این سال را به استخر ترجمه را به 16.6 درصد پرداخت نقدی به کارکنان واجد شرایط و یا حدود دو ماه پرداخت خواهد شد که پرداخت می شود در روز ولنتاین. پرداخت نشان دهنده این ششمین سال متوالی است که شرکت هواپیمایی پرداخت بیش از 1 میلیارد دلار در سود های.

“سالها من را مورد ضرب و شتم توسط وال استریت” رئیس اجرایی اد Bastian گفت: در آمریکا اتاق بازرگانی رویداد در آتلانتا هفته گذشته است. “آنها فکر سود بودند به ایشان و چرا شما به سود دور به کارکنان?’ وال استریت در واقع دایره کامل آمده و آنها متوجه است که دلتا ترین اهدا هواپیمایی در جهان به دلیل از کارکنان آن است.”

بر خلاف فرد انگیزه طرح سود به اشتراک گذاری برنامه ها به طور معمول بر اساس سود شرکت به جای عملکرد فردی و قابل پرداخت برای همه کارکنان در عمده کار گروه.

برایان کرپپ یک گروه معاون رئیس جمهور در گارتنر جهانی شرکت تحقیقات گفت: تنها 12 درصد از شرکت های آن شرکت کار با سود های برنامه. “دلتا ارائه آن و پرداخت این مقدار واقعا متفاوت (و بالاتر) نسبت به سایر شرکت های بزرگ است که ما می دانیم از” کرپپ گفت: در یک ایمیل. یک 2018 نظرسنجی ملی نظر مرکز تحقیقات در دانشگاه شیکاگو نشان داد که متوسط سود های مقدار گزارش شده توسط کارکنان بررسی شد 2000 دلار یا 5 درصد از پرداخت.

هواپیمایی متحده گفت: آن صرف $491 میلیون دلار سود های سال گذشته از $334 میلیون دلار در سال 2018 است.

خطوط هوایی جنوب غربی پرداخت می شود $544 میلیون یا 10.8 درصد از کارکنان واجد شرایط’ جبران خسارت سال گذشته است. خطوط هوایی آمریکا پرداخت 175 میلیون دلار سود های سال گذشته یا 1.5 درصد از واجد شرایط دریافت, درآمد, سخنگوی Andrea Koos گفت: در یک ایمیل. آمریکا را به روز رسانی آمار و ارقام پنج شنبه.

نقدی سود های برنامه تمایل به بیشتر رایج در حمل و نقل صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی و خودروسازان گفت: Ken Abosch پرداخت غرامت عمل رهبر در Aon Hewitt. که شرکت خود نظرسنجی ها نشان می دهد که حدود 14 درصد از کارفرمایان هنوز هم ارائه سود نقدی-به اشتراک گذاری قصد دارد در حالی که این رقم در 20 سال پیش بود و به احتمال زیاد نزدیک به 40 درصد Abosch گفت.

آنچه آنها را تعریف می کند او گفت: بیشتر فراگیر رویکرد به پاداش که پرداخت به همه کارمندان و یا کارکنان ساعتی به عنوان مورد با خودروسازان مانند فورد و جنرال موتورز. به طور فزاینده ای گفت: شرکت های منتقل شده به انگیزه بیشتری رانده جوایز نقدی است که بر روی شرکت های گروه و عملکرد فردی است اما ممکن است در دسترس برای همه کارکنان.

“شرکت کار کرده اند و به شدت به تلاش برای افزایش ارتباط این برنامه با ایجاد یک عملکرد فردی جزء است که باعث ایجاد تنوع بیشتر از فرد به فرد در چه پرداخت می شود,” Abosch گفت.

وی با اشاره به شرکت داده های نظر سنجی نشان می دهد که میانگین جایزه نقدی برنامه ها تمایل به محدوده بین 4.7 درصد و 12.9 درصد بسته به اتحادیه ساعتی و یا حقوق و مزایای کار حرفه ای قرار گرفتند.

دلتا سخنگوی ساوانا Huddleston گفت: حامل سود های پرداخت در دسترس است به تمام وقت پاره وقت و یا “آماده رزرو” کارکنان دیگر از افسران و مدیران که متفاوت با طرح پرداخت غرامت. حامل او گفت: به انگیزه های اضافی برنامه ریزی برای خط مقدم کارکنان مانند ماهانه پرداخت های تشویقی جایزه برای اهداف عملیاتی از جمله در زمان عملکرد. او اشاره کرد که در حالی که 1.6 میلیارد دلار پرداخت شده است بزرگترین در تاریخ شرکت بر اساس درصد آن را در میان بزرگترین و نه بالاترین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات