دموکرات مطبوعات خدمات عمومی دولت بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن هتل پرداخت

در این نامه همچنین درخواست شده وضعیت از هر گونه بحث با مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان است. رهبران دموکرات در مجلس نظارت کمیته مظنونان حمله به دانشگاه کارولین B. Maloney (n. y.) و Gerald E. کانلی (Va.), قبلا به نام GSA به تغییر اجاره نامه.

بحث حمل “یک خطر بزرگ برای سوء استفاده از قدرت و نفوذ ناروا” ون Hollen در مصاحبه ای گفت:. “پس از همه این است که یک رئیس جمهور که gloats در مورد او چگونه کنترل هر جنبه ای از دولت فدرال و در حال حاضر شما باید یکی از سازمان ها نیاز به تصمیم گیری در مورد یکی از کسب و کار است.”

کاخ سفید نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

نامه ای است که در آخرین تلاش کنگره دموکرات ها برای جلوگیری از تهمت از خود را با استفاده از دولت به نفع کسب و کار خود را که او صاحب اما که او پسر بزرگسال, اریک تهمت و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور در حال اجرا در حالی که او در اتاق.

تجدید نظارت می آید در زمانی که این سازمان نسبت ناروا مانند تقریبا تمام هتل ها و شرکت های گلف در کشور دیده می شود کسب و کار شاقول به بخش کوچکی از آنچه در آن بود به علت خاموش شدن ناگهانی از این بیماری همه گیر شده است و به دنبال کاهش هزینه ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان نیز به تازگی شروع به گفتگو با آن قرض دهنده اولیه دویچه بانک در مورد این که آیا این بانک ممکن است به ارائه برخی از نوع تغییر و یا تحمل در مورد شرکت وام با بانک به یک فرد آشنا با این بحث.

“صحبت شد غیر رسمی در طبیعت” و رئیس جمهور شرکت ساخته شده هیچ درخواست رسمی برای امداد گفت: این فرد صحبت به شرط ناشناس ماندن به آزادانه بحث در مورد یک قرارداد خصوصی. نیویورک تایمز گزارش دویچه بانک بحث.

دویچه بانک کاهش یافته است به نظر. در مصاحبه ای در اوایل این هفته, اریک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این سازمان نسبت ناروا است و نمی خواهیم به درمان می شود هر گونه متفاوت توسط شرکای آن و وام دهندگان از شرکت های دیگر.

“ما خواسته [GSA] اگر شما در حال انجام کاری برای هر یک خواص خود را,” او گفت:. “همه ما می گویند این است که آیا تنها ما را. درمان ما همان هر کس دیگری.”

او در بیانیه ای گفت گفتگو با دویچه بانک مشابه در طبیعت است.

“این روزها همه کار با هم. مستاجران در حال کار با صاحبخانه — صاحبخانه در حال کار با بانک. تمام جهان در حال کار با هم به عنوان ما طریق مبارزه با این بیماری همه گیر” او گفت:.

بیش از شش هفته گذشته GSA نمایندگان پاسخ نداده اند به تکرار سوالات در مورد وضعیت اجاره و یا پرداخت از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان است. مقامات وجود ندارد, پاسخ به یک درخواست برای نظر پنج شنبه. GSA نیز بارها و بارها کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات دقیق در مورد رئیس جمهور و اجاره با کنگره است.

“من مطمئن هستم که همه آنها مرعوب” ون Hollen گفت: GSA مقامات. “ما را دیده اند, رئیس جمهور رسیدن به دولت فدرال و آتش مردم است.”

به عنوان خاموش شدن ناگهانی از این بیماری همه گیر در ادامه به سرکوب سفر مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان بوده و به دنبال راه های دیگری برای کاهش هزینه ها. بر خلاف دیگر شرکت های بزرگ این شرکت است که مانع از درخواست امداد از 2 تریلیون دلار مراقبت عمل بسته محرک اقتصادی به دلیل ارائه محرومیت اعضای خانواده رئیس جمهور از بهره.

وابسته به سازمان نسبت ناروا مجاز برای درخواست های مختلف فدرال امداد: یک برنامه ارائه وام به کسب و کارهای کوچک آسیب coronavirus مربوط به بسته شدن. اما در روز چهارشنبه در یک کنفرانس تلفنی با هیئت مدیره در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل در شیکاگو, هتل, مدیر عامل, گابریل Constantin گفته اند که تصمیم به شرکت در مدیریت کسب و کار کوچک برنامه که نیاز به شرکت ها برای حفظ کارکنان خود را در کارکنان و وام های شرکت های پول برای پوشش حقوق و دستمزد به مدت هشت هفته.

کنستانتین گفت: اعضای هیئت مدیره که هتل هنوز هم مجبور به پرداخت مالیات و منافع و اجازه می دهد تا تعطیلات به تعلق و که این امر در نهایت هزینه بیشتر برای گرفتن وام از آن را برای ادامه لخت استخوان عملیات آنها در حال اجرا هستند امروز با توجه به یک حساب کاربری از این نشست است.

شیکاگو هتل گذاشته 70 اعضای هیات با توجه به تشکیل پرونده با وزارت امور خارجه ایلینوی, اضافه کردن به بیش از 2800 کارکنان این شرکت گذاشته و یا furloughed در سراسر کشور. بسیاری از شرکت 24 هتل ها و باشگاه ها بسته هستند. برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن خواص عامل با کاهش کارکنان و پذیرش گلف بازان و یا مهمانان هتل.

آخرین برگ برنده سازمان اموال به گزارش اخراج است مغلوب ساختن پیشی جستن ملی گلف باشگاه مشتری در فلوریدا که furloughed 92 کارکنان با توجه به تشکیل پرونده ارسال شده در این هفته توسط وزارت فلوریدا فرصت های اقتصادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات