بحث دموکراتیک زندگی می کنند به روز رسانی: آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل به عنوان برنی ساندرز و جو بایدن نبرد در یک مرحله نهایی مسابقات

جو بایدن و برنی ساندرز هستند رو در روی یکدیگر در زندگی یک بحث دموکراتیک این انتخابات چرخه.

معاون سابق رئیس جمهور در حال رفتن پا به پا با سناتور ورمونت پس از الیزابت وارن پیت Buttigieg و ctq تمام کاهش یافته است پس سه شنبه.

هاوایی کنگره Tulsi Gabbard باقی مانده در مسابقه است اما نه مدعی و نه واجد شرایط برای آخرین بحث است.

شما می توانید به تماشای جریان زندگی می کنند از بحث در اینجا.

دنبال زندگی می کنند به روز رسانی

و قرار دادن در این بحث است.

نامزدهای’ بستن پیام های نامزدها یک فرصت برای ارائه یک قلبی, پیام در مورد کوروناویروس تهدید در حالی که همچنین با اشاره به بحران به عنوان یک دلیل برای رای دادن به آنها.

ساندرز گفت: آن را نیز “یک زمان به تجدید نظر آمریکا به عنوان یک کشور که در آن ما در مورد مراقبت از یکدیگر” و “نه یک کشور از حرص و آز و فساد است.”

بایدن گفت: از آن زمان به “شروع به گوش دادن به علم دوباره” و تجدید مبارزه با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او ساخته شده آن را شخصی و احساسی, نقاشی تصویری از یک زن در یک خانه سالمندان با استفاده از زبان اشاره برای برقراری ارتباط است.

حملات مداوم بیش از جنگ عراق را تکرار طریق هر چرخه انتخابات از سال 2004.

هم اوباما و تهمت استفاده هیلاری کلینتون رای به حمایت از آن در مقابل او خودشان به انتخابات. ساندرز در حال حاضر انجام همین کار را با بایدن.

تبلیغات

ساندرز در مخالفت با استبداد: “به اعتقاد من بر خلاف رئیس جمهور آمریکا دموکراسی است.”

او می گوید: ما “باید حرکت به سوی دموکراسی و حقوق بشر است.”

پانل از او می پرسد برای روشن شدن این که آیا او را محکوم دستاوردهای دیکتاتوری پس از ساندرز به حال ستایش کوبا برنامه های سواد آموزی که اوباما نیز ستود.

بایدن گفت: اوباما بود “تلاش برای تغییر کوبا سیاست” با گرفتن آنها را “گشوده شود.”
 

ساندرز گفت بایدن برای خنده در مورد ساندرز’ پشتیبانی از پاریس آب و هوا توافق در حالی که استدلال آن را به اندازه کافی رفتن نیست.

“آنچه ما باید انجام دهیم این است که جهان را با هم” و در صنعت سوخت فسیلی.

بایدن فشار در یک “جدید fracking” اما هنوز به حکومت آن را به طور کامل.

در تغییر آب و هوا ساندرز می گوید: در این زمان انرژی باید سیستم انتقال دور “را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” از سوخت های فسیلی در حالی که به ما می دهد عظیم معافیت های مالیاتی برای صنعت.

بایدن می گوید او می خواهم دوباره به پاریس آب و هوا توافق و ارائه $20bn به آمازون.

ساندرز می گوید: البته او را به پیوستن به این آب و هوا منطبق اما مصرف در صنعت سوخت فسیلی است بسیار بزرگتر از جنگ بازگرداندن بایدن نظر در مورد درمان coronavirus به عنوان یک “جنگ است.”

بایدن می گوید بیشتر یارانه برای صنعت حفاری دریایی و حفاری در فدرال محافظت از زمین.

ساندرز معتقد به استخر منابع که در غیر این صورت صرف نظامی برای مبارزه با “دشمن مشترک.”

تبلیغات

مهاجرت ها و آقایان استدلال می کنند در برابر جریان militarised وضعیت موجود تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

بایدن گفت که او نمی خواهد حمایت از سازمان های اجرای قانون محلی تبدیل مهاجران مستند نشده به یخ بود که سیاست اوباما, درآمد او لقب “deporter رئیس.”

او می گوید: “بیگانه ستیزی یک بیماری است.”

ساندرز: “در تمام احتمال,” او می خواهد انتخاب یک زن معاون رئیس جمهور, اما او می خواهد به اطمینان حاصل شود مترقی قوام خود را در سراسر دولت است.

بایدن بر حمایت از هاید متمم که مانع از بودجه فدرال به سقط جنین مراقبت: “هر کس رای دادند برای هاید متمم برای یک زمان و یا دیگر دلیل آن را قفل شده است و به لوایح دیگر.”

او توضیح آن است که حق زن را انتخاب کنید. ساندرز می گوید: خوشحالم که او تغییر دیدگاه های خود را.

تبلیغات

یک ویدیو سوال می پرسد ساندرز در مورد تهدید به زنان فیزیکی و سلامت مالی پس از دادگاه شده اند تاخت و تاز کردن توسط قضات محافظه کار و مصمم به از بین بردن و سقط جنین درست است.

نیمی از این افراد در کابینه خود خواهد بود. ساندرز معتقد است که سقط جنین در حقوق و می خواهد برای مقابله با خشونت خانگی و همچنین پرداخت سهام جهانی و مهد کودک.

بایدن می گوید: انتصاب “اولین زن سیاه به دادگاه است.” دولت او را “نگاه مانند کشور” و انتخاب یک زن به معاون رئیس جمهور.

هر دو نامزد می گویند که آنها را پشتیبانی دیگر اگر آنها برای تبدیل شدن به نامزد.

