یک سیاستمدار دموکرات اعلام کرده است که کناره گیری از دولت و مجلس پس از مواجهه با یک واکنش شدید بر حمایت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ورنون جونز, یک نماینده دولت در گرجستان اعلام کرد که استعفای خود را در یک بیانیه منتشر شده به آتلانتا ایستگاه CBS 46.

“چراغ خاموش من ترک کشت و زرع. شخص دیگری اشغال می توانید که مجموعه” این بیانیه را بخوانید.

“بنابراین من قصد دارم به کامل من مدت موثر مارس 22 سال 2020 است. اما من باقی خواهد ماند بیدار و هوشیار در آموزش و مبارزه برای مردم است.”

آقای جونز نشان داد او از پله پایین چرا که او رشد کرده است خسته از دریافت, انتقاد سیاسی خود باورها.

“من مریض و خسته از من و خانواده ام مورد حمله و آزار توسط حزب دموکرات برای قرار دادن کشور من قبل از من ، من افتخار بودن یک متفکر و مستقل” او گفت:.

“من متمم اول قانون اساسی حق آزادی بیان و تحت محاصره” آقای جونز اضافه شده است.

روز چهار شنبه در صحبت با Rashad ریچی صبح نشان می دهددر آتلانتا ایستگاه رادیویی WAOK که 59 ساله گفت که او نمی خواهد ترک حزب دموکرات با وجود استعفای خود را به عنوان یک کنگره.

“من برنامه ریزی برای ترک حزب دموکرات چون کسی رو به در آن وجود دارد به نگه داشتن آنها را پاسخگو نگه داشتن آنها را پاسخگو به چگونه آنها را درمان مردم سیاه و سفید, ریشه, کردن, تعصب,” او گفت:.

هفته گذشته آقای جونز تایید آقای ترامپ برای انتخاب مجدد و استدلال که او فکر نمی کند که این presumptive نامزد حزب دموکرات جو بایدن مثبت خواهد بود برای جامعه سیاه و سفید.

“من تایید سفید (Donald J تهمت) است که اجازه نژادهای خارج از زندان و آنها تایید سفید (جو بایدن) قرار داده است که سیاه پوستان در زندان,” او گفت:.

آقای جونز افزود: “این نتایج برای خود صحبت می کنند. با دست خود را در چرخ بازار سهام را شکست رکورد پس از رکورد دستمزد و رشد منفجر شد و نرخ بیکاری کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود ،

“با توجه به سابقه خود رئیس جمهور تهمت است که بهترین آمادگی را برای رهبری اقتصاد ما به رکورد ما پس از ضرب و شتم Covid-19 بیماری همه گیر.”

در اوایل این هفته کنگره سیاه حزبی تایید تایید جو بایدن برای رئیس جمهور.

این گروه رئیس دموکرات کنگره گرگوری Meeks اشاره کرد: “هیچ سوال در ذهن من وجود دارد که باید در دستور کار است که به جلو هل سیاه امریکا است.”

او افزود که آقای بایدن رهبر به انجام است که به عنوان “او یک چشم انداز برای ما به ارمغان بیاورد با هم و دستور کار از اهمیت قابل توجهی برای جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات