از جان گذشته خرده فروشان به درخواست تغذیه وزارت خزانه داری برای کمک اضطراری

حتی اگر فروشگاه بسته شد برای بسیاری از ماه های مارس و آوریل عظیمی از کفش و پیراهن مناسب و شنا ریخت و به ایالات متحده از جهانی زنجیره تامین است که در ادامه تان شدیدا با وجود این بیماری همه گیر. خرده فروشان را به تصمیم می گیرید چه چیزی را با خود مانده مارس کالا و عرضه بیش از تقاضا فصلی دنده در حالی که آنها محل شرط خود را در چه هزینه های مصرف کننده را مانند نگاه در شش ماه.

“سهم ما از بهار موجودی است که هنوز هم در مراکز توزیع گفت:” تام gem noble, chief operating officer of Columbia Sportswear. “وجود دارد هیچ وقت برای آماده سازی قبل از فروشگاه های ما تعطیل در اواسط ماه مارس.”

ضعف در حدود 3.8 تریلیون بخش خرده فروشی می تواند موج در سراسر زخمی ایالات متحده اقتصاد hobbling چشم انداز برای بهبود سریع از بی سابقه اقتصادی shutdown در محل قرار داده برای مبارزه با این بیماری همه گیر اقتصاددانان گفت.

بدون خزانه داری و یا فدرال تضمین آن روال تامین مالی صنعت خرده فروشی می تواند رنج می برند “تجاری بحران اعتباری را تهدید می کند که برای به دست گرفتن اقتصاد ما و غرفه امن راه اندازی مجدد در مراحل ابتدایی” آمریکا پوشاک و کفش انجمن خواهد شد هشدار وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول در نامه ای اوایل این هفته. گروه تجارت نشان دهنده بیش از 1000 نام تجاری شرکت از جمله تولید کنندگان و خرده فروشان.

عمده فروشان که عرضه غول خرده فروشی ها در فشار مالی. فقط زمانی که آنها نیاز به اعتبار بیشتر برای جبران همه گیر قطع جریان نقدی خود را به موسسات مالی که عادی حمایت از آنها در حال عقب کشیدن ارتباط می گویند در این نامه نوشته شده توسط واشنگتن پست.

“مگر این ثابت شده است به زودی خرده فروشی موتور است که پشتیبانی از هر چهار آمریکایی مشاغل سخت خواهد شد زمان بازگشت به زندگی” یک پیش نویس از این نامه می گوید.

بیش از 2.1 میلیون خرده فروشی کارگران در مارس شغل خود را از دست به عنوان غیر ضروری کسب و کار بسته به سوار کردن سلامت را بترساند در حالی که شرکت هایی مانند Neiman Marcus و J. Crew سرنگون به ورشکستگی است.

بیشتر خرده فروشان احتمالا به دنبال خواهد داشت. حتی به عنوان غول های آمازون و خارج رونق cash-strapped بازار مستاجران شکست خورده را به سه چهارم از پرداخت اجاره خود را در ژانویه ترک بیش از 1.3 میلیارد دلار پرداخت نشده با توجه به CoStar ، (شرکت آمازون جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

ملی زنجیر مثل macy’s و Urban Outfitters را لغو سفارشات قرار داده شده قبل از همه گیر. Foot Locker, زین با 20 درصد موجودی بیشتر از یک سال پیش ارائه تخفیف عمیق در زمستان لباس و کفش. شرکت های دیگر در حال انتظار تا آخرین لحظه ممکن است برای تعیین اینکه آیا به تازگی پس از رسیدن کالا به فروش می رسد از طریق یک فروشگاه فیزیکی یا آنلاین کانال های گفت Razat Gaurav مدیر اجرایی Llamasoft یک زنجیره تامین مشاوره.

