طراح Philipp Plein انتقاد برای ‘نفرت انگیز’ کوبه برایانت ادای احترام شامل طلا هلیکوپتر

طراح مد Philipp Plein مواجه شده است و واکنش های پس از ادای احترام به اواخر کوبه برایانت در یک “ناخوشایند” راه طی هفته مد میلان نشان می دهد در روز شنبه.

برای آخر, آلمانی طراح مد مدل دهید خود مدل در سنگ-encrusted لباس با الهام از برایانت لیکرز jersey, نقش برجسته با اواخر بسکتبال بازیکن شماره پیراهن “24” و Plein را مي دهد.

راه باریک و گربه نیز شامل طلا هلیکوپتر به عنوان غرفه یک ویژگی است که به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

در 26 ژانویه سقوط یک هلیکوپتر در لس آنجلس در زمان زندگی برایانت خود 13-year-old daughter Gianna برایانت و هفت مسافر دیگر.

Plein تصمیم به پرداخت ادای احترام به اواخر بازیکن بسکتبال در چنین شیوه ای بوده است به شدت مورد انتقاد قرار آنلاین.

طراح Philipp Plein سوم (سمت راست), Jada Pinkett Smith, Olivia Culpo و مدل در Philipp Plein میلان هفته مد نشان می دهد (22 فوریه سال 2020) (عکس پیترو S. D’Aprano/گتی ایماژ)

“لحنی رنگ ورو رفته و مواد و ضایعات” دیگر منتقد اعلام کرد.

“فیلیپ Plein که تا مدت طولانی است که ساخت لباس می افزاید که چیزی جز درهم و برهمی به مد چشم انداز تصمیم گرفته است که شامل طلا هلیکوپتر همراه خود کریستال لباس بسکتبال پس از عبور از کوبه و Gianna برایانت. این نفرت انگیز است.”

“این ناامید کننده است ناخوشایند و بی احترامی. فیلیپ Plein ساخت ‘احترام’ به کوبه برایانت توسط این برنامه شامل یک طلا هلیکوپتر و tastelessly قرار دادن نام خود را بیش از همه لیکرز سبک کشباف با کوبه شماره. من در واقع شوکه شده” شخص دیگری گفت.

یک مدل ارائه خلقت از Philipp Plein پاییز/زمستان سال 2020 مجموعه (22 فوریه سال 2020) (رویترز/الساندرو دی استفانو)

صحبت به رواج, Plein اعلام کرد که طلا و هلیکوپتر و جت های جنگنده, قایق بادبانی و supercars برجسته در مد نشان می دهد راه اندازی شد در اواخر سال 2019.

“اگر من شناخته شده اند چه اتفاقی افتاده است پس از این حادثه من نمی خواهد قرار داده اند هلیکوپتر وجود دارد” طراح مد گفت.

“این وحشتناک بود چه اتفاقی افتاده است اما من نمی توانستم لغو هلیکوپتر دیگر. بنابراین من فقط می خواستم این را بگویم.”

Plein اضافه شده است که او برنامه ریزی شده در ساخت کمک مالی به مارهای زهردار مناطق گرمسیر و Mambacita ورزشی بنیاد در حافظه برایانت و دختر خود را.
روز یکشنبه Giorgio Armani برگزار شد یک باند نشان می دهد در هفته مد میلان در یک اتاق خالی در میان coronavirus نگرانی.

در بیانیه منتشر شده توسط خانه مد ایتالیایی آرمانی اظهار داشت: “در این نمایش نشان داده خواهد شد که در پشت درهای بسته با توجه به تحولات اخیر از coronavirus در ایتالیا زندگی می کنند جریان در مقابل خالی Teatro [تئاتر] در آرمانی سایت رو لطفا فراموش نکنید حضور این نشان می دهد این بعد از ظهر.

“تصمیم گرفته شد به منظور حفاظت از خوب بودن از همه مهمانان دعوت شده با داشتن آنها حضور در فضاهای شلوغ.”

مستقل در تماس است Philipp Plein برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de