OSHA “موفق به توسعه ابزار لازم آن نیاز به مبارزه با این بیماری همه گیر و آن شکست خورده است را به طور کامل با استفاده از ابزار آن را” آدامز گفت: در سخنان افتتاحیه.

با وجود مستند شیوع بیماری در میان بهداشت و درمان-مراقبت از گوشت پردازش پرستاری و خرده فروشی کارگران OSHA صادر کرده است تنها داوطلبانه راهنمایی در coronavirus کاهش مقاومت در برابر تماس از قانونگذاران و کار طرفداران به دستور اجتماعی فاصله و پروتکل های دیگر توصیه های عمومی بهداشت حرفه ای. OSHA مواجه است طرح دعوی در دادگاه از AFL-CIO, ملت, بزرگترین فدراسیون کارگری که به دنبال وادار آژانس به موضوع اجرا اضطراری موقت استاندارد به عنوان آن را در طول H1N1 شیوع در سال 2009.

لورن Sweatt اصلی معاون دستیار وزیر کار ایمنی و بهداشت شغلی کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در این جلسه در مورد اضطراری و موقت استاندارد با استناد به طرح دعوی در دادگاه. او نیز کاهش یافته است برای پاسخ به کلی سوالاتی مانند اینکه آیا همه گیر ارائه یک “خطر بزرگ” برای کارگران است.

قانونگذاران جمهوری خواه و رتبه OSHA مقامات ادعا می کنند که این سازمان رویکرد اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری و پاسخگویی در یک سرعت در حال تغییر همه گیر محیط زیست و اضطراری و موقت استاندارد نمی خواهد بهتر محافظت از کارگران است. آژانس ارائه راهنمایی برای خرده فروشی و ساخت و ساز و بسته بندی گوشت می آمد و رستوران و تحویل بسته های کسب و کار آنها می گویند از آنجا که صنعت دستورالعمل های خاص هستند موثر تر از یک استاندارد.

“یک استاندارد در این نقطه خواهد بود بی فایده بار برای کسب و کار در حال حاضر در تلاش برای بازگشایی, به طور بالقوه در معرض آنها را به مسئولیت خطرات غیر ضروری” گفت: Rep. Bradley Byrne (R-Ala.).

به عنوان از آوریل 21, OSHA دریافت کرده بود 4,268 coronavirus مربوط به شکایت که حدود 3000 قبلا بسته Sweatt گفت. او گفت که ایمنی کارگر بوده است آژانس را “اولویت” در طول همه گیر و آن را افزایش می دهد در فرد بازرسی و اجرای محل کار coronavirus مورد گزارش به عنوان متحده بازگشایی شده است.

“OSHA نمی خواهد با استفاده از راهنمایی به عنوان یک جایگزین برای اجرای و نه آژانس ابزار و قصد به دنبال هر دو راه” Sweatt گفت: در سخنان افتتاحیه.

هر چند OSHA تلاش برای پیاده سازی یک عفونی-بیماری های استاندارد را به حال ورشکستگی از اوایل روز از مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت عمومی-وظیفه بند از ایمنی و بهداشت شغلی عمل 1970 کارفرمایان را ملزم به ارائه یک محل کار “رایگان از خطرات شناخته شده.” Sweatt و کار, منشی, یوجین Scalia استدلال کرده اند که مقررات موجود به آژانس به اندازه کافی طول و عرض جغرافیایی برای محافظت از کارگران است. اما آژانس هنوز به موضوع یک بیماری همه گیر استناد تحت general-وظیفه بند.

قانونگذاران در هر دو طرف راهرو اشاره کرد شیوع کروناویروس در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به عنوان نشان دهنده چالش های شرکت ها و کارگران خط مقدم مواجه هستند در این بیماری همه گیر. گیاهان گوشت سریع ء و خواستار کار در محیط های که در آن کارکنان نیروی کار شانه به شانه ساخت اجتماعی فاصله یک چالش است. درجه حرارت پایین در گیاهان ضروری برای ایمنی مواد غذایی می تواند کمک به این ویروس را گسترش.

OSHA و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر خاص صنعت ارشاد برای شرکت های بسته بندی گوشت می آمد در اواخر ماه آوریل به عنوان ده ها تن از گیاهان در سراسر کشور مجبور شدند به دلیل شیوع بیماری. اما این راهنمایی داوطلبانه است و OSHA گفته است که قصد ندارد به استناد به محل کار اگر آنها را ساخته اند “حسن نیت تلاش” به پیروی.

به عنوان پنج شنبه, عفونت های وابسته به گیاهان گوشت پیشی گرفته بود 18,500 و کارگر مرگ و میر شدند و نزدیک به 70 با توجه به میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی است که ردیابی صنعت شیوع بیماری از طریق اخبار محلی گزارش. خواروبار کارگران شده است به طور مشابه, ضربه سخت, با بیش از 5,500 تست مثبت برای coronavirus و بیش از 100 مرگ از covid-19 بیماری این ویروس باعث می شود واشنگتن پست گزارش کرده است. خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران بدست بیمار در تعداد حتی بیشتر, با بیش از 60 ، 000 آلوده و بیش از 300 مرگ از covid-19 با توجه به جدید CDC داده است.

Sweatt گفت: OSHA شده است به طور فعال همکاری با ذینفعان برای نظارت بر شرایط در گیاهان گوشت از جمله داشتن مکالمات روزانه با کشاورزی بخش ایمنی مواد غذایی و خدمات بازرسی. آژانس در برخورد با 58 “بسته بندی گوشت می آمد اجرای فعالیت های” Sweatt گفت: از جمله 10 فرد در بازرسی بدنی در هفته گذشته.

“آژانس در حال انجام همه چیز ما می تواند مربوط به این صنعت خاص” Sweatt گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im