بحث دموکراتیک زندگی می کنند: برنی ساندرز و جو بایدن نبرد بیش از coronavirus پاسخ در یک مرحله نهایی مسابقات

امشب بحث دموکراتیک را متفاوت احساس به 10 قبلی به عنوان شرکت کنندگان شده اند محدود به فقط دو آرای انتخابات ریاست جمهوری: جو بایدن و برنی ساندرز.

معاون سابق رئیس جمهور را پا به پا با سناتور ورمونت پس از الیزابت وارن پیت Buttigieg و ctq تمام کاهش یافته است پس سه شنبه.

هاوایی کنگره Tulsi Gabbard باقی مانده در مسابقه است اما نه مدعی و نه واجد شرایط برای آخرین بحث است.

مناظره امشب آغاز می شود در ساعت 8 بعد از ظهر به وقت EST (نیمه شب زمان انگلستان) است و انتظار می رود به دو ساعت گذشته. شما می توانید به تماشای جریان زندگی می کنند از بحث در اینجا.

دنبال زندگی می کنند به روز رسانی

در فدرال رزرو اخیر کاهش نرخ بهره و مایع تزریق بایدن می گوید برای تنظیم اقتصاد ما نیاز به یک “عمده بسته کمک مالی” نیست که به نفع شرکت های بزرگ اما افراد است.

ساندرز می گوید ثروتمند هستند به احتمال زیاد به آب و بحران اما اکثر آمریکایی ها خواهد بود سخت ترین ضربه. آن را “ناعادلانه چگونه تا چند بسیار و بسیاری کمی داریم.”

بایدن با اشاره به bona fides به عنوان معاونت: “ما باید خود را برای رهبری جهان … در گفت:” این چیزی است که ما باید انجام دهیم.’ ما باید به یک طرح مشترک. … ما نیاز جهان رهبری است.”

ساندرز خواست برای پاسخ دهند: “ما باید به عمل در یک اقدام بی سابقه در راه است. … این همچنین بدان معنی است که ما به شرکت های دارویی و پول و منافع است که این زمان برای سود بردن.”

پس از ساندرز میسازد صورت تک پرداخت کننده مراقبت و فشار از سلامت لابی برای جلوگیری از این نوع از سیستم بایدن می گوید که او نمی خواهید برای دریافت به عقب و جلو” در سیاست — که نقطه یک بحث است.

“این مثل این است که یک جنگ” بایدن می گوید. یکی که در آن مردم نمی تواند صورتحساب برای مراقبت از خود را در وسط یک بحران نامربوط به بیشتر سیستم بهداشت و درمان و خاص به ملی اضطراری است.
 

تبلیغات

در حالی که بایدن معتقد است که بحران در ایتالیا اشاره به شکست یک-سیستم پرداخت ساندرز می گوید که در ایالات متحده “به dysfunctionality در سیستم است که به وضوح آشکار”.

“واضح است که ما در حال آماده” ساندرز می گوید.

این بحث تا کنون هیچ مخاطبان زیادی از اتاق را به عنوان نزدیک به نکات دقیق وظریف در مفرد موضوع بهداشت و درمان — بهترین فرصت هنوز برای ساندرز را به مراقبت از خود برای مدیکر برای همه است.

بایدن مجبور است برای دفاع از سیستم فعلی.

بایدن به درستی اشاره می کند که ما تبدیل به یک سازمان جهانی بهداشت آزمون برای کوروناویروس.

بایدن می گوید: ما باید با “برنامه ریزی شود که در آن برای قرار دادن موقت بیمارستان” را به عنوان آن را با یک پاسخ به H1N1 و ابولا.

از زمان همه گیر است که افشای مسائل سیستمیک در زیرساخت های موجود Sanders استدلال می کند.

اگر شما رئيس جمهور در حال حاضر چه مهم ترین چیز شما می خواهم برای مقابله با ویروس ؟

برنی ساندرز گفت: برای اولین بار او را “خفه شو این رئیس جمهور در حال حاضر” را به عنوان او را تضعیف خود و مقامات خود را با “blabbering” که “گیج کننده است.”

او می گوید او می خواهد اطمینان حاصل شود که آمریکایی ها نمی پرداخت برای مراقبت از خود: “نگران نباشید در مورد هزینه در حال حاضر از آنجا که ما در وسط یک ملی اضطراری است.” او می گوید که تجهیز بیمارستان با تجهیزات و پرسنل و اطمینان بیمار دستمزد پرداخت می شود.

تبلیغات

اولین سوال در coronavirus که loom در طول بحث: شما چه می گویند به مردم آمریکا مقابله با این واقعیت جدید?

جو بایدن: “این بزرگتر است از هر یک از ما.”

او به تشریح سخنان او در اوایل این هفته در پاسخ به تهمت ملی آدرس.

Handshakes — آنها خواهد شد ؟ نمی خواهد آنها ؟

نه. آنها تصمیم گرفتند برای آرنج دست انداز.

