دئوتای وایلدر در مقابل تایسون خشم دوم: خشم پخش کردن قدرت مشت زدن حذفی هنرمند وایلدر

تایسون خشم بازی های برگزار شده است پایین شلیک از دئوتای وایلدر پس از پیشنهادات که حذفی هنرمند از آلاباما فقط ممکن است بزرگترین ضر در تاریخ بوکس.

در واقع پس از unimpressed است Gypsy King با حریف خود را برای این روز در لاس وگاس روبرو می شوند برای سنین او عهد کرده است به عقب نشینی به Morecambe و هرگز جعبه دوباره اگر او را گام به Sin City شب به عنوان یک بازنده در ساعات اولیه روز یکشنبه ،

“مردم در مورد قدرت حذفی و او که بزرگترین ضر در سنگین وزن تاریخ, اما که شما باید مبارزه شمارش” خشم توضیح داد. “بیایید هر گونه اشتباه در اینجا دئوتای وایلدر مبارزه کرده است 35 stiffs. راستش اینجا در آمریکا آنها سطح خود را از مخالفان ‘قوطی گوجه فرنگی’.

“او تنها بود و احتمالا هفت رقابتی دعوا که در آن مردم در واقع تلاش برای مبارزه با عقب بقیه بودند اردک-تخم مرغ dummies تنها وجود دارد به سقوط بیش از. وایلدر است که نمی خواهید به ضرب و شتم من قدرت خود را در حال رفتن به من صدمه دیده آن را گزاف گویی کردن مثل من ضد گلوله.

“در اینجا در امریکا این است که چگونه آنها در ساخت جنگندهها اما من در مبارزه با درک Chisora برای بریتانیا و کشورهای مشترک المنافع عنوان در 15th من مبارزه من آورده بود تا در جنگ سخت. من همیشه در دعوا که من می توانم از دست دادن است که تفاوت بین من و متحیر کردن. در اینجا مبارزان ساخته شده به 20-0 با ضرب و شتم مخالفان که آیا مبارزه با عقب. وایلدر KO قدرت و نسبت خالی است.

“تنها مرد خوب او تا به حال با آن مواجه شد به من و من به ضرب و شتم او را پس از سه سال و به عنوان ضعیف به عنوان یک رابین در 17st 11oz با دو شانه بر من مانند coathangers و او هنوز هم نمی تواند ضرب و شتم من پس از آن.”

البته خشم برنده نیست که مبارزه در چشم از قضات که در ترکیب برای ایجاد دسامبر 2018 لس آنجلس برخورد اکثریت قرعه کشی. این 6ft 9in مسافر اصرار دارد او باید اعطا شده است تصمیم با وجود گرفتن کاهش یافته است دو بار در مسابقه.

“من قصد ندارم به pussyfoot در مورد موضوع” خشم اضافه شده است. “وایلدر یکی از ساده ترین دعوا من تا به حال به غیر از این دو knockdowns آن کج یک طرفه mis-مطابقت در بوکس مهارت و همه چیز. آن را آسان مبارزه با قدرت بوکس توانایی همه چیز به غیر از دو knockdowns که من نمی بینم من درگیر شده است در بسیار سخت تر دعوا تمام راه را از طریق زندگی حرفه ای من.

“من نمی قرار دادن فشار بر خودم اما اگر من نمی تواند ضرب و شتم دئوتای وایلدر پس از آن من هیچ خوب است. من نمی خواهد به پایین را به عنوان بزرگ و یا یک قهرمان را به Morecambe و هرگز استشمام بوکس دوباره در زندگی من است. من خواهد بود گه مجموع گه. این است که چگونه اعتماد به نفس من از لگد زدن به او را بیش از همه که حلقه.

“وایلدر است که نمی خواهید به ضرب و شتم من قدرت خود را در حال رفتن به من صدمه دیده آن را گزاف گویی کردن مثل من ضد گلوله. وجود دارد بدون از دست دادن و اگر او می خواهد یک مسابقه برگشت و سپس او را از دست دوباره.”

این جفت ارز باید ازش لذت برد طولانی و قابل احترام رابطه برای نزدیک به یک دهه در حال حاضر به عنوان مردان نگه داشته و یک چشم در هر یک از دیگران’ مشاغل از راه دور. آن است که البته به مراتب frostier این روزها و خشم می کند و انتظار می رود آنها را به تبدیل شدن به دوستان در دراز مدت مانند بسیاری از رقبای بوکس در گذشته است.

“ما نمی تعامل پس از این کنفرانس مطبوعاتی” خشم گفت. “است که تنها زمانی که صحبت کردم به او پس از اولین مبارزه. ما استفاده می شود برای ارتباط برقرار کردن کمی اما من فکر می کنم کوکی هم پاشیده در سال 2018 زمانی که او نمی تواند ضرب و شتم من – او نمی خواست به جفت دیگر. آن را مانند من او را به سرقت برده تیله و نمی دهد آنها را به عقب.

“و ما خواهد بود دوستان در دراز مدت? مگر اینکه او را به می آیند و حرکت به Morecambe. من هیچ برنامه ای برای حرکت به, آلاباما, من به شما بگویم که در حال حاضر. من شک مسیر ما عبور خواهد کرد و دوباره بعد از این شاید آنها را در سه گانه چه کسی می داند؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de