“فروشگاه موجودی نیست در حال حرکت است چرا که مراکز توزیع ندارد و به اندازه کافی ظرفیت ذخیره سازی. وجود یک پشتیبان” گفت: Gaurav. “آنها در حال تلاش همه چیز ممکن است به اتاق را.”

به عنوان coronavirus مجبور به خرده فروشان به طور موقت به تعطیل بیش از 260,000 ایالات متحده فروشگاه های خرده فروشی در سقوط یک رکورد 16.4 درصد در ماه گذشته. Clothiers شانس بدترین, با کاهش فروش 89 درصد از سال قبل با توجه به وزارت بازرگانی داده است.

فروشگاه های زنجیره ای کول با بیش از 1,150 فروشگاه در 49 متحده گفت: سرمایه گذاران مارس 19 آن حاشیه سود ناخالص در سه ماه اول سال کاهش یافت بیش از نیمی از, تا حد زیادی به دلیل بیش از حد موجودی و هزینه های حمل و نقل. به سهولت یک بحران نقدی این شرکت به طور موقت به تعویق افتاد فروشنده پرداخت تا 100 روز است.

در اروپا پرفروش خصوصی برگزار شد کرون لباس شرکت دریافت به طور متوسط 6 میلیون قطعه از لباس هر هفته حتی اگر آن فروشگاه بسته شده, مدیر اجرایی آن در ماه گذشته گفت: Berlingske یک روزنامه کپنهاگ. پس از اجاره در دسترس همه فضای انبار در جنوب Jutland این شرکت هنوز در حال 1,000 ظروف حمل و نقل اندود شده تا در خارج از منزل.

“ما قطعا دیده می شود قابل سفارش لغو مغازه ها بسته نمی مایل به تحویل کامل انبارها و حتی مشتریان درخواست می کردند و آهسته تر راه برای محموله خود را در سراسر اقیانوس” فیل لوی اقتصاددان ارشد به صورت فورواردر حمل و نقل Flexport نوشت: در یک ایمیل.

زمانی که این بیماری همه گیر shutdown مارس آغاز شد و برخی از مراکز توزیع گیر شد با بسته بندی پوشاک در حلق آویز پوشاک قفسه برای تحویل به فروشگاه. قبل از این موارد می تواند منحرف به کانال های آنلاین, آنها تا به حال برداشته شود, خورده, بسته بندی و برچسب برای حمل و نقل به مصرف کنندگان خانه. بسیاری از امکانات و نبود فضای کافی برای این کار Gaurav گفت.

همه گیر آمار به عنوان خرده فروشان هنوز تکان دادن اثرات تعرفه جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال بیشتر کالا از چین و به عنوان صنعت مرور مداوم تغییر از سنتی آجر و ملات فروشگاه ها به فروش آنلاین.

صنعت شبکه های عرضه شده اند مختل پس از ژانویه زمانی که مقامات چینی در پاسخ به این رمان شیوع کروناویروس به طور موثر بسته کردن اقتصاد خود منبع اصلی نساجی و تولید پوشاک.

چینی کارخانه های تولید از سر گرفته فقط به عنوان بخش عمده ای از اروپا و آمریکا اقتصادهای بسته بودند. با توجه به هفته بین سفارش کالا و محصولات’ ورود در ایالات متحده بنادر و کشتی ها ادامه بخار در سراسر اقیانوس آرام و حتی پس از ایالات متحده آمریکا تعطیل.

بسیاری از Columbia Sportswear را تامین کنندگان مواد اولیه خود را بسته کارخانه های چینی در ماه ژانویه است. حتی هنگامی که آنها از سر گرفته شد و تولید آن را دشوار است برای گرفتن اقلام خارج از بنادر چین به تولید کنندگان پوشاک در کشورهایی مانند هند و ویتنام تاخیر در تحویل پاییز کالا.

این شرکت در مراکز توزیع در پرتلند سنگ., و Robards, Ky., حال این ماجرا با کتهای کوتاه صندل و دیگر گرم-آب و پوشاک به عنوان شرکت در تلاش برای روشن مانده زمستان کالا از فروشگاه خود را.

