دموکرات ها پیشنهاد 100 میلیارد دلار برای مبارزه مستاجرها. آن را ممکن است به اندازه کافی.

در سراسر کشور ده ها تن از دولت و برنامه های محلی پدید آمده اند برای جلوگیری از پتانسیل موج اخراج به عنوان کشور نرخ بیکاری می رسد اوج تاریخی و moratoriums که جلوگیری از صاحبخانه از بین بردن مستاجران از خانه های خود شروع به اتمام می رسد.

اما این چهل تکه اقدامات به احتمال زیاد به اندازه کافی برای جلوگیری از میلیون ها نفر از مردم از دست دادن خانه های خود را در ماه های آینده صنعت مسکن مسئولان و اقتصاددانان می گویند. امهرست داده ها و تجزیه و تحلیل املاک و مستغلات شرکت تخمین می زند تا 28 میلیون مستاجرها و یا 22.5 درصد از خانواده های ایالات متحده هستند در معرض خطر اخراج و یا سلب حق اقامه دعوی به دلیل coronavirus.

خانه دموکرات ها شامل 100 میلیارد دلار برای ملی اجاره برنامه کمک های خود را از 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه این هفته است.

جمهوری خواهان به سرعت رد این قانون پیشنهادی و برخی از مستاجر وکالت گروه می گویند $100 میلیارد کافی نخواهد بود. بسیاری از جوامع در حال حاضر رنج قیمت مسکن بحران ساخته شده است که مستاجرها بیشتر در معرض شوک های مالی از coronavirus همه گیر آنها می گویند.

“اجاره های کوتاه مدت اندازه گیری” گفت: تارا Raghuveer این خانه تضمین, مدیر مبارزات انتخاباتی در مردم اقدام ملی حقوق مستاجران ، به عنوان اقتصاد رو به وخامت Raghuveer گفت: “ما می آیند-به-عیسی حاضر است. وجود خواهد داشت یک لحظه هنگامی که ما متوجه است که آنچه ما نیاز داریم این است که بیشتر راه حل جامع است.”

تعدادی از آمریکایی ها در تلاش برای پرداخت اجاره و یا وام مسکن منفجر شده از ماه مارس به عنوان نرخ بیکاری رسیده اند ارتفاعات نهان پس از رکود بزرگ. به عنوان از آوریل 7 حدود 4.1 میلیون صاحب خانه شد دریافت وام مسکن تسکین تا 7 درصد از پایان مارس و 2,600 درصد از آغاز ماه مارس با توجه به شوالیه سیاه وام مسکن تکنولوژی و ارائه دهنده اطلاعات.

مشکل این است که اکثر حاد در میان مستاجرها که به احتمال زیاد برای برگزاری این نوع از مشاغل است که از دست رفته اند در طول همه گیر اقتصاددانان می گویند. سی و سه درصد از مستاجرها هنوز پرداخت نشده خود را اجاره ممکن است در تمام و یا کامل در مقایسه با حدود 25 درصد در دوره مشابه در مارس اساس یک نظرسنجی توسط آپارتمان, لیست, آنلاین, اجاره بازار است. بیش از 40 درصد از مستاجرها گفت: آنها نگران پوشش خود را ماه آینده اجاره در حالی که تنها 20 درصد از مالکان مشترک همان نگرانی در مورد وام مسکن خود را بر اساس یک نظرسنجی که توسط موسسه شهری در هفته گذشته منتشر شد.

شماره بدتر خواهد بود اگر نه برای $1,200 محرک چک و افزایش بیمه بیکاری تصویب شده توسط کنگره در مراقبت عمل می کنند گفت: Ed Mills, یک تحلیلگر سیاست برای Raymond James مالی. “هیچ شکی نیست که وجود دارد این است که یک شوک شدید اقتصادی که رخ داده است اما از آن شده است تا حدودی کاهش,” او گفت:. “تا کنون آنچه که ما انجام داده اند به نظر می رسد که مانع برخی از بدترین سناریو از بازی کردن است.”

اگر اقتصاد نمی کند و به سرعت بهبود می یابند ملی اجاره کمک و تلاش ممکن است تبدیل به یک مسئله فشار میلز گفت. پس از 9/11 به سازمان مدیریت اضطراری فدرال اهرمی استافورد عمل به طور معمول استفاده می شود پس از یک فاجعه طبیعی مانند طوفان به ارائه تا 18 ماه از اجاره و وام مسکن کمک به مردم آسیب دیده از حملات. یک برنامه مشابه می تواند تبدیل به لازم این زمان میلز گفت.