جو بایدن تصویب کالج و ورشکستگی حفاظت از برنامه های ایجاد شده توسط برنی ساندرز و الیزابت وارن

در یک حرکت به دادگاه ترقی خواهان جو بایدن چیدن تا یک اندازه گیری او نسبت به برنی ساندرز — هر چند سناتور ورمونت معرفی این نسخه در سال 2017 و پس از تصویب کمک درسی رایگان بدون در نظر گرفتن درآمد الزامی آموزش و پرورش به عنوان یک حق است.

تبلیغات

آنچه به دنبال: Coronavirus می شود مرکزی کمپین موضوع

جو بایدن ارائه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی خود را coronavirus طرح پاسخ.

برنی ساندرز برگزار شد دو جلسات به صورت قابل توجهی بهداشت عمومی پاسخ.

به عنوان نامزدهای آماده به بحث در مرحله نقش خود را در مقابله با شیوع بیماری پدید آمده است به عنوان یک بخش مرکزی از سیستم عامل خود را به عنوان بحران مدتها آمریکایی ها تبدیل به دولت برای پاسخ به این بلندی اگر نه viscerally حال حاضر تهدید.

پاسخ خود را ارائه یک تضاد به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که اظهارات متناقض در مورد Covid-19 دارای تضاد مقامات در خود دولت است.

برای Sanders, coronavirus تاکید شکست فعلی بهداشت و درمان و سیستم های اقتصادی. برای بایدن تماس خود را برای “شفقت” او را ارائه می دهد یک فرصت برای مجموعه خود را در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

بهداشت عمومی اورژانس ارائه می دهد نامزدها مفرد موضوع که به ارزیابی اثربخشی سیستم عامل خود را.
 

بحث این است که “اجتماعی فاصله’ سازگار

این تریبون برای مناظره امشب خواهد بود شش فوت از هم جدا به عنوان در هر coronavirus دستورالعمل های بهداشتی:

اما آنچه در مورد کوروناویروس?

با وجود Covid-19 گیر مناظره امشب خواهد بود پیش رفتن. وجود دارد خواهد شد هیچ مخاطب زنده در حضور و غیاب و کمیته ملی حزب دموکرات نقل مکان از ققنوس به سی ان ان استودیو در واشنگتن, DC.

تبلیغات

زمانی که در حال بعدی مقدماتی?

دور دیگری از حیاتی مقدماتی هستند گرد گوشه با این زمینه در حال حاضر محدود به فقط سه نامزد. سهشنبه 17 مارس را ببینید فلوریدا, ایلینوی, اوهایو و آریزونا رای که آنها می خواهند به حزب دموکرات نامزد. تعدادی از نمایندگان برای grabs به شرح زیر است:

فلوریدا – 219

ایلینوی -155

اوهایو – 136

آریزونا – 67

که مدیران?

جیک Tapper دانا باش و Ilia کالدرون خواهد بود که مدیران برای مناظره امشب. کالدرون پا کرده است تا پس از Univision لنگر خورخه راموس تصمیم را پس از تماس با کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

بحث خواهد شد و در آغاز 8pm ET پخش در سی ان ان CNN En Español, CNN International, CNN سایت Univision.

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از آخرین بحث دموکراتیک.

تبلیغات

آن است که توسط سی ان ان و Univision و در حال فیلم برداری در سی ان ان استودیو در DC. این در اصل برنامه ریزی شده را در شهر فینیکس, آریزونا در مقابل مخاطب اما منتقل شده است به واشنگتن دی سی به دلیل شیوع کروناویروس.

مدیران خواهد بود جیک Tapper دانا باش و Ilia کالدرون که به شدت پس از Univision لنگر خورخه راموس ایستاده بود پایین تماس زیر با کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

مرحله نهایی مسابقات بین آقای بایدن و آقای ساندرز دیده می شود در سی ان ان CNN En Español, CNN International, CNN سایت Univision.

بحث در می آید جلوتر از دیگری دور از حیاتی مقدماتی برنامه ریزی شده برای روز شنبه: فلوریدا (با 219 نمایندگان) ایلینوی (155), اوهایو (136) و آریزونا (67).

در زمان نوشتن تمام شد و انتظار می رود به جلو بروید با وجود شیوع کروناویروس. گرجستان و لوئیزیانا را با تاخیر خود را مقدماتی — گرجستان از 24 مارس تا 19 آوریل و لوئیزیانا از 4 مارس تا 20 ژوئن.

وجود دارد یک بحث دموکراتیک در تقویم اصلی برگزار خواهد شد که در ماه آوریل زمانی که آقای بایدن و آقای ساندرز هنوز هم در مسابقه. تاریخ و محل 12th بحث نشده است نهایی.

پس از خیره کننده سری از برد روز شنبه و هفته بعد سه شنبه آقای بایدن را ضبط کرده است گوشته frontrunner. رقیب خود اصرار دارد هنوز هم وجود دارد یک مسیر برای او به نفع نامزدی اگر چه شانس خود را از نگاه به طور فزاینده ای باریک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im