دئوتای وایلدر در مقابل تایسون خشم: چه در زمان مبارزه شروع در انگلستان امشب ؟

آن عهد به محض مقدار زیادی از سرگرم کننده و بی معنی است که تایسون خشم درهم پایین سال است که هنگامی که او شروع به نفس نفس تبلیغی او که قرار بود برای جلوگیری از دئوتای وایلدر در لاس وگاس با ارزش چند نفر به او ايمان آورد. چه احمقانه همه ما در حال حاضر نگاه کنید. در یک کاملا فراموش نشدنی شب بوکس خشم درست بود به کلمه و سپس برخی از تولید ترین ماهرانه مخرب عملکرد حرفه ای خود را برای تبدیل شدن به قهرمان سنگین وزن جهان برای بار دوم.

او تاکید پیروزی کامل یکی از بزرگترین comebacks در ورزش مدرن تاریخ است. قبل از اولین مبارزه خود را با وایلدر به پایان رسید که در یک fragrantly ناعادلانه تصمیم گیری تقسیم قرعه کشی خشم ballooned تا 27 سنگ. او غرق شانزده پیمانه نیم لیتری استلا در روز است. او مبارزه اعتیاد به کوکائین است. و بسیاری fatefully از او صعود به یک ماشین ورزشی و آمد خطرناکی نزدیک به رانندگی به یک پل خود را به کشتن. در حال حاضر او WBC قهرمان و اولین انسان تا کنون به شکست وایلدر.

اما این آمار در مقایسه با رنگ پریده به ماهیت این پیروزی که قطعا باید رتبه به عنوان یکی از بهترین در انگلیسی, تاریخچه بوکس. خشم — که صعود به قله های ورزشی خود را تا به حال تا حد زیادی پایین بوده است به غیر مومن خود ذاتا به سبک دفاعی — به طور کامل خود را تغییر gameplan برای این مسابقه برگشت جایگزین این مربی جوان بن Davison با SugarHill مباشر از Kronk بدنسازی و شجاعانه به دنبال حذفی از آغاز. او کاهش یافته است وایلدر در سوم و پنجم قبل از آمریکا را به گوشه ای پرتاب در حوله در هفتم است.

با وجود وایلدر قابل پیش بینی پس از مبارزه و اعتراضات آن تصمیم درست. او به پایان رسید مبارزه با خیره شدن و ، disorientated با ناخن و خون جوشان را از گوش خود را محروم از WBC عنوان که او را بسیار گرامی. او شده است یک خوب قهرمان و کمربند سبز در یک طبقه و نسب: پسرم Liston محمد علی و جو فریزر, جورج فورمن, کن نورتون, مایک تایسون, لری هولمز Evander Holyfield لنوکس لوئیس وایلدر. و در حال حاضر خشم.

چشمگیر outrageousness از دستاورد خود را از دست داده بود به او. “صحبت من این را دوست دارم زیرا من می توانم آن را به بالا” او جمع بلافاصله پس از پیروزی است. “مردم من ارسال کردن آنها در نگاه من چربی شکم و سر طاس و آنها فکر می کنند که من نمی توانم مبارزه است. اما او جنگیدند بهترین تایسون خشم امشب ما هر دو در ما اعداد اول. ما آموزش دیده به صورت یک حذفی و من از کلمه من است.”

که این رفتن به یک شب به یاد ماندنی بود آشکار از لحظه خشم لباس پوشیدن و در شاهوار لباس بلند و گشاد قرمز و طلایی تاج انجام شد و به حلقه توسط نیروهای نظامی از نگاه شاهزاده خانم جنگجو lookalikes به بعید است و گونه ای از Patsy Cline را غمگین کلاسیک دیوانه. اما او sangfroid ورودی گمراه کننده بود. چون از اولین زنگ خشم پرتاب احتیاط به باد در تعقیب یک به پایان برسد.

باز کردن دور مجموعه ای از تن. وایلدر بلافاصله شروع به چرخش به سمت چپ خود را با امید به خالی کردن خود بومرنگ از دست راست, اما او به نظر می رسید آهسته تر و سنگین تر از معمول به وضوح تلاش برای تنظیم به اضافه وزن او انباشته شده برای این مسابقه است. در مقابل خشم از دست داده بود هیچ کدام از sprightliness با وجود به دست آوردن 16.5 پوند از لس آنجلس قرعه کشی و شروع dodging عکس و بازگشت با سفت jabs.

