آمریکا بسته اند و پرونده شان در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با درخواست به توافق به رای به حذف رئیس جمهور بیش از یک “موذی” و “بی سابقه” پوشش تلاش خود را به “فریبکاری” در انتخابات – در حالی که وکلای او خواست سناتور به ترک این موضوع را به رای دهندگان در ماه نوامبر.

خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف تا به حال تاریخ و زمان آخرین کلمه برای کنار او هشدار سناتور که “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خیانت سوگند خود را برای دفاع از قانون اساسی”. دقیقه قبل از همکار استیضاح مدیر وال Demings خلاصه دموکرات مورد گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از دستیاران خود را “اختیار داشت که اختیارات ریاست جمهوری”در راه است که اجازه داده او را به “ربودن ابزار دولت ما برای خدمت به خود و منافع شخصی”.

وکلا از رئیس جمهور را قانونی تیم استدلال آمریکا از عهده یک “حزبی” و “سیاسی” بررسی و ذکر روز دوشنبه جلسه در همان روز به عنوان آیووا قفقاز. کاخ سفید مشاور پت Cipollone صحبت در مورد مردم آمریکا را “حق رای” بخشی از تیم مشاجره است که رای دهندگان باید تصمیم بگیرید که اگر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن می شود یک دوم.

به عنوان او بسته دفاع تیم مورد آقای Cipollone bemoaned آنچه او توصیف یک “بی پایان تحقیقات” از رئیس جمهور. “در پایان روز ما را به ایمان ما در سنا,” او گفت:, و اضافه کرد از Mr تهمت و ماه نوامبر انتخابات: “او مشتاق به رفتن در مقابل مردم است.”

Ms Demings با اشاره به 25 جولای مکالمه تلفنی با رئيس جمهور جدید اوکراین که در طی آن او از او خواست به “آیا ما به نفع هر چند” و پیشنهاد ولدیمیر Zelensky راه اندازی تحقیقات از بالا ما دموکرات ها درست بعد از آنها مورد بحث $391m کمک های نظامی بسته است که آقای Zelensky دولت شمارش بود در آن بن بست با روسیه است.

Ms Demings انتقاد آقای ترامپ برای دور زدن حرفه ای امنیت ملی و سیاست خارجی مقامات و خود را منصوب مقامات – ایجاد یک سایه سیاست روند اجرا سابق شهردار نیویورک رودی جولیانی.

که در آن دیگر از فرماندهان ارشد با تکیه بر مشاوران دولت او گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن انگیزه های واقعی – به امن اعلام پروب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و دیگر دموکرات ها به عنوان 2020 چرخه انتخابات بود لگد زدن خاموش – روشن بود در دستورالعمل های خود را برای دستیاران زمانی که آنها پرسش در مورد هر چیزی اوکراین: “بحث به رودی.”

فکر خود را مخاطب – همه حزب دموکرات خواهد نیاز به رای به محکوم کردن و حذف آقای ترامپ پیوست 20 جمهوریخواهان – خانه مدیران صحبت رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون مجبور بودن از طریق نوروزی که خسته رسوایی واترگیت در حالی که همچنین به نقل از آبراهام لینکلن رئیس جمهوری جمهوریخواه.

“تنها وجود دارد بسیاری نهفته است شما می توانید و در حال حاضر شده است وجود دارد یکی بیش از حد بسیاری از” اوباما سناتور Barry Goldwater یک بار گفت نیکسون.

کنگره Jason کلاغ خواندم که نقل قول با صدای بلند در اوایل دموکرات بحث بسته شدن در صبح روز دوشنبه.

اوباما ایستاده بود توسط نیکسون برای سال آقای کلاغ گفت که او “محبوب محافظه کار رئیس جمهور و پایگاه خود بود و با او به طوری که آنها بیش از حد”.

