عنوان بد در منطقه مالی و در غرب این شهرستان است. ژو Yahui از CBRE تجاری شرکت املاک و مستغلات گفت: 20 تا 25 درصد از افراد بازگشته بود.

تنها سوپر مارکت

به عنوان من از سگ برای پیاده روی در موقع ناهار بر این جای تعجب گرم چهار شنبه — من هم هستم کار از خانه — به من اشاره کرد که کسب و کارهای کوچک در محله من تمام شد هنوز هم توقیف. میوه فروشگاه. کمی ماکارونی فروشگاه که یک بار به من قرض آرد-تحت پوشش پمپ دوچرخه. خر برگر مشترک. سخت افزار ، ناخن سالن. همه چیز اما سوپر مارکت بسته شد.

بعد از آن در رانندگی به مکان هایی در سراسر منطقه در زمان و نصف زمان معمول از آنجا که وجود دارد هیچ کس در جاده ها. میدان تیان آن من و شهر ممنوعه دو معمولا بسته بندی شده در اماکن مرده مرکز پکن خالی بود به جز سپاه پاسداران است.

در همه جا وجود دارد رفتگران انفجار پیاده و سوار در پیاده رو شستشو ماشین آلات. امضای بوی پکن — معمولا روغن و فلفل قرمز با whiffs فاضلاب — 100 درصد سفید کننده این روزها.

“من باید ضد عفونی کننده و من ضد عفونی کردن من جارو و سبد خرید من” گفت: Xu Changfu, یک خیابان تمیز کننده از مغولستان داخلی است که وظیفه نگه داشتن جاده های پایتخت shipshape. “چگونه می تواند من نه نگران شود ؟ همه نگران همه می ترسم.”

[Coronavirus موارد در الماس شاهزاده کشتی کروز در ادامه به افزایش]

برای بسیاری از افراد گرفتار در این coronavirus برزخ — و نه به طور مستقیم تحت تاثیر قرار, اما نه قادر به بازگشت به زندگی عادی — ادامه تعطیلی آزار دهنده اگر هنوز فلج کننده.

روم Pilipey

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک دختر جوان در اسکیت به تنهایی در یک به طور معمول مشغول یخ در پکن در فوریه. 12, سال 2020 است.

“من در یک خلق و خوی بد البته چون من چیزی برای انجام در حال حاضر گفت:” ژانگ یی دستیار کارگردان در پروژه های فیلم ضربه بودن در پکن است که متوقف شده است. “اما من هیچ انتخاب است.”

او گفت که او را درک مقامات تصمیم به سعی کنید برای جلوگیری از عفونت اما او از ترس تاثیر خود را در فیلم و در فیلم در آینده است.

Coronavirus می تواند تحمیل یک “ضربه ویرانگر” در چین صنعت فیلم, او گفت:. چین 70,000 سینما بسته شده اند و برای بیش از سه هفته از جمله بیش از سال جدید قمری, پرسود ترین زمان در دفتر جعبه را.

عامل ترس

گزارش در آمد از سراسر کشور از مردم هنوز هم بسیار در ترس از نزدیکی انسان دیگر است.

در شانگهای در روز چهارشنبه هر دو سال 2020 جایزه بزرگ چین و شانگهای در هفته مد شد به تعویق افتاد و به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

گوانگژو شهر از 13 میلیون نفر است که به صورت خودرو و الکترونیک کارخانه را ممنوع کرده است غذا خوردن در تمام رستوران ها به جز شرکت های غذاخوری تا اطلاع ثانوی.

در نزدیکی تولید hub شنژن بسیاری از تکنولوژی بالا پارک های صنعتی که متکی به کارگران مهاجر مجاز به بازگشایی تا فوریه. 17. به این ترتیب 187 هکتار اتباع پارک علم و فناوری تا حد زیادی خالی جمعه.

خ

خبرگزاری گتی ایماژ

یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت سواری دوچرخه خود را در امتداد یک خیابان خالی در پکن در فوریه. 12, سال 2020 است.

“من نگران این ویروس مانند هر کس دیگری گفت:” صاحب Hexing چاپ و تبلیغات, فروشگاه, داد که تنها نام خانوادگی خود را, از وو و اضافه کرد او در حال حاضر از دست رفته یک ماه درآمد.

“این بسیار ترسناک و من شنیده ام از اخبار وجود دارد که موارد تایید شده در اطراف در اینجا گفت:” وو که آمد در اوایل بعد از سال جدید قمری. “بنابراین در حال حاضر ما می خواهم بهتر وضع کم کنید و سعی کنید برای زنده ماندن و سالم: که مهم ترین چیز است.”

هنوز هم با بسیاری از مردم هنوز هم در زادگاه خود به جای رفتن به محل کار خود پس از تعطیلات برخی از سیاست گذاران هشدار دهنده از تاثیر محدود کردن جنبش مردم حتی به عنوان ویروس باقی می ماند بدون کنترل.

“ما باید نگرانی در مورد کارخانه ها ناپدید همراه با این بیماری همه گیر” هوانگ Qifan معاون رئیس کنگره خلق ملی امور مالی و اقتصادی در کمیته گفت: در این هفته. “قطع از ماشین که منابع خونی جدید است که ترسناک تر از این بیماری است.”

شعر لی وانگ یوان و لیو یانگ کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

برای رهبران چین, پاپ آپ بیمارستان ها در مورد سیاست تا آنجا که بهداشت و درمان

به عنوان خشم منفجر می شود بیش از, دکتر, را, مرگ, پکن شرکت می دهد دولت چین مشاوره

صدها مایل از هوبئی اضافی 30 میلیون چینی در coronavirus مستند

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>