با روز تا نیوهمپشایر اولین بار در کشور اولیه بالای هفت سال 2020 دموکرات بازگشت به بحث مرحله در منچستر ساخت نهایی خود را در زمین به دولت رای دهندگان که آنها بهترین انتخاب را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

بحث میزبانی شده توسط شبکه خبری ABC شروع با یک تیز jabs بین برنی ساندرز و پیت Buttigieg — دو روشن رهبران بیرون آمدن از کثیف آیووا قفقاز در اوایل این هفته به عنوان جو بایدن که در جایگاه چهارم پشت سر مقام سوم Elizabeth Warren, تلاش به جلو و هر دو را به عنوان او به دنبال یک بازگشت پس از عظیم در روز دوشنبه.

“هنگامی که حریف ما است گفت: اگر شما نمی رفتن تمام راه را به لبه آن را به حساب نمی کند, سیاست است که می گویند این راه من یا بزرگراه” آقای Buttigieg گفت: حمله به آقای ساندرز برای درک عدم سازش در مسائل سیاسی.

اما آقای ساندرز مخالفت با این استدلال که او چنین ایدئولوژیک شخصیکه در استعمال کلمات صحیح و به تصویر کشیده است که تفاوت را به عنوان نشانه ای از مبارزه طبقاتی می بیند به عنوان یک طاعون به امریکا است.

او ادامه داد: “راه شما مردم را هم با ارائه یک دستور کار است که با این نسخهها کار برای کارگر و مردم این کشور نه میلیاردر کلاس.”

شب بود مخاطرات بالا برای هفت نامزد در مرحله, و آقای بایدن به نظر می رسید به احساس که گرانش است. پس از به رسمیت شناختن است که او دچار ضربه سنگین در آیووا او اصرار داشت که او ماندن در مبارزه حداقل از طریق مسابقه در کارولینای جنوبی است. سپس او رفت و در حمله علیه آقای ساندرز و آقای Buttigieg.

“تصور کنید که شما در حال رفتن به متحد کردن کشور راه رفتن به کنگره و گفت:” من این لایحه است. آن را به ارائه مراقبت های بهداشتی برای همه. من نمی دانم چه مقدار از آن را هزینه رفتن به. ما آن را کشف کردن بعد,'” آقای بایدن گفت: آقای ساندرز تک پرداخت کننده مدیکر برای همه, بهداشت و درمان, پیشنهاد, آن, ورمونت, سناتور می گوید باید جایگزین Obamacare

“چقدر در آن است رفتن به هزینه ؟ که در حال رفتن به برای آن پرداخت؟” “من گران گردن من گرفتن Obamacare به تصویب رسید.”

در حالی که آقای بایدن همچنین حمله Mr Buttigieg آن سناتور ctq که امیدوار است برای یک اسب برنده در نیوهمپشایر در روز سه شنبه که سوار یکی از شدیدترین حملات از ایندیانا شهردار. ساخت چه بود نادر مرجع به رئیس جمهور به تازگی حل و فصل استیضاح Ms Klobuchar اشاره کرد که سناتورها در این مرحله درگیر شده بود در این فرآیند و گفت: آنها در زمان این موضوع به طور جدی.

سپس او حمله Mr Buttigieg برای نظرات در کمپین بلیزرز که روند طاقت فرسا بود.

“آنچه شما گفت:, Pete به عنوان شما مبارزه از طریق آیووا به عنوان سه نفر از ما بودند منصفه در جلسه استیضاح شما گفت که آن را خسته کننده برای تماشا و که شما می خواستم به نوبه خود کانال و تماشای کارتون” او گفت: (او بعدها توضیح داد که او گفت: آمریکایی ها در خطر disengaging از روند سیاسی نیست که او شخصا علاقه در این مسائل).

در سیاست و مسائل از ماده نامزدها لمس بر همه چیز را از پایان دادن به خصوصی زندانها و بازداشت مراکز بهداشت و درمان اصلاحات و تغییر آب و هوا, اسلحه, خشونت, حمله سقط جنین در ایالات متحده و این کشور نزدیک به دو دهه جنگ در خاورمیانه است.

اما فراتر از حملات نامزدها نیز پیش بینی شده احساس وحدت با آقای ساندرز امیدوار است که نامزدها را متحد را در Mr مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر مهم نیست که چه کسی انتخاب شده است. و آنها با تمرکز بر آقای ترامپ حتی در آن مسائل از ماده است.

“هنگامی که ما آمده ایم تا در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این تیم است که تلاش شده است به دور از مراقبت های بهداشتی برای میلیون ها نفر از مردم — چه رفتن به مهم ترین این است که ما مردم در کنار کسانی که نیاز به مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور” Ms وارن گفت. “این که دموکرات ها هستند.”

اما اندرو یانگ میلیاردر که در توصیف این بحران رو به امریکا به عنوان یکی از هدف با میلیون ها نفر رو به پتانسیل مشاغل از دست رفته با توجه به اتوماسیون و فراری تکنولوژی صنعت صورت گرفت موضوع را با تمرکز که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است. رئیس جمهور فقط برجسته ترین نشانه ای از مسائل پیش روی آمریکا است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نه علت مشکلات ما” آقای یانگ گفت: “و این اشتباه است که وانمود کند که او است.”

آقای یانگ ملحق شد توسط تام Steyer به عنوان یکی از بستگان خارجی در این مرحله با میلیاردر انتخاب به بهبود روابط خود دلیل وجودی برای شب (یکی که ثابت ستیز در میان نامزدها که توضیح داده شده این موضوع در تغییر شرایط را از اینکه یک موضوع عدالت کیفری به یکی از نگرانی های اقتصادی).

“من این فرد در این مرحله که آشکارا می گویند” من برای پرداخت غرامت.’ چیزی اشتباه اتفاق افتاده…و هر کسی که فکر می کند نژادپرستی است چیزی از گذشته و نه یک مشکل مداوم است نه برخورد با واقعیت” آقای Steyer گفت.

مقدماتی نیوهمپشایر برگزار خواهد شد در شب سه شنبه. آقای ساندرز آگهی در مصالح از نظر سنجی در دولت در 26.3 درصد و به دنبال آن آقای Buttigieg در 21.8 درصد خانم وارن در 13.3 درصد و Klobuchar در 8 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de