به دنبال رنگ Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مدرن روز نیکسون آقای کلاغ خواست او به عنوان پیچیده خود را بخشی از بسته شدن ارائه: “چگونه بسیاری از دروغ می تواند ما را ؟ هنگامی که آن را به یکی بیش از حد بسیاری از؟”

در سراسر شهر رئیس جمهور به نظر می رسد تماشای رسیدگی است.

“از کجا Whistleblower? که در آن دوم Whistleblower? از کجا informer?” آقای ترامپ توییتی در زمان آقای شیف استراحت دموکرات مورد. “چرا سیاستمدار فاسد شیف آرایش گفتگو با رئیس جمهور اوکراین??? چرا خانه کار خود را انجام دهید?”

در یک مصاحبه تلویزیونی که پخش شده در یکشنبه, آقای, تهمت استفاده می شود مورد علاقه خود را از نظر به صورت تمام تحقیقات از او: “شکار ساحره” و “جعل.”

“من نفرت…. آنها اهمیتی نمی دهند در مورد انصاف و آنها اهمیتی نمی دهند در مورد دروغ گفتن است. شما نگاه کنید در این نهفته است شما نگاهی به گزارش های که انجام شد که پس false” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در اشاره به آمریکا. “سطح نفاق. بنابراین من مطمئن هستم که آنها می توانید آن را به صداقت. من فکر می کنم آنها فقط می خواهید را به نفع خود و مهم نیست که چگونه آنها را برنده شوید.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتظار می رود تبرئه زمانی که رای مجلس سنا در دو مقاله از استیضاح – یکی برای سوء استفاده از قدرت و دیگری مانع کنگره – اواخر روز چهارشنبه بعد از ظهر. هیچ نوروزی باید گفت یا نشانه آنها قصد رای برای حذف یک رئیس جمهور که تصویب امتیاز در میان رای دهندگان جمهوری خواه باقی مانده است حدود 80 درصد و یا بالاتر در برخی از نظر سنجی.

سیاستمداران جمهوری خواه را به نام دموکرات ” مورد “ناقص” در حالی که دیگران مانند بازنشستگی سناتور لامار الکساندر می گویند که آنها ساخته شده خود را در مورد که آقای ترامپ عمل نامناسب. آقای ترامپ تیم حقوقی معتقد کل فرایند به معنی رئیس جمهور آینده در حال حاضر به احتمال زیاد استیضاح.

کن استار, یکی از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع وکلای رهبری در سمت خود بحث بسته شدن در روز دوشنبه اعلام کرد از رئیس جمهور را قانونی تیم: “ما آماده هستیم برای رای دادن.”

“آنها قدرت او گفت:” از آمریکا. “اما این بدان معنا نیست که هر چیزی می رود.”

او التماس سناتورها به درخواست خود را قبل از رای گیری در روز چهارشنبه که آیا آمریکا در تحقیقات خود بودند در یک “با عجله به قضاوت” قرار داده و با هم یک جنس بنجل مورد.

“آیا خانه برنده اجماع قاطع مردم آمریکا?” آقای استار گفت: senator-حقوقدانان باید درخواست خود را با اشاره به “یکی نیست” سناتور جمهوریخواه “بود که تحت تأثیر” خانه مديران مورد.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: به نفع تبرئه آرا با برخی از دموکرات ها رای گیری برای پاک کردن او در یک یا هر دو اتهامات عنوان شده علیه. تعداد انگشت شماری کوچک از حزب دموکرات گفته اند که آنها با توجه به رای گیری با رئیس جمهور ،

“من فکر می کنم این درب از impeachable هر باز شده است” اوباما سناتور جونی ارنست گفت: خبری بلومبرگ بیش از آخر هفته. “جو بایدن باید بسیار مراقب باشید آنچه که او را برای درخواست به دلیل شما می دانید ما می توانیم یک وضعیت که در آن اگر آن را همیشه باید رئیس جمهور بایدن که بلافاصله مردم درست روز بعد از او خواهد بود انتخاب خواهد بود گفت:” ما در حال رفتن به استیضاح او.’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de