بحث دموکراتیک زندگی می کنند: نامزدهای دریافت گرم وارن انتقاد بلومبرگ بیش جنسیتی نظر و شهردار سابق مواجه بیش توقف و frisk’

شش پیشرو دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری پیوست هر یک از دیگر بر روی صحنه در لاس وگاس امشب برای آخرین انتخابات ریاست جمهوری اصلی بحث فقط روز قبل از رای دهندگان در این ایالت شرکت در این مهم نوادا قفقاز.

در نهایت پیوستن به نامزد شده اند که رقابت برای یک شات در unseating دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کلید اولیه رای گیری متحده آمریکا است مایک بلومبرگ میلیاردر کاخ سفید امیدوار است که بدست تحت رئیس جمهور پوست در هفته های اخیر به لطف به شدت بودجه تبلیغات ولگردی و قانونی شکنی. آقای ترامپ حمله سابق شهر نیویورک شهردار به عنوان یک “احساساتی مناظره” پیش از رویداد امشب را که آقای بلومبرگ پاسخ داد: “استیضاح رئیس جمهور می گوید چه؟”

او تنها کسی نیست که در lobbing حملات علیه آقای بلومبرگ: به عنوان دموکرات ها آماده به مشاجره الیزابت وارن هشدار داده میلیاردر او را با استفاده از بحث نشان می دهد که چگونه او دسته یک “egomaniac میلیاردر” به همراه چند تن دیگر از نامزدها که گفت: آنها را در شهردار سابق.

دنبال به روز رسانی های زنده در زیر:

می خواهید به تماشای مناظره امشب آنلاین ؟ ما رو شما پوشش داده شده

امشب بحث است که توسط NBC News, MSNBC و نوادا مستقل است.

دومی جریان این رویداد را در اینجا ببینید.

“ما می توانیم سبز جدید مقابله و ایجاد شغل” وارن می گوید: به رسمیت شناختن است که زغال سنگ و گاز طبیعی کارگران ممکن است از دست دادن شغل خود را, اما این شغل وجود دارد در انرژی سبز است که باید ساخته شده است.

Klobuchar که به نام گاز طبیعی “انتقالی سوخت” می گوید: “من می خواهم روشن ساخته است که ما باید به بررسی همه مجوزها وجود دارد در حال حاضر برای گاز…و نه اعطای اخبار آنهایی که تا زمانی که ما مطمئن شوید که آن را بی خطر است.”

تبلیغات

ساندرز خواسته خود را در مورد طرح ممنوعیت fracking و نگرانی هایی است که در پنسیلوانیا یک میدان نبرد دولت با مقدار زیادی از مشاغل در fracking.

“چه می توانم بگویم این کارگران است که دانشمندان به ما می گویند که اگر ما نمی کنند فوق العاده شجاعانه در عرض 6-7 سال آینده وجود خواهد داشت و آسیب های جبران ناپذیری انجام می شود نه فقط در ورمونت نه فقط در نوادا یا ماساچوست اما به کل جهان,” او می گوید.

او سپس شاخه های سبز معامله جدید است.

“این یک مسئله اخلاقی, دوستان من,” او می گوید.

وارن خواسته در مورد تنش در نوادا بین انرژی های تجدید پذیر و حفاظت از زمین های عمومی.

“من فکر می کنم ما باید توقف همه جدید حفاری و معدن در زمین های عمومی و تمام فلات قاره حفاری” وارن می گوید که در مورد خواسته صنعت معدن و ضرورت از مواد معدنی برای انرژی های تجدید پذیر.

او همچنان می گویند که برخی از استثنا ممکن است زمانی که لازم است اما وعده به اجازه می دهد برای استثنا صرفا برای سود.

بلومبرگ یادداشت های بشردوستانه خود را در تلاش اند شامل کار با باشگاه سیرا در تلاش برای پایان دادن به زغال سنگ نیروگاه های برق در آمریکا.

او وعده را به ما بازگشت به پاریس آب و هوا توافق که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ما ،

تبلیغات

ما در حال حاضر بر روی یک فرار سریع. ما به زودی خواهید بود با بیشتر.

“این درست نیست. من درک می کنم که او را فراموش کرده و یک نام— آن اتفاق می افتد. این اتفاق می افتد به هر کس در این مرحله است. نگاه شما می خواهید به بخواهید در مورد اینکه آیا یا نه شما را در درک سیاست تجارت با مکزیک است ؟ در آن را داشته باشد, و اگر شما می توانید آن را اشتباه شما oughta پاسخگو” وارن می گوید در دفاع از Klobuchar قبل از فهرست مسائل مختلف به ارزش نگه داشتن نامزد پاسخگو برای, اما گفت که فراموش کردن یک نام ارزش نیست که انتقاد.

