دلتا JetBlue انتقاد برای برش کارمند ساعت پس از اخذ میلیاردها ویروس امداد

“تصمیم خود را برای کاهش ساعت کارمند در تضاد با کنگره قصد و آشکار و به طور بالقوه غیر قانونی و تلاش برای دامن شما نیاز به نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد و شما باید معکوس این سیاست بلافاصله” سناتور نوشت.

تحت مراقبت در عمل خطوط هوایی ایالات متحده شد واجد شرایط برای دریافت بیش از 50 میلیارد دلار در کمک های مالی و وام. که از 25 میلیارد دلار در قالب کمک های مالی که مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن خط مقدم کارگران از جمله خدمه پرواز خلبانان و مکانیک در کار است. در ازای دریافت پول شرکت های هواپیمایی مجبور به موافقت با یک تعداد از شرایط از جمله نگه داشتن کارگران در این کار از طریق سپتامبر. 30.

دلتا دریافت بیش از 5 میلیارد دلار در کمک های مالی به عنوان بخشی از برنامه; JetBlue دریافت $935 میلیون.

اما از آنجا که پول شروع جریان هواپیمایی و قانونگذاران بوده است در تقابل بیش از این قصد از قانون است.

هواپیمایی متحده برای اولین بار به اجرا گرفتار گروهی از نمایندگان مجلس پس از آن پرده برداری کرد برنامه ای برای کاهش ساعت کارکنان. International Association of Machinists and Aerospace Workers که نشان دهنده کارگران شکایت کرد شرکت هواپیمایی گفت: کاهش نقض قرارداد خود را و مراقبت عمل می کنند. هواپیمایی در نهایت حمایت از طرح های ساخت کاهش داوطلبانه است.

در جلسه کمیته بانکی سنای شنبه دیابت الیزابت وارن (D-جرم.) فشرده وزیر خزانه داری استیون Mnuchin اینکه خود سازمان انجام شد به اندازه کافی برای اطمینان از شرکت هایی که پول دریافت کرده بودند نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد.

در نامه این سناتورها به ذکر است که دلتا “بود گزارش اولین هواپیمایی برای کاهش ساعت برای کارکنان پس از دریافت کمک از مراقبت عمل می کنند. در نامه ای به JetBlue اجرایی رابین هیز سناتور اشاره کرد که پس از دریافت مراقبت در قانون بودجه خطوط هوایی قطع شده است, ساعت برای, مکانیک, خدمات مسافر عوامل و رمپ کارگران است.

در هر دو مورد سناتور اشاره کرد که مقامات شرکت کرده اند گفت: “کاهش ساعت مطابق با مراقبت عمل می کنند.”

آنها نوشت: “این دیدگاه است که غیر ممکن است برای آشتی با روشن قصد از قانون است.”

سناتور گفت که دلتا و JetBlue باید قبول هر گونه وجوه اضافی “مگر در مواردی که شما در حال آماده خود را برای محافظت از کارگران شغل پرداخت و مزایای در نظر گرفته شده توسط کنگره در مراقبت عمل می کنند.”

“شما فدرال کمک مالی مشروط است در نگه داشتن وعده های خود را به کارگران” نامه ها به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>