“این واقعا در سراسر هیئت مدیره است که ما بیش از حد — کفش rainwear, کلاه, شورت, تی شرت, صندل” گفت: gem noble های کلمبیا اجرایی است. “و این نه فقط ما. آن را در سراسر کشور به چالش بکشد.”

تحت شرایط عادی این صنعت خرده فروشی به طور همزمان طرح های تولید و فروش محصولات برای فصل مجزا. این بیماری همه گیر به طور غیر منتظره قطع این هماهنگ فرایند ایجاد یک کالا ترافیک با تمام لطف multicar pileup در اتوبان.

اختلال شده است مخصوصا در لباس و فروشگاه های بزرگ با توجه به مقدماتی دفتر آمار اطلاعات.

موجودی به فروش نسبت به فروشگاه های لباس بیش از دو برابر در ماه مارس به عنوان فروشگاه بسته و محموله های خود ادامه می رسند. به همین ترتیب این رقم برای فروشگاه شروع به پریدن کرد به غیر منتظره ای سطح بالا.

خاموش-قیمت خرده راس فروشگاه به طور موقت متوقف شد, خرید و موجودی آن را به عنوان به فروش می کند آنچه در آن خواستار “سن فصلی کالا” در آن فروشگاه ها و مراکز توزیع. در ضمن مدیران در شرکت tjx زمینه که دارای TJ Maxx Marshalls و HomeGoods, می گویند آنها مشخص کردن موارد “به طور قابل توجهی بیش از حد معمول برای پاک کردن قفسه مورخ کالا.

“بازار است که لود شده با موجودی” رئیس اجرایی Ernie Herrman گفت: در یک درآمد تماس هفته گذشته است. “به عنوان یک شرکت ما تهاجمی در پاکسازی کالا.”

بسیاری از خرده فروشان در حال ارائه تخفیف عمیق در بهار, لباس, در حالی که دیگران در حال تخلیه اقلام به ارزان فروشان یا قرار دادن آیتم های فصلی در ذخیره سازی برای سال آینده. برخی از خرده فروشان بزرگ و حتی حمل و نقل پوشاک بهاره بازگشت به چین, به امید فروش آن در سیستم عامل های آنلاین مانند Alibaba است به گفته دبورا Weinswig مدیر اجرایی Coresight پژوهش خرده فروشی و مشاوره شرکت.

“هر خرده فروش است که دست زدن به این کار متفاوت است اما در بیشتر قسمت ها, همه چیز در خود نگه دارد,” او گفت:.

هر موجودی استراتژی استفاده می شود مستلزم ضرر و زیان است. خرده فروشان ممکن است فروش برخی از محصولات زیر قیمت در حالی که پرداخت ذخیره سازی صورتحساب برای موارد آنها را به امید نجات برای سال آینده.

“این ممکن است کمتر از گران قیمت به پرداخت هزینه های حمل اما شرکت هایی که به جمع آوری پول نقد ممکن است هیچ چاره ای گفت:” الان Ellinger ارشد مدیریت شریک برای MMG مشاوران, یک, n. y. مبتنی بر سرمایه گذاری بانک.

تحلیلگران می گویند مازاد موجودی همراه با کاهش فروش قرار داده شده است تعداد بی شماری از خرده فروشان در یک نقطه تنگ به صندوق آینده خرید. به عنوان صنعت بازگشایی یک سفت شرایط اعتبار می تواند تعدیل دوباره بجای اول برگشتن به گفته استفان Lamar رئیس جمهور آمریکا پوشاک و کفش انجمن.

