دلتا حال نورد جدید لباس, طراحی مد, عزیزم زک پوزن به هیاهو در سال 2018 تعویض شرکت علامت تجاری آبی برای بنفش و خاکستری و قرمز پالت. لباس بودند و برای آن بیش از 60 ، 000 کارکنان از جمله خدمه پرواز در فرودگاه عوامل مکانیک و ناوگان خدمات نمایندگی. این شرکت اعلام کرد یکنواخت سوئیچ شده بود و سال ها در ساخت و شامل ممیزی از تولید کننده لباس, Lands’ End.

اما یک گروه از بیش از 500 کارکنان می گویند که آنها شروع به رنج می برند مسائل به زودی پس از لباس معرفی شدند.

در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ظ در دادگاه فدرال در مقابل لباس و ساز در ماه دسامبر این گروه می گوید: مواد افزودنی شیمیایی به لباس بالا-کشش چروک و لکه مقاوم در برابر خواص منجر به طیف گسترده ای از مشکلات از جمله مسائل تنفسی و سردرد و خستگی و تاری دید و خارش و کهیر و التهاب پوست. طرح دعوی در دادگاه ادعا دلتا گزارش خود که 1,900 از کارکنان خود را در مورد این لباس اواسط سال 2019 است و تعدادی از کارکنان زخمی لباس است “به طور قابل توجهی بالاتر است.”

دلتا می گوید این ارسال لباس برای آزمایش در آزمایشگاه و نشان داد که آنها امن است.

دو اتحادیه ها کار کرده اند به سازماندهی شرکت کارگران است. کمپین بین المللی Association of Machinists and Aerospace کارگران برای سازماندهی مورد 44,000 خدمه پرواز و رمپ کارگران جلب عناوین و توجه از دموکراتیک سنگین وزن ها مانند سنسور. برنی ساندرز (I-Vt.) و Sherrod قهوه ای (D-اوهایو) پس از عکس های به شدت ضد اتحادیه پوستر این شرکت با استفاده از شروع به گردش در رسانه های اجتماعی.

“ما تحسین این گام در مسیر درست است اما تشویق دلتا مدیریت به اقدامات اضافی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای سلامتی همه خدمه پرواز و به ترمیم آسیب ناشی از افراد” این اتحادیه در بیانیه ای گفت.

فدرال ناظر از موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی, مورد بررسی قرار, لباس در سال 2019 پیدا کردن که آن را “ممکن” است که مواد شیمیایی در لباس باعث شد پوست علائم در میان کارکنان. در دادگاه شکایت کارگران گفت: آزمون آنها از لباس در بر داشت حضور مواد شیمیایی و فلزات سنگین مانند کروم, آنتیموان, جیوه و فرمالدئید.

“در حالی که ما لباس های امن هستند روشن است که وجود دارد تعداد زیادی از مردم که از دست داده اند اعتماد به نفس در و آن را در بخشی که به همین دلیل ما در حال ساخت یک تغییر به برنامه های ما” گفت: دلتا سخنگوی آنتونی سیاه و سفید. سوئیچ هزینه خواهد شد این شرکت میلیون ها دلار است.

در بیانیه خود به کارکنان این شرکت اعلام کرد که علاوه بر اجازه دادن به کارگران سیاه و سفید می پوشند آن را رول جدید پیراهن و بلوز و کت و شلوار گزینه برای کارکنان در بهار قبل از لباس های جدید آماده هستند در 2021. لباس جدید خواهد بود گواهی برای دیدار با استاندارد 100 مورد نیاز به رایگان از مواد مضر از تست کنسرسیوم Oeko-تکث.

زمین’ پایان گفت: به نظر می رسد به جلو به ادامه کار با دلتا.

“بهداشت و ایمنی پارامونت به ما و است که چرا ما نیاز به انطباق با محدود ماده لیست ها و سایر مقررات و قوانین در طول فرآیند تولید و چرا هر مدرسه ما عرضه تحت آزمایش های دقیق در آزمایشگاه های مستقل به اطمینان حاصل شود که لباس های ملاقات و یا بیش از دقیقترین استانداردهای جهانی” این شرکت در بیانیه ای گفت: توزیع توسط سخنگوی روزالیند Drisko.

AFA سرزنش مسائل جهانی و موافقت نامه های تجاری مانند توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی و چین ورود به سازمان تجارت جهانی در سال 2001 که منجر به از دست دادن داخلی تولید لباس.

“جهانی شدن صنعت پوشاک است ایجاد چالش های زیادی برای کنترل کیفیت” اتحادیه گفت: در یک ویدیو.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im