هر دو آنها مشاهده مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک تهدید وجودی و آماده برای رالی مربوطه رای دهندگان در برابر او.

1:1 فرمت می دهد و این یک فرصت برای رفتن tit-for-tat بر رای خود را ثبت.

در دفاع از قانون ازدواج هاید بردی بیل و جنگ عراق.

تبلیغات

زن و شوهر از زندگی واقعیت-بررسی callouts از Sanders.

بایدن نیز محروم داشتن پشتیبانی به کاهش امنیت اجتماعی است. ساندرز در تلاش است تا به او کرد: “شما بوده ام در سنا در وقت و زمان دوباره” برای کاهش امنیت اجتماعی و می گوید او ممکن است “تغییر ذهن” در “اما آن تغییر نمی کند واقعیت است.”

او رفت و از انکار آن را توضیح داد که چرا او را.

بایدن خواسته است به استدلال می کنند در برابر یک انقلاب سیاسی.

 

“ما باید مشکلات ما نیاز به حل در حال حاضر است. آنچه انقلاب را به انجام مختل همه چیز را در این میان?”

چگونه نامزد حفاظت از خود را ؟

ساندرز هر چند او را دوست دارد تظاهرات ادامه دارد خود را در جریان اظهارات از جمله یک دختر هیجان زده و “با استفاده از تعداد زیادی از صابون است.”

بایدن است اجتناب از جمعیت و handshakes.

آن را کتمان است که مبارزات انتخاباتی خود را به طور چشمگیری تغییر در یک زمان بسیار مهم با توجه به سلامت عمومی را تهدید.

تبلیغات

چگونه نامزد فریم coronavirus بحث بسیار مهم در درک دیدگاه های خود را.

بایدن در تلاش است تا حلقه فوکوس به بحران کنونی در نظر گرفتن یک “اولین چیزهایی که اول” رویکرد. ساندرز در حال ساخت است که از بحران این است که بخشی از یک بزرگتر سیستمیک یکی.

این روش اساسا متفاوت از نگاه کردن به پاسخ و آن را دشوار است برای آنها را به حرکت گذشته است.

در فدرال رزرو اخیر کاهش نرخ بهره و مایع تزریق بایدن می گوید برای تنظیم اقتصاد ما نیاز به یک “عمده بسته کمک مالی” نیست که به نفع شرکت های بزرگ اما افراد است.

ساندرز می گوید ثروتمند هستند به احتمال زیاد به آب و بحران اما اکثر آمریکایی ها خواهد بود سخت ترین ضربه. آن را “ناعادلانه چگونه تا چند بسیار و بسیاری کمی داریم.”

بایدن با اشاره به bona fides به عنوان معاونت: “ما باید خود را برای رهبری جهان … در گفت:” این چیزی است که ما باید انجام دهیم.’ ما باید به یک طرح مشترک. … ما نیاز جهان رهبری است.”

ساندرز خواست برای پاسخ دهند: “ما باید به عمل در یک اقدام بی سابقه در راه است. … این همچنین بدان معنی است که ما به شرکت های دارویی و پول و منافع است که این زمان برای سود بردن.”

تبلیغات

پس از ساندرز میسازد صورت تک پرداخت کننده مراقبت و فشار از سلامت لابی برای جلوگیری از این نوع از سیستم بایدن می گوید که او نمی خواهید برای دریافت به عقب و جلو” در سیاست — که نقطه یک بحث است.

“این مثل این است که یک جنگ” بایدن می گوید. یکی که در آن مردم نمی تواند صورتحساب برای مراقبت از خود را در وسط یک بحران نامربوط به بیشتر سیستم بهداشت و درمان و خاص به ملی اضطراری است.
 

در حالی که بایدن معتقد است که بحران در ایتالیا اشاره به شکست یک-سیستم پرداخت ساندرز می گوید که در ایالات متحده “به dysfunctionality در سیستم است که به وضوح آشکار”.

“واضح است که ما در حال آماده” ساندرز می گوید.

این بحث تا کنون هیچ مخاطبان زیادی از اتاق را به عنوان نزدیک به نکات دقیق وظریف در مفرد موضوع بهداشت و درمان — بهترین فرصت هنوز برای ساندرز را به مراقبت از خود برای مدیکر برای همه است.

بایدن مجبور است برای دفاع از سیستم فعلی.

آن است که توسط سی ان ان و Univision و در حال فیلم برداری در سی ان ان استودیو در DC. این در اصل برنامه ریزی شده را در شهر فینیکس, آریزونا در مقابل مخاطب اما منتقل شده است به واشنگتن دی سی به دلیل شیوع کروناویروس.

مدیران در حال جیک Tapper دانا باش و Ilia کالدرون که به شدت پس از Univision لنگر خورخه راموس ایستاده بود پایین تماس زیر با کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

بحث در می آید جلوتر از دیگری دور از حیاتی مقدماتی برنامه ریزی شده برای روز شنبه: فلوریدا (با 219 نمایندگان) ایلینوی (155), اوهایو (136) و آریزونا (67).

وجود دارد یک بحث دموکراتیک در تقویم اصلی برگزار خواهد شد که در ماه آوریل زمانی که آقای بایدن و آقای ساندرز هنوز هم در مسابقه. تاریخ و محل 12th بحث نشده است نهایی.

پس از خیره کننده سری از برد روز شنبه و هفته بعد سه شنبه آقای بایدن را ضبط کرده است گوشته frontrunner. رقیب خود اصرار دارد هنوز هم وجود دارد یک مسیر برای او به نفع نامزدی اگر چه شانس خود را از نگاه به طور فزاینده ای باریک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>