Dele Alli نجات نقطه دلتنگ تاتنهام برابر روحیه برنلی

Dele Alli در نیمه دوم پنالتی کمک کرد تا تاتنهام جلوگیری از یک سوم متوالی لیگ برتر شکست در جنگ سخت 1-1 قرعه کشی در برابر تعیین برنلی در چمن مور.

در غیاب مجروح اعتصاب هری کین و پسر Heung-min, Alli در زمان بیش از نقطه ضربه وظایف و ثبت نام خود 50 هدف لیگ برتر پنج دقیقه پس از نیمه وقت با سرد پایان از 12 متری.

که در آن نقطه آن به ندرت سزاوار زمین برای اسپرز بود که outplayed در نیمه اول و افتاده بود پشت در 13 دقیقه زمانی که کریس چوب مشخص شده بازگشت از آسیب توسط تلنگر گذشته Hugo Lloris.

این دروازه بان تاتنهام شد شاید مقصر برای درب بازکن اما پس از آن تولید یک پر شور point-blank صرفه جویی در اواخر به انکار برنلی جایگزین Matej Vydra که قبلا خنثی شده است توسط Eric Dier عالی اواخر مقابله با.

Dier به عنوان پیش بینی آغاز شده و با وجود اضطراب عمومی که او را دیدم صعود به غرفه برای مقابله با طرفداران پس از اسپرز بیرون رفتن از جام حذفی به نورویچ در شب چهارشنبه و آن را به عنوان ثابت به حال تاثیر حیاتی.

Dele Alli جشن خود اکولایزر (گتی)

مدیر خوزه مورینیو حوصلگی خود را بسته و ساخته شده پنج تغییرات از اواسط هفته به او نگاه کرد برای جلوگیری از شکست دیگری است که باید عمیق تر از دل تنگی در اطراف شمال لندن.

نیمی از زمان معرفی Giovani Lo Celso ثابت به یک نقطه عطف برای اسپرز پس از آنها تا به حال شده است بهترین دوم در اولین 45 دقیقه اما این شکست به پیروزی در شمال غرب بدان معنی است که آنها می تواند سقوط هفت امتیاز پشت سر این تیم اگر چلسی ضرب و شتم اورتون در روز یکشنبه.

پس از خط مقدم گلایه گذاشته شد لخت زمانی که استیون Bergwijn fluffed شوت او قبل از Alli هوشمندانه backheel نورد فقط پشت اریک Lamela, شروع برای اولین بار از ژانویه 22 برنلی شروع به تسلط.

چوب fizzed بیش از لبه منطقه پس از اسپرز نیمی پاک خطوط خود را از یک دوایت مک نیل عبور. الیور Skipp پس از آن مجبور به روشن کردن خط زمانی که جیمز Tarkowski به رهبری بازگشت سراسر هدف از اشلی وستوود گوشه.

اما تاتنهام را عدم توانایی کافی در برخورد با یکی دیگر از McNeil تحویل به منطقه آمد به آنها امد و شد زیاد. جی رودریگز سوزش 20-حیاط شلیک parried راست به راه چوب که poked خانه بازگشت.

کریس چوب به برنلی سرب (گتی)

اگر وجود دارد هر گونه سرزنش متصل به Lloris برای درب بازکن سپس او اندکی جبران توسط سرچشمه به سمت چپ خود را برای حفظ McNeil 25-حیاط ضربه آزاد به عنوان یک راه ترافیک ادامه داد.

تاتنهام به حال اول خود را به ضرب گلوله در هدف در نیم ساعت زمانی که Lamela اخراج مستقیم Nick Pope اما رئال به پایان رسید در نیمه بالا و چوب باید انجام شود بهتر است از محدوده نزدیک اما او در درهم و برهم کردن قبل از کارگردانی گسترده است.

بازدید کنندگان تا به حال فاقد انسجام و ایده رفتن به جلو باعث مورینیو به معرفی Lo Celso و لوکاس مورا در شروع نیمه دوم با سابق ساخت قابل اجراست.

Lo Celso انتخاب کنید-به حفره معطل ماندن رودریگز قبل از teeing تا Lamela که ماهرانه قلم گذشته بن Mee قبل از سقوط بیش از برنلی کاپیتان انتهایی پا در این منطقه است. Alli سپس فرستاده پاپ راه اشتباه از نتیجه مجازات است.

برنلی احساس آنها باید به حال یک نقطه ضربه خود را هنگامی که Davinson سانچز به نظر می رسید به در بسته نرم افزاری با چوب از پشت اما داور جان خزه بی علاقه و ویدئو دستیار داور دخالت نمی کنیم.

Lo Celso بود کشیدن رشته ها رفتن به جلو برای تاتنهام بودند که تقریبا در مقابله با اما Dier را last-ditch کشویی چالش محروم جایگزین Vydra فقط به عنوان او در مورد به ماشه.

Vydra ارائه شد فرصت دیگری در مراحل پایانی است اما به نوبه خود و به ضرب گلوله پس از McNeil اولیه تلاش داشتند ricocheted Japhet Tanganga شد به طور غریزی نگه داشته توسط Lloris به عنوان غنایم به اشتراک گذاشته شد

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de