پس تکرار خطاها و ادامه داد: تاخیر در انتشار آرا شمارش از سال 2020 آیووا انجمن پیشرو حزب دموکرات رسمی خواستار یک “recanvass” از دولت است.

تام پرز رئیس کمیته ملی حزب دموکرات اعلام کرد که “به اندازه کافی به اندازه کافی است” با وجود 3 درصد از کل تعداد هنوز هم از دست رفته از نتایج نهایی از ملت دور اول رای گیری در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه برای تعیین که بدست آورده این حزب نامزدی به صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

او گفت در توییتر: “با توجه به مشکلاتی که پدید آمده در اجرای این نماینده انتخاب طرح و به منظور اطمینان از اعتماد عمومی به این نتایج من هستم و خواستار آیووا حزب دموکرات به بلافاصله شروع یک recanvass.”

یک recanvass به طور معمول شامل یک حوزه توسط حوزه بازشماری کاغذ رای. مقامات حزب در آیووا در حال حاضر در حال بررسی آرا و ورود آنها را به صورت دستی پس از یک برنامه شکست مانع از حوزه آپلود نتایج خود را در وهله اول.

آقای پرز می گوید: recanvass در آیووا را بررسی برگه از هر حزبی سایت “برای اطمینان از دقت و صحت”. نتایج حاصل از هر حوزه می توان بررسی برابر آمار و ارقام ثبت شده توسط دولت.

تماس از آقای پرز به دنبال یک تیز چشم انداز مثبت در انجمن نتایج حمایت از برنی ساندرز لبه و نزدیک به دموکرات رقیب پیت Buttiegieg با 97 درصد آرا در. ورمونت سناتور سابق و خم جنوب ایندیانا شهردار هستند و تقریبا در هيئت دولت معادل شمارش هر چند آقای ساندرز دریافت بیش از 6000 رای بیش از حریف خود را در 12-نامزد گسترش کسب رای مردمی.

با توجه به سی ان ان DNC نگران است چگونه آیووا اختصاص داده هيئت دولت معادل از ماهواره حزبی نتایج — که به تازگی وارد, اضافه کردن به آقای ساندرز’ افزایش است.

در بیانیه حزب دموکرات آیوا صندلی Troy قیمت تحت فشار قرار دادند پشت در DNC تقاضا و گفت: مدیون آن به “هزاران نفر از آیووا دموکراتیک داوطلبان و caucusgoers را به تمرکز بر روی جمع آوری و بررسی نتایج ورودی”.

وی با ذکر پارتی قوانین است که تنها یک کمپین می توانید درخواست ممیزی.

Mr قیمت گفت: “این انجمن افتتاح شد فرصت های جدید برای دسترسی بودند که هرگز, قادر, قبل — از جمله بیش از 1500 caucusgoers حضور ماهواره قفقاز در زندگی ارشد در مراکز و مساجد و خارج از کشور و برای اولین بار-از-خود-نوع زبان اسپانیایی و دست ثبت نام سایت. این روند خواهد بود نه کامل تا زمانی که ما افتخار آنها است.”

یک نیویورک تایمز نقد و بررسی از 100 حوزه یافت می شود نتایج مغاير با رسمی شمارش و یا داده های از دست رفته به طور کامل اشاره کرد که این اختلاف می تواند تفاوت قابل توجهی در نتایج نهایی زمانی که حاشیه باقی می ماند تیغ نازک است.

آقای Buttiegieg به نظر می رسد خود را اعلام ویکتور پس از رای گیری بسته شده و با وجود هیچ نتیجه در گزارش گفت: “آیووا شما را شوکه ملت چون با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز است.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی در نیوهمپشایر در روز پنج شنبه آقای ساندرز گفت: مبارزات انتخاباتی خود به دست آورده “بسیار قوی پیروزی” با تبدیل کردن بیشتر رای دهندگان برای مبارزات انتخاباتی خود را.

“از جایی که من می آیند اگر شما از 6000 رای بیشتر که به طور کلی در نظر گرفته می شود برنده” او گفت:.

سناتور منجر اول و دوم تراز آرا در میان caucusgoers و در حال حاضر فقط سه یا .1 درصد — دولت محول معادل آرا پشت سر آقای Buttiegieg.

آقای ساندرز نسبت بالقوه خود پیروزی را به “بی سابقه تلاش های مردمی از کمپین ما” که شامل 1,700 داوطلبان و 10000 درب-ضربه زدن شیفت به تجمع برای حمایت از نامزد.

“هزاران نفر از داوطلبان زدم و در صدها هزار درب در سرما و برف” گفت: در توییتر. “من می خواهم برای تشکر از هر داوطلب شرکت کننده در این تلاش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de