دموکراتیک مقدماتی: بایدن جشن عظیم برنده در فلوریدا و ایلینوی هل ساندرز به آستانه

جو بایدن جشن یکی دیگر از عملکرد قوی در یک تعداد انگشت شماری از میدان نبرد متحده بیشتر سفت گرفتن دست او در نامزدی حزب دموکرات و مجبور برنی سندرز برای مقابله با فشار دادن سوالات به آینده پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری.

در روز رای گیری تقریبا غیر قابل چشم پوشی نهفته coronavirus بحران — یک دولت تصمیم گرفت در 11 ساعت به تعویق انداختن اصلی خود را – معاون سابق رئیس جمهور افزایش یافت و به لغزش برنده در فلوریدا و ایلینوی. پیش بینی, پیشنهاد او خواهد همان را انجام دهید در آریزونا.

“امشب به نظر می رسد مانند ما تا به حال یک شب بسیار خوب…و ما به حرکت و نزدیک به تامین دموکراتیک حزب نامزدی برای ریاست جمهوری گفت: در یک آدرس بصورت زنده از خانه اش در ویلمینگتون ، “و ما در حال انجام آن با ایجاد یک ائتلاف گسترده ای است که ما نیاز به پیروزی در ماه نوامبر است.”

در مستقیم درخواست تجدید نظر به طرفداران رقیب خود, او گفت که او و آقای ساندرز مخالفت گاهی اوقات تاکتیک اما در توافق بیش از این نیاز به مقابله با نابرابری دسترسی به بهداشت و درمان و تغییر آب و هوا. او همچنین گفت که ضروری کشور مشغول به کار به عنوان برنده برای مبارزه با Covid-19 که در حال حاضر رهبری فرماندار اوهایو به تعویق انداختن اولیه آن.

“سناتور سندرز و هواداران خود به ارمغان آورده اند قابل توجه و شور و سرسختی به همه این مسائل است. با هم آنها را منتقل اساسی مکالمات در این کشور است.”

“بنابراین اجازه دهید به من می گویند به خصوص به جوان رای دهندگان که الهام گرفته شده اند سناتور سندرز: من شما را بشنود. من می دانم که چه چیزی در خطر است. من می دانم آنچه ما باید انجام دهیم.”

آقای بایدن گفت که هدف او این بود برای متحد کردن حزب دموکرات و سپس به ملت. “شما می دانید, آن را در لحظات مثل این که ما متوجه ما نیاز به قرار دادن سیاست را کنار گذاشته و با هم کار کنند به عنوان یک آمریکایی. Coronavirus مراقبت می کند اگر شما یک دموکرات یا جمهوری خواه.”

آقای بایدن انجام داده بود به آخرین مقدماتی به عنوان روشن frontrunner پس از تبدیل مبارزات انتخاباتی خود در اطراف برای اولین بار با یک پیروزی بزرگ در کارولینای جنوبی و سپس یک رشته از اجرای چشمگیر در مکان هایی مانند تگزاس و مینه سوتا. حرکت خود را رانده شد در بخش بزرگی با تصمیم توسط چند تن از نامزدها از جمله پیت پیت Buttigieg و ctq به پایان مبارزات انتخاباتی خود را و تایید او.

برنی ساندرز در برنده شدن و از دست دادن

پس از تامین امنیت برنده در سه متحده برای رای دادن آقای ساندرز 78 در بر داشت خود را در تلاش برای تجدید نظر به عنوان گسترده یک نوار از رای دهندگان به عنوان معاون رئیس جمهور سابق و به دليل اين واقعيت است که به طور سنتی جوانتر رای دهندگان به احتمال زیاد حداقل به واقع دریافت کند.

وجود دارد تا به حال شده است در انتظار او ممکن است پایان مبارزات انتخاباتی خود در هفته گذشته پس از عملکرد ناامید کننده در قلب متحده مانند میشیگان اما او ماند در ظاهرا مصمم به شرکت در آخرین روز یکشنبه در یک مناظره با آقای بایدن. به نظر می رسد این رویداد را کمی افزایش اعداد خود را.

در فلوریدا یک دولت آقای ترامپ دقت شکست هیلاری کلینتون 49-48 آقای بایدن ضرب و شتم آقای ساندرز 62-23 و راه اندازی شد برای اضافه کردن اضافی 130 نمایندگان به کل. آقای ساندرز دریافت 48.

در ایلینوی او برنده 59-36 و به دلیل 93 نمایندگان نسبت به 46 برای آقای ساندرز.

نتایج قرار دادن آقای بایدن کل نماینده تعداد به 1,121 در مقایسه با 839 برای سناتور ورمونت. تعدادی از نمایندگان در حال حاضر شده است به دست آورد توسط داوطلبانی که پس از کاهش یافته و خارج از مسابقه در میان آنها الیزابت وارن و مایکل بلومبرگ.

هیچ فوری کلمه از آقای ساندرز در سه شنبه شب.

با این حال یک مشاور به مبارزات انتخاباتی خود مطرح این سوال که آیا او را به ادامه نبرد در, حتی اگر شانس خود را برای تامین نامزدی بسیار باریک برای خاطر خود را “جنبش”.

“اگر او به پایان می رسد نامزدی خود را خواهد شخص دیگری گام به باطل و رهبری جنبش” این فرد ناشناس با سی ان ان گفت. “بهترین راه برای اقامت مربوطه با ماندن در اطراف برای بقیه نژاد؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de