بحث دموکراتیک زندگی می کنند: زمان کانال نامزدها و آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل

شش پیشرو دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد خواهد شد پیوستن به هر یک از دیگر بر روی صحنه در لاس وگاس امشب برای آخرین انتخابات ریاست جمهوری اصلی بحث فقط روز قبل از رای دهندگان در این ایالت شرکت در این مهم نوادا قفقاز.

در نهایت پیوستن به نامزد شده اند که رقابت برای یک شات در unseating دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کلید اولیه رای گیری متحده آمریکا است مایک بلومبرگ میلیاردر کاخ سفید امیدوار است که بدست تحت رئیس جمهور پوست در هفته های اخیر به لطف به شدت بودجه تبلیغات ولگردی و قانونی شکنی. آقای ترامپ حمله سابق شهر نیویورک شهردار به عنوان یک “احساساتی مناظره” پیش از رویداد امشب را که آقای بلومبرگ پاسخ داد: “استیضاح رئیس جمهور می گوید چه؟”

او تنها کسی نیست که در lobbing حملات علیه آقای بلومبرگ: به عنوان دموکرات ها آماده به مشاجره الیزابت وارن هشدار داده میلیاردر او را با استفاده از بحث نشان می دهد که چگونه او دسته یک “egomaniac میلیاردر همراه با چند تن دیگر از نامزدها که گفت: آنها را در شهردار سابق.

دنبال به روز رسانی های زنده در زیر:

مغلوب ساختن پیشی جستن رود به نام جدید اقدام از سر هوش

به نیویورک تایمز گزارش می دهد که ریچارد Grenell یک وفادار به رئیس جمهور است که به نام به عنوان آینده مدیر اطلاعات ملی.

آقای Grenell است سفیر آمریکا در آلمان و به طور صریح به عنوان یک سیاسی عمل — از جمله به عنوان یک حامی قوی از رئیس جمهور.

باید او را به نام به پست او را بیش از رام یوسف مگوایر است که در این اقدام مدیر پست از دن کت استعفا داد و در تابستان گذشته.

آقای Grenell را در غیر این صورت تاریخ به عنوان اولین همجنسگرا عضو کابینه.

به ایستادن بر روی یک سکو یا نه ؟ ظاهرا نه حداقل برای فردا نیوز

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به عشق حمله بلومبرگ برای ارتفاع خود را. او پیشنهاد کرده است که او نیاز به ایستادن بر روی یک پلت فرم در طول مناظره امشب, به عنوان مثال.

به نظر می رسد به عنوان اگر او نمی خواهد هر چند:

AOC انفجار بلومبرگ پیش از مناظره امشب

نیویورک از حزب دموکرات تایید کرده است ساندرز که مطمئنا حمله بلومبرگ در این شب ،

در اینجا چیزی است که Ocasio-کورتز تا به حال به می گویند:

تبلیغات

Sanders خروش

ساعت قبل از مناظره امشب یک نظرسنجی جدید توسط واشنگتن پست و ABC ثابت ساندرز در وهله اول به عنوان او سوار یک موج قوی از حمایت از دو نامزد متحده است.

او نشسته در 32 درصد به مراتب جلوتر دوم-محل بایدن با 16 درصد است. معاون سابق رئیس جمهور است که به دنبال نزدیک توسط بلومبرگ و وارن با 14 و 12 درصد بود.

آیا شما از دست اندرو یانگ ؟ او را از آمدن به تلویزیون در نزدیکی شما

نه امشب و نه در طول بحث اما یانگ امضا کرده است به عنوان یک مفسر سیاسی در سی ان ان با توجه به اعلام امروز.

یانگ کاهش یافته است در مدت کوتاهی پس از نیوهمپشایر اولیه آرا شروع به شمارش بعد از نصب چه دیده می شد جای تعجب قوی مبارزات انتخاباتی (حتی اگر او موفق به نوبه خود که به انتخابات موفقیت).

امشب برنامه:

همه چیز را لگد کردن در لاس وگاس در 9pm EST — که جایی است که ما خواهید بود در حال اجرا بخش زیادی از پوشش ما در نیویورک — و در پایان حدود دو ساعت بعد.

ما رئیس ما خبرنگار اندرو Buncombe, کار این داستان در لاس وگاس بر روی زمین است.

امشب خواهد بود یک کار بسیار جالب نمایش, با نامزد شما را بشناسند — برنی ساندرز پیت Buttigieg, Elizabeth Warren, ctq و جو بایدن — و همچنین مایکل بلومبرگ میلیاردر و شهردار سابق نیویورک که دارای پمپ بعضی از 400 میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی خود را.

ما به دنبال به جلو برای پوشش این و برای شما برای پیوستن به ما.

تبلیغات

برنی آماده برای حمله

ما ساعت به دور از بحث های امشب در لاس وگاس در اینجا آخرین توییت از ساندرز است که در مقابل دونده وضعیت پس از دو اجرای جامد در آیووا و نیوهمشایر.

نگاهی به:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان میلیاردر ریاست جمهوری امیدوار مایک بلومبرگ پیش از بحث در تماس تلفنی با یک “احساساتی مناظره” و یک بار دیگر با استفاده از نام مستعار “مینی مایک” برای توصیف سابق شهر نیویورک شهردار.

آقای بلومبرگ در پاسخ به رئیس جمهور با یک صدای جیر جیر خود را: “استیضاح رئیس جمهور می گوید چه؟”

سلام و خوش آمدید به فرهنگ مستقل را پوشش زنده آخرین دموکراتیک بحث ریاست جمهوری در لاس وگاس, نوادا. باشید که ما شما را از آخرین اخبار و بینش و تجزیه و تحلیل به عنوان شش نامزد پیشرو را به مرحله.

تبلیغات

لطفا اجازه می دهد یک لحظه به صورت زنده وبلاگ برای بارگذاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>