بیمه مانند اویلر هرمس و Coface است که محافظت از کالا تامین کنندگان در برابر خطر خرده فروشان نمی پرداخت صورتحساب خود را در حال محدود کردن مقدار آنها را تضمین کند حتی برای دراز مدت مشتریان. فقط سه ماه پیش یک تامین کننده عمده فروشی با 1 میلیون دلار قرارداد از یک عمده فروش و خرده فروش می تواند خریداری بیمه در 800.000 دلار از آن کسب و کار. امروز عمده ممکن است امن تنها $100,000 تضمین در همان 1 میلیون دلار ساخت سفارش بیش از حد خطرناک برای تکمیل با توجه به AAFA.

گروه صنعت می خواهد خزانه داری و یا تغذیه به ارائه “بیمه اعتباری backstops” به منظور تسهیل از سرگیری عادی کسب و کار خرده فروشی. ماه گذشته دولت آلمان پرده برداری از 30 میلیارد یورو تضمینی برای آن شرکت ها که آینه شبیه حرکت های فرانسه و بلژیک.

بیمه های اعتباری به طور فزاینده ای ریسک گریزی پیدا کردن آن دشوار است برای پیش بینی آینده تقاضای مصرف کننده و چشم انداز فروش ویژه برای midsized خرده فروشان گفت: پل Rotstein مدیر عامل مدال طلا بین المللی که منابع جوراب بافی و سرد آب و لوازم جانبی را برای خرده فروشان مانند Nordstrom, macy’s و dick’s Sporting Goods.

“با خرده فروشی در حال تعطیل — به جز تعداد انگشت شماری از خرده فروشان بزرگ است — هیچ جریان نقدی پیش بینی شما می توانید در تکیه می کنند. بنابراین پاسخ آنها به شدت کاهش و یا کشیدن خط اعتباری در همه” گفت: Rotstein. “اگر اعتبار بیمه خشک من نمی تواند به خرس کل ریسک اعتباری در خود من و که خواهد شد تا حد زیادی کاهش فروش من.”

پاریس-بر اساس اویلر هرمس پیشرو اعتباری بیمه انتظار افزایش 20 درصد در جهانی ورشکستگی تاکید خطر مواجه است و در تضمین پرداخت. قیمت بیمه اعتباری برای تامین کنندگان به خرده فروشان عمده است و بر این اساس افزایش یافته است.

به همین ترتیب Coface است نیروبخش عالی بیمه ادعا می کند که خرده فروشان از رنج می برند کاهش تقاضا گفت: اسکار Villalonga و Coface مدیر عامل شرکت برای شمال امریکا است.

“این بسیار شدید سناریو همه ما در حال رفتن را از طریق” گفت: Villalonga خواستار محیط زیست “بسیار شدید” از سال 2008.

Villalonga کاهش یافته است به نظر در گزارش های مطبوعاتی که Coface متوقف شده بود نوشتن سیاست در برخی از بسته های پول خرده فروشان از جمله میسی. یک سخنگوی گروه فروشگاه های زنجیره ای نیز کاهش یافته است به پاسخ به این گزارش گفته است که اویلر نیز متوقف پوشش.

تقاضا کالا نیز ایجاد چالش هایی برای شرکت های آنها به عنوان نهایی سفارشات برای پاییز و زمستان تعطیلات. بسیاری از خرده فروشان کم در نقد و مطمئن نیستید از مصرف کنندگان بازگشت هستند سفارش تنها 50 تا 75 درصد از سال گذشته تعطیلات موجودی با توجه به Weinswig از Coresight پژوهش است.

برخی نیز در حال سرمایه گذاری بیشتر در مبانی آنها می توانید فروش در طول سال. لباس زیر زنانه آنلاین با نام تجاری ThirdLove است تعویق انداختن trendier موارد مانند تسمه بند یا قطعه در رنگ های فصلی به 2021 با توجه به بنیانگذاران هایدی Zak.

“آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیش بینی در حال حاضر,” او گفت:. “ما تا به حال به استفاده از دو هفته از داده ها را به چهار تا شش ماه از زنجیره تامین تصمیم گیری.”

اوا Dou کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followerstürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izle