دئوتای وایلدر در مقابل تایسون خشم 2 به روز رسانی های زنده

در خط پنج شنبه خواهد بود دئوتای وایلدر جهانی بوکس شورای کمربند به عنوان قهرمان به دنبال یک رکورد 11 متوالی موفق به دفاع از عنوان. او سهام رکورد با محمد علی.

تایسون خشم اسیر توجه بوکس جهان در اولین مبارزه برابر وایلدر در دسامبر. 1, 2018, گرفتن زدم دو بار در مرکز استیپلز. که شامل یک 12th-دور knockdown زمانی که او به نظر می رسد سرد تنها به نشستن و به پای خود را برای تکمیل این جلسه راه اندازی فوری تماس برای یک مسابقه برگشت.

“این لحظه ای که من منتظرش بوده ام و من مطمئن هستم که او را در انتظار است و همچنین” وایلدر, 34, گفت: طی روز چهارشنبه در کنفرانس خبری که دیدم امنیتی جداگانه مبارزان زمانی که آنها شروع به تنه زدن به یکدیگر است. “بسیاری از به دنبال در و کمک به قرار دادن بخش سنگین وزن در اطلاع. این بخش فوق العاده ای اقدام این چند سال اخیر.

“اول ما مبارزه شگفت انگیز بود و این رفتن به حتی بیشتر شدید.”

این Wallin جلسه شامل خشم (29-0-1 20 کوس) جذب یک جای زخم بر چشم راست خود که مورد نیاز 47 بخیه ترک سابق lineal قهرمان برای پاسخ به سوالات در مورد اگر او به طور کامل بهبود پنج ماه بعد.

“بزرگترین سوراخ کننده که تا کنون زندگی می کردند باید بدون مشکل باز من قطع تا” خشم گفت: از وایلدر با یک اشاره از طعنه. “او نمی تواند نگه داشتن من در 12th دور [در مبارزه اول] بنابراین در حال حاضر من می خواهم برای دیدن اگر او قادر به بلند شدن از روی زمین. من فکر نمی کنم او جرات به دست آوردن.”

“دور 12 شده در ذهن من پس از یک روز” وایلدر گفت. “همین دلیل است که او به دور از مسابقه برگشت. در بازگشت از خشم را در ذهن او فکر می کنم در مورد چگونه من به او یک ضربه مغزی و چگونه او تا به حال هیچ ایده چگونه او حتی بر روی زمین, بنابراین من معتقدم که دور است در سر خود را اگر او می گوید در غیر این صورت او دروغ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de