Buttigieg باعث می شود یک شوخی در مورد رشد “رئیس جمهور تحت Walter Mondale” در پاسخ به Klobuchar گفت که او بیشتر واجد شرایط به رئیس جمهور بود چرا که او برنده انتخابات ایالت در دولت است.

تبلیغات

Klobuchar می پرسد Buttigieg اگر او را “تلاش برای گفتن من خنگ یا شما به من در اینجا پیت ؟” زمانی که او حملات خود را برای نشستن بر تجارت کمیته در کنگره پس از او شکست خورده به نام رئیس جمهور مکزیک (او گفت که او تا به حال یک لحظه از فراموشی).

“من گفته ام ما در حال رفتن برای پایان دادن به این توافق نامه به این دلیل که آنها ساخته شده تاکنون رضايتمندی و آنها حق باقی می ماند” خصوصی بلومبرگ می گوید.

ساندرز در حال حاضر در جهش و می پرسد که چگونه او با “حمایت جورج بوش رئيس جمهور قرار دادن پول به نامزدهای جمهوری خواه برای این کشور ایالات متحده آمریکا زمانی که برخی از ما جو و من” مشغول به کار بودند برای حفظ دموکرات “در این کشور ایالات متحده آمریکا”.

بایدن حملات بلومبرگ برای آزاد کردن مردم از خود NDAs.

“این است که در مورد شفافیت,” او می گوید.

تبلیغات

وارن چالش های بلومبرگ به انتشار خود کارمندان سابق از NDAs.

بلومبرگ می گوید که “به آنها” ، او می گوید وجود دارد “برخی از” افرادی که در NDA را.

وارن در پاسخ کباب او گفت: “ما در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با یک مرد که می داند که چگونه بسیاری از عدم افشای توافق” و نشان می دهد ممکن است وجود داشته باشد “چکه چکه چکه” از زنان رو به جلو در آینده با اتهامات علیه بلومبرگ.

بلومبرگ در دفاع از خود در برابر گزارش جنسیتی سخنان خود اشاره کرد که او در استخدام زنان در حالی که او به عنوان شهردار.

بلومبرگ حملات دیگر نامزدهای “که در آن” برای سال در کمپین بلیزرز (Buttigieg حملات گفت: به این دلیل که آنها جلسه رای دهندگان “و فروتنی خود را در حیاط”).

تبلیغات

“ما احتمالا می تواند به TurboTax” Klobuchar می گوید در پاسخ به ایسنا توضیح برای انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را.

او اشاره می کند که برنده نشده منتشر شده اظهارنامه مالیاتی خود را و این که او شوهر کند و خانواده خود را مالیات.

بلومبرگ می گوید: “این فقط طول می کشد مقدار زیادی از زمان” وقتی پرسیده شد که چرا مردم آمریکا نمی تواند خود را ببینید, اظهارنامه مالیاتی, و او می گوید “نمی تواند به TurboTax” چرا که او باعث می شود بیش از حد پول است.

“اجازه دهید سطح OK ؟ اجازه دهید سطح پیت” ساندرز می گوید: پس از Buttigieg می گوید: نامزدها باید به “سطح” را با مردم آمریکا در مورد هزینه های مراقبت های بهداشتی خود را برنامه.

ساندرز حملات Buttigieg طرح برای هزینه های فردی آمریکایی ها هزاران دلار است. او همچنین اشاره می کند یک مطالعه نشان داده صرفه جویی مالی برای کشور اگر مدیکر برای همه قرار داده است به جای خود.

تبلیغات

ساندرز دعوت مردم به دیدن او در مبارزات انتخاباتی و ببینید که چگونه سالم او به نظر می رسد.

Buttigieg اشاره می کند که باراک اوباما منتشر شد پرونده پزشکی خود و مغلوب ساختن پیشی جستن است “کاهش” است که استاندارد است.

Buttigieg ارائه می دهد به “دریافت فیزیکی قرار داده و از نتیجه”.

ساندرز اشاره می کند که او و بلومبرگ هم دریافت قلب استنت.

رادیو فردا پاسخ می دهد که او را به 25 سال پیش.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه به صورت زنده وبلاگ برای بارگذاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>