“ما یک سابقه از ارائه کمک های مسکن,” او گفت:. “همه حوادث از بین بردن خانه خود را. گاهی اوقات آن را از بین می برد و درآمد خود را.”

بسیاری از مستاجرها شده اند به طور موقت محافظت اخراج moratoriums در جای خود قرار داده و در ماه های مارس و آوریل به عنوان گسترش coronavirus توقیف بسیاری از اقتصاد ایالات متحده. اما کسانی که حمایت جهانی نیست و به زودی خواهد گذشت و در مکان. 120 روزه فدرال ممنوعیت اخراج موجود در مراقبت عمل را پوشش می دهد تنها 30 درصد از مستاجرها که در خواص با فدرال حمایت وام مسکن و یا دریافت خواهید کرد که دیگر انواع کمک های فدرال.

مستاجرها’ سطح حفاظت متفاوت است به طور گسترده ای توسط دولت با برخی از افراد تحت پوشش با هم تداخل دارند اخراج و ممنوعیت های ایجاد شده توسط فرمانداران دولت قانون و یا دادگاه گفت: امیلی A. Benfer مدیر سلامت عدالت وکالت درمانگاه در کلمبیا مدرسه قانون است.

در برخی از ایالت صاحبخانه هنوز مجاز به فایل اخراج اعلامیه حتی اگر دادگاه بسته شده و در بعضی دیگر هزینه های اواخر و می تواند همچنان به جمع آوری از طریق moratoriums گفت: Benfer است که حفظ یک پایگاه داده از اخراج سیاست در طول coronavirus بحران است. نه متحده از جمله آرکانزاس و اوکلاهما و اوهایو هرگز مصوب دولتی در سطح ممنوعیت اخراج و moratoriums در کلرادو رود آیلند و چندین ایالت دیگر به پایان می رسد در چند هفته او گفت:.

در عین حال مقامات محلی می گویند که آنها در حال تلاش برای پر کردن شکاف.

تحت یوتا برنامه مستاجرها مبتلا به کروناویروس و واجد شرایط برای مزایای بیکاری دریافت می تواند 1500 $در یک ماه تحت برنامه. “ما می دانیم که وجود دارد افراد و خانواده ها در ایالت یوتا است که ممکن است در حال سقوط از طریق ترک” جاناتان هاردی مدیر دولتی مسکن و توسعه جامعه را بدست آورد. “ما نمی خواهیم هر کسی که به از دست دادن مسکن خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.”

آریزونا دریافت کرده است نزدیک به 11,000 برنامه های کاربردی از مستاجرها به دنبال کمک از $5 میلیون اجاره برنامه کمک. اما روز جمعه تنها $394,751 شده بود توزیع به 391 مستاجرها با توجه به آریزونا وزارت مسکن. هزاران نفر از مستاجرها ارسال شده ناقص برنامه های دولت است.

واشنگتن دولت شاه شهرستان که شامل سیاتل شد و در حال حاضر در حال مبارزه با یک بی خانمان مشکل زمانی که از coronavirus آمار گفت: گوردون مک هنری جونیور رئیس جمهور و رئیس اجرایی از راه متحده پادشاه شهرستان. در اواسط ماه مارس این سازمان مطرح شده و حدود 5 میلیون برای اجاره برنامه کمک امید کمک به 2000 نفر از ساکنان خود را پوشش هزینه های مسکن. اما 72 ساعت پس از برنامه راه اندازی شد, راه متحده دریافت کرد 7,000 برنامه های کاربردی و مجبور به تعطیل کردن روند درخواست مچنری گفت.

این گروه غیر انتفاعی است که هنوز هم از کاری که انباشت اما همچنین گرفتن برنامه های کاربردی از مردم به دنبال کمک خود را ممکن است اجاره مچنری گفت. در مارس پول توزیع شد اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده است. برای گروه ممکن است نیاز به توان بیشتر استراتژیک و تمرکز بر روی کسانی که بیشترین نیاز به کمک به او گفت.

“ما در حال تلاش برای جمع آوری پول بیشتر و رفتن را از طریق این بسیار دشوار فرایند تصمیم گیری که می شود به کمک” مک هنری گفت. “ما در حال گذراندن آن را به عنوان آن می آید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>