آن را در دور سوم که در این مبارزه موجب به زندگی است. خشم رشد اعتماد به نفس و شروع به نشستن بر روی عکس های خود را فرود با یک ضربت با چیز تیز و دست راست ترکیب مشابه است که با تکیه بر وایلدر برای تسلط بر این بخش برای مدت طولانی. او زده وایلدر در معبد, با آمریکا در حال غرق شدن به بوم برای اولین بار در تقریبا ده سال زمانی که او کوتاه توسط unheralded کارگر ماهر هارولد Sconiers تنها در سیزدهم خود مبارزه کنند.

وایلدر خواهد آمد را به نفع خود که در اوایل مسابقه از طریق حذفی. اما او موفق به بازیابی وقار خود را در اینجا. او به سرعت بر روی بوم — اگر چه داور کنی Bayless نه خیرخواهی حکم سقوط خود را لغزش و او شروع دور چهارم در پاها بسیار لرزان است که آنها را به یک مست به نظر می رسد ثابت است.

با خود اسلحه آور در مقابل او مانند یک مرد wading را از طریق bulrushes وایلدر بود و به شدت در آب های عمیق و او قطع برای بار دوم در پنجم. این بار خشم رفت و به بدن winging در یک برنامه قلاب به سمت چپ که زده حریف خود را به طور مستقیم در کلیه. یک بار دیگر او درهم به سرعت به پای او اما نوشتن روی دیوار بود و Bayless شروع معلق در هوا ominously نزدیک است.

پایان آمد و در هفتم است. وایلدر مدتها بود که با توسل به صرفا با تکیه بر علامت تجاری خود را از دست راست به تقریبا غم انگیز وتفریحی مدرک تنها برای خشم به اردک را با سهولت. پس از یکی دیگر از وحشی نوسان و دست خشم pounced, uncorking راست راست به طور مستقیم از لوله که فرستاده وایلدر وسیع به پابند. آمریکا گوشه به اندازه کافی دیده بود و حوله در آمد. به limey لذت از صدها نفر از خوبی روغن استرالیایی در حضور پنج سال روی لئامت دادن به عنوان قهرمان جهان شد و در نهایت بیش از.

وایلدر زدم پشت (گتی)

“سمت من پرتاب در حوله اما من آماده برای رفتن بر روی سپر” خیره وایلدر اعتراض پس از آن. “من تا به حال بسیاری از چیزهایی که در آینده به این مبارزه است. من هیچ بهانه ای کاش گوشه من به من اجازه بیرون رفتن بر روی سپر. هیچ عذر و بهانه من دوباره و قوی تر باشد.

“اما حتی بزرگترین از دست دادن که بخشی از آن را. شما آن را برای آنچه در آن است. من تا به حال بسیاری از عوارض خواهیم آمد حتی قوی تر. این چیزی است که بوکس سنگین وزن است همه چیز در مورد. من امیدوارم که هر کس در خانه لذت می برد ، با تشکر از شما برای بیرون آمدن.”

مثل همیشه افکار به سرعت تبدیل به آنچه — که — خواهد بود. وایلدر تایید او می خواست دیگر مسابقه برگشت و یک بار پشت در اتاق پانسمان خود را, خشم شناور این ایده که یک سوم مبارزه بین این جفت ارز می تواند در Oakland Raiders ورزشگاه فقط پایین جاده.

خشم جشن (گتی)

گزینه های دیگر وجود دارد اما. ادی Hearn این پروموتر از WBA, IBF, WBO و IBO قهرمان آنتونی جاشوا هدر رفته هیچ زمان در گفتن خشم در توییتر بود که “بدون نیاز به یک سوم” در حالی که WBC اجباری Dillian وایت همچنین با استفاده از خود را در رسانه های اجتماعی پروفایل به انعطاف پذیری عضلات خود را و پیشرفت خود را در مورد برای یک تابستان مرحله نهایی مسابقات.

در ضمن بحث خواهد شد و در حال حاضر چرخش بیش از دقیقا همان جایی که خشم در میان صفوف پانتئون از بزرگان است. برای بسیاری این پیروزی را بالا بردن او را بالاتر از امثال جو Calzaghe لنوکس لوئیس و راندولف Turpin. که ترک تنها سیاه و سفید قبل از جنگ legends — مردان مانند جان Broughton, Ted Lewis و باب Fitzsimmons. این خیره کننده شب برای ورزش و خیره کننده شب برای تایسون خشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im