دئوتای وایلدر در مقابل تایسون خشم 2: چگونه به تماشای دوشنبه شب مبارزه با BT Sport Box Office

WBC سنگین وزن قهرمان دئوتای وایلدر مبارزه خواهد کرد مربوط به خط پادشاه تایسون خشم برای بار دوم در شنبه شب و پس از پر شور قرعه کشی در لس آنجلس در پایان سال 2018 است.

این بیش از یک سال پس از این جفت ارز را در اولین جلسه به پایان رسید در دیدنی و سپس بحث مد به عنوان خشم نوعی گل رز از بوم در 12th دور تنها برای مبارزه در نظر گرفته شود یک قرعه کشی در تغ.

این بریتن از خرد و خورند اردوگاه خود را تعویض مربیان و معرفی یک متخصص تغذیه در حالی که همچنین با استفاده از یک کهنه cutman نگرانی از کون پایدار در پیروزی خود را بیش از اتو Wallin می تواند بازگشایی شده است.

وایلدر در ضمن به دنبال آمدن به جلسه سنگین تر از زمان گذشته برای کاهش خشم اندازه مزیت وجود دارد کمی شک او خواهد شد یک بار دیگر با تکیه بر پیدا کردن پانچ حذفی برابر از لحاظ فنی برتر باکسر.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن:

هنگامی که و که در آن است ،

مبارزه می گیرد در MGM بزرگ آرنا در لاس وگاس در روز شنبه 22 فوریه – یا ساعات اولیه صبح روز یکشنبه برای بینندگان انگلستان.

چه در زمان مبارزه شروع کنم ؟

حلقه پیاده انتظار می رود در حدود 5صبح زمان انگلستان.

چگونه می توانم آن را تماشا و چقدر هزینه ؟

مبارزه زنده پخش خواهد شد در BT Sport Box Office برای £24.95. طرفداران همچنین می توانید جریان مبارزه آنلاین از طریق BT وب سایت رسمی.

که در undercard?

چارلز مارتین در مقابل جرالد واشنگتن (سنگین وزن)

امانوئل Navarrete مقابل Jeo سنتیسیما (WBO جهان سوپر خروس وزن عنوان)

امیر امام در مقابل خاویر ملینا (سبک وزن)

اسحاق لاو در مقابل آلبرتو Guevara (ورزشکار پروزن)

Subriel Matias در مقابل Petros Ananyan (سبک وزن)

سباستین Fundora در مقابل دنیل لوئیس (فوق العاده سبک)

گابریل فلرس Jr vs Matt کانوی (سبک وزن)

Rolando رومرو در مقابل Arturs Ahmetovs (سبک وزن)

ویتو Mielnicki Jr vs کوری قهرمان (سبک وزن)

چه در خطر است ؟

وایلدر است که به دنبال ایجاد 11th دفاع از خود WBC سنگین وزن جهان عنوان و در نتیجه فراتر محمد علی رکورد. حلقه عنوان مجله و خشم وضعیت به عنوان lineal قهرمان نیز برای grabs.

شانس چه هستند?

وایلدر: برای برنده شدن – 1/1 توسط KO – 11/10 در نقاط – 11/1.

خشم: برای برنده شدن – 10/11 توسط KO – 5/1 در نقاط 13/8.

پیش بینی

تاثیر که دور نهایی 14 ماه پیش پتانسیل را دارد که باعث شکستن و یا وایلدر. در یک طرف آمریکا و اتحاد کامل اعتماد به نفس در توانایی های خود را به دست کشیدن از خشم بیرون که می تواند در نتیجه او به دنبال لود می شود که دست راست خیلی زودتر در مسابقه. اما از سوی دیگر حاکم قهرمان به راحتی می تواند از دست دادن بازی خود را طرح و به خشم این فرصت را به نشان می دهد خود را برتر بوکس استعداد و همچنین ارائه شانس او ادعا می کند او می خواهد به دست کشیدن وایلدر ، در هر صورت شانس وایلدر امتیاز برنده به نظر می رسد حتی باریک تر از دسامبر سال 2018 و با خشم نبرد سخت این زمان در اطراف بریتن به نظر می رسد مجموعه ای برای بعید امتیاز برنده – که ثابت سقوط Wladimir Klitschko همه کسانی که سال پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im