تقاضا برای مغلوب ساختن پیشی جستن به توضیح اخیر پاکسازی اطلاعات کارکنان از جمله دیده بان نظارت بر coronavirus بسته محرک

دموکرات ها باید درخواست رسمی توضیحات برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر اخراج در جامعه اطلاعاتی.

خانه هوش کمیته صندلی آدام شیف با ارسال نامه ای در روز سه شنبه به اقدام مدیر اطلاعات ملی (DNI) ریچارد Grenell درخواست اگر او اقدام به منع سابق جامعه اطلاعاتی بازرس ژنرال از “آغاز و انجام و یا تکمیل هر گونه تحقیق و بازرسی و حسابرسی یا بررسی است.”

جامعه اطلاعاتی IG مایکل اتکینسون که هشدار کنگره به خلاف کاران شکایت که باعث استیضاح شد اخراج اواخر در شب جمعه. گلن خوب پنتاگون اقدام بازرس کل میله میله برای نظارت بر $2trn coronavirus محرک لایحه اخراج شد در روز دوشنبه.

آقای شیف همچنین درخواست اطلاعات در مورد کاهش به کارکنان مرکز ملی مبارزه با تروریسم از جمله سرپرست راسل Travers و اقدام معاون پیتر هال. نامه ای خواستار پاسخ نوشته شده و هر گونه مستندات مربوطه بر اخراج تحویل داده می شود 16 مارس.

“رئیس جمهور تهمت نیست نامزد شما برای تایید به عنوان دائمی DNI و آن را نامناسب خواهد بود برای شما به دنبال هر گونه اضافی رهبری سازمانی و یا نیروی انسانی تغییرات به ODNI در طول خود را به طور موقت تصدی” آقای شیف نوشت: در این نامه است.

“هر گونه تلاش به حذف و یا در غیر این صورت آغاز پرسنل در برابر اقدامات غیر سیاسی حرفه ای افسران خود را بر اساس ادراک شده و وفاداری به رئیس جمهور را نقض خدمات مدنی حمایت.”

آقای Grenell زمان نقش بازیگری مدیر اطلاعات ملی در ماه فوریه تا تایید فرایند دائمی DNI – congressman John Ratcliffe – آغاز شده است.

آقای شیف – که رهبری روند استیضاح در برابر آقای ترامپ – ادعای آقای Grenell تضعیف بحرانی هوش توابع با مشورت با کنگره در مورد personell تغییرات ایجاد شده در طول coronavirus بیماری همه گیر.

آقای ترامپ خطاب حذف Mr خوب در طول روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه گفت دولت او تا به حال بسیاری از IGs از دوران اوباما که آنها به سمت چپ تا حد زیادی بدون تغییر باقی ماند.

“اما زمانی که ما گزارش از تعصب. و هنگامی که ما چیزهای مختلف در آینده است. من نمی دانم خوب است. من فکر نمی کنم من تا کنون ملاقات خوب است. من شنیده ام نام. من نمی دانم که در آن او است. شاید او از کلینتون OK ؟ اما ما او را تغییر دهید. اما ما با تغییر یک عدد” آقای ترامپ گفت.

“ما حدود هفت نامزد در باور من. ما با قرار دادن هفت بسیار بسیار مجرب برای مردم IG موقعیت. و این تصمیمی است که من ساخته شده می تواند سه سال پیش. و من می توانستم دو سال پیش ساخته. اما ما در حال قرار دادن هفت نام. و آنها در حال رفتن در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im