دموکرات ها از ترس تهمت می تواند برنده شدن به اندازه کافی لاتینی, حمایت از برنده شدن در انتخابات – با وجود تندرو مهاجرت سیاست

ارشد لاتین سیاستمداران هشدار داده اند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رشد حمایت در میان رای دهندگان اسپانیایی می تواند به اندازه کافی برای کمک به او را امن انتخاب مجدد در نوامبر است.

در آستانه حزبی در نوادا یک دولت که در آن حدود 30 درصد از جمعیت لاتین دموکرات نامزد شده است گفت: به شدت افزایش بازی خود را به عنوان آنها در دادگاه جامعه اسپانیایی زبان که در سال 2020 خواهد بود که دومین رای گیری ،

نظرسنجی ها نشان می دهد حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در میان Latinos رشد کرده از 28 درصد در سال 2016 انتخابات به 30 درصد با وجود تندرو سیاست های مهاجرتی. در حالی که تنها یک افزایش کوچک با توجه دموکرات ها از دست 2016 مسابقه کمتر از 100,000 آرا چنین حاشیه باریک می تواند حیاتی است.

“دموکرات ها نیاز به انجام این کار بسیار بهتر از رسیدن به Latino رای دهندگان” Kristian راموس یک استراتژیست سیاسی سابق و سخنگوی کنگره اسپانیایی انجمن گفت: مستقل.

“وجود دارد 60m لاتینی ها در ایالات متحده و آنها در حال گسترش در سراسر کشور است. برخی از آنها به تازگی وارد شده اند و برخی از آنها شده است در اینجا برای مدت زمان طولانی. آنها منافع مختلف و علاقه آنها به مسائل مانند اقتصاد و آموزش و پرورش.”

آقای راموس گفت: زمانی که نامزدهای دموکرات را در تعامل با Latino رای دهندگان آن بود که معمولا در مورد موضوع مهاجرت و یا پناهندگی است. او گفت: این مهم و عاطفی موضوع اما نه تنها یکی است. “اجازه دهید بحث در مورد همه چیز” گفت: آقای راموس که تاسیس DC مبتنی بر گروه استقلال استراتژی.

در حالی که برخی از Latinos حمایت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان به دلیل اعتقادات مذهبی دیگران را جذب خود صحبت از ایجاد یک اقتصاد قوی است. در تابستان گذشته معاون رئیس جمهور مایک پنس تشکیل Latinos برای مغلوب ساختن پیشی جستن در میامی به عنوان بخشی از تلاش برای پیروزی بیشتر کرد.

آقای راموس’ به عنوان دموکرات ها در ایالت نوادا برگزار حزب سوم ابتدایی رای در یک دولت با پنجمین لاتینی, جمعیت, درصد, و که در آن بسیاری از کسانی که رای دهندگان نگه unionised شغل در لاس وگاس صنعت مهمان نوازی.

در این سال برای یک بار قدرتمند آشپزی اتحادیه کارگران محلی 226 نه حمایت از یک نامزد هر چند رهبری آن را انتقاد برنی ساندرز’, بهداشت و درمان, پیشنهاد گفت: اعضای خود خواست برای حفظ خصوصی خود را برنامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن حملات انگل ها و تماس های براد پیت یک کمی wiseguy’

پس از رای در آیووا و نیوهمشایر هر دو به شدت سفید روز شنبه در جلسه دیده می شود به عنوان یک آزمون بسیار مهم از اینکه داوطلبان می توانند درخواست تجدید نظر به رای دهندگان از رنگ.

نظرسنجی ها نشان می دهد آقای ساندرز در حال حاضر آگهی در میان رای دهندگان لاتین, هر دو در نوادا و در سراسر کشور. این سناتور ورمونت دارای 30 درصد پشتیبانی در سراسر کشور و 33 درصد حمایت در نوادا با توجه به Univision نظرسنجی منتشر شده در این هفته. او به دنبال جو بایدن در جایگاه دوم هر دو سطح ملی و در نوادا و مایکل بلومبرگ که سوم در سراسر کشور و تام Steyer که نظر سنجی سوم در نوادا است.

آقای راموس گفت: بر اساس خروج نظرسنجی از سال 2008 به 2012 و 2016 دموکرات مورد نیاز برای برنده شدن 70 درصد از لاتین آرا به مطمئن شوید که از پیروزی. در حال حاضر یک generic دموکرات انتخابات در 65 درصد در حالی که آقای ساندرز سنجی در 67. در سال 2008 باراک اوباما برنده انتخابات با 67 درصد Latino پشتیبانی در حالی که هیلاری کلینتون از دست داد با 66 درصد آرا چهار سال پیش.

کنگره Joaquin کاسترو از صندلی های کنگره اسپانیایی انجمن و که برادر دوقلو جولین راه اندازی یک شکست در پیشنهاد برای او نامزدی حزب دموکرات را از ” الیزابت وارن برای ریاست جمهوری. نظر سنجی قرار دادن حمایت از او در میان Latinos در 10 درصد در سراسر کشور پیش از پیت Butttigieg که برای اولین بار در آیووا و دوم در نیوهمپشایر اما کسانی که نمرات فقط پنج امتیاز از Latinos.

صحبت کردن پس از یک فروم مهاجرت و پناهندگی, سازمان عفو بین الملل برگزار شد و در کالج جنوب نوادا, North Las Vegas, پردیس در متنوع شمال شرق شهرستان گفت: دموکرات ها در گذشته شکست خورده را به اندازه کافی تلاش برای ارتباط با افرادی که خارج از عادت های رای گیری.

“اغلب اوقات مردمی رای دادند نه قبل و پس از مبارزات را نمی زدم بر درب آنها را نادیده گرفته است.”

“که تغییر کرده است به عنوان مبارزات را ساخته اند که به صورت جدی تلاش برای رسیدن. الیزابت وارن به صحبت در مورد نه تنها مهاجرت و پناهندگی, اما آنچه که من اسمش را یک زیرساخت فرصت برای Latinos و همه آمریکایی ها. بزرگ و مدارس و دانشگاه ها, قوی, بهداشت و درمان و اقتصاد ساخت اطراف و مشاغل پرداخت به طوری که اگر مردم کار سخت آنها می توانند حمایت خود و خانواده خود را. و اینها مسائلی است که توجه به خانواده های لاتین.”

Verenice Gaizan 21 ساله دانشجوی روانشناسی گفت: او می خواهم برای دیدن بیشتر Latinos در سیاست است. او گفت: اغلب مردم به دنبال به صحبت می کنند برای جامعه لاتین زمانی که آنها نه بخشی از آن.

“این قطعا خوب به بیشتر نمایندگی,” او گفت:. “ما اغلب احساس می کنید که به عنوان Latinos صدای ما شنیده نمی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>