Denver Broncos ستاره فون میلر ‘شوکه’ پس از آزمایش مثبت برای coronavirus

میلر گفت که او خود را آغاز کرد offseason آموزش رژیم به طور معمول در سن فرانسیسکو قبل از آن شهرستان صادر شده خود را اقامت در خانه سفارش دهید. سپس او رفت و برگشت به دنور حدود چهار هفته پیش و در روز جمعه گفت که او تا به حال شده است در خارج از خانه تنها در مورد چهار بار به دریافت مواد غذایی بیش از آن span.

“این دیوانه” میلر گفت: دنور KUSA-تلویزیون در روز پنج شنبه. “من باید قرنطینه در اینجا در خانه. واقعا وجود دارد نه هر دارو یا هر چیزی شبیه به آن. [جان استیون Geraghty این Broncos تیم پزشک] به من گفت اگر من تنفس تغییر می کند. … راستش من هنوز به این. این مثل این است که یک ساعت. من مطمئن هستم که آنچه می گذرد اما … من در ارواح خوب است. من هنوز فون. من احساس بیمار و یا صدمه زدن و یا هر چیزی شبیه به آن.”

Miller, 31, سابق سوپر باول MVP و هشت-time Pro کاسه های انتخاب. او به نام NFL همه دهه تیم 2010s. او دومین NFL بازیکن شناخته شده اند که آزمایش مثبت برای ویروس. لس آنجلس قوچ تایید شنبه شب که مرکز برایان آلن آزمایش مثبت است.

میلر خواست لیگ را به حرکت با احتیاط آن را به عنوان تصمیم می گیرد که آیا برای شروع فصل در ماه سپتامبر.

“ما نباید بیش از حد سریع حرکت. فقط هر آنچه که امن است,” او گفت:. “هر چه امن است که همیشه اول ما آمادگی برای انجام هر چه امن است. هر آنچه که ما باید انجام دهید برای دریافت همه چیز به حالت عادی بازگشت و آنچه را که ما باید انجام دهیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات