به تأخیر انداختن MLB فصل برای ایمنی ممکن است احساس بد و تجارت است. اما آن را تنها معامله ممکن است.

غرب پالم بیچ فلوریدا. — با یک نرم وزش wafting از سمت راست زمین به سمت چپ در یک سعادتمند, رو به آفتاب, 79-درجه بعد در اینجا در Ballpark را از کف سواحل ویکتور روبلز جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن در صف پس از چند هفته پرستاری درد سمت لعنتی یک خانه اجرا به نیویورک یانکیز’ اغل گاو یا حشم در روز پنج شنبه. نوسان را نگاه جمع و جور تر و سریع تر از آن تا به حال در فصل گذشته به عنوان یک تازه کار. چیزهای بزرگ پیش رو ممکن است.

که آن را برای بیس بال توصیف در حال حاضر.

امیدوارم که آن را نگه می دارد همه ما در حالی که مانند تا اواسط ماه مارس (dream) و یا ممکن است 1 (با آرزوی موفقیت) یا ژوئن 1 (تاریخ من در دفتر استخر). اگر بعد بیس بال ما از یک صندلی در غرفه است که در سال 2021 و سپس ممکن است ما همه تحت یک کوه از بدبختی تا بالا ما خواهد گفت: “بیس بال ؟ که چه؟”

مانند ورزشی, لیگ های سراسر آمریکا و همچنین بی شماری کسب و کارهای دیگر لیگ اصلی بیس بال به حالت تعلیق عملیات خود را به طور نامحدود پنج شنبه. بقیه بهار, آموزش لغو شده است و همچنین دو هفته اول از فصل به طور منظم — کل ورزش قرار داده و به حالت تعلیق در انیمیشن تا اطلاع ثانوی به دلیل covid-19.

همانطور که می دانیم خیلی خوب که نه نام و شماره یک تازه کار اما ID از یک ویروس همه گیر است که بد است و اگر خفه اوایل اما ممکن است فاجعه بار اگر مورد غفلت قرار گرفته تا آن را منفجر نمایی.

“این یک اشکال کوچک” اتباع پارچ و اتحادیه بازیکنان rep Max Scherzer گفت. “همه در باشگاه وانجمن است صحبت کردن در مورد آن است. هیچ کس زندگی زیر یک سنگ است. ما در حال تمام شدن یک دوره سقوط در چه سرایت است و چگونه به سرعت آن را در حال حرکت. . . . ما نگاه کنید به پیش بینی آنچه که اتفاق می افتد در این کشور ما را در آستانه از چیزی بزرگ در اینجا. که فقط به آنچه کارشناسان می گویند.”

مانند برآورد چگونه به سرعت موارد coronavirus می توانید دو اگر آن موجود نیست و یا حداقل کاهش?

“بله. آن دیوانه” Scherzer گفت. “شما متوجه این می توانید در ادامه به دو, و ما بسیار آگاه به عنوان ورزشکاران با چقدر تماس با ما با افراد مختلف . . . ما می تواند در خط مقدم بودن در انتقال از این است.”

[آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس]

اغلب حس مشترک از ورزشکاران که در میان ثابت فوری واقعیت آزمایش قرار می دهد pontification از سیاستمداران که می تواند چرخش به طور نامحدود به شرم.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما نیستند یک کاتالیزور برای گسترش ویروس” امداد پارچ شان Doolittle گفت. “ناشناخته است چه بسیار ترسناک است. شاید من بیش از حد بسیاری از dystopian فیلم. اما نگاهی به ایتالیا. آنها رفت و از سه مورد به 9,000 در سه هفته. در حال حاضر در کل کشور فقط در مورد تعطیل.

“من پاسخ را نمی دانید. من فقط یک چپ دست امداد پارچ. اما ما نیاز به گوش دادن به دانشمندان و پزشکان. این روزها ما به نظر نمی رسد به احترام آنها را تا آنجا که ما استفاده می شود اما ما باید در حال حاضر” Doolittle اضافه شده است. “این زمان به بعد ما با استفاده از ‘توطئه مغز است.'”

MLB احتمالا نیاز به مثال و شاید فشار اجتماعی از تماشای بسیاری از ورزش اقدام قاطع برای کاهش coronavirus جمعه از جمله NBA که به حالت تعلیق در آن فصل به طور نامحدود.

حتی اگر بیس بال ضرب و شتم آهسته آن ساخته شده و سمت راست تماس بگیرید. اما زحمت دادن این ورزش بیش از حد اعتباری. NBA و NHL در حال نزدیک شدن به پلی آف خود را در ماه آینده — برجسته و moneymaker از فصل خود را.

بیس بال است تنها ورزشی است که می تواند در دست یک یا دو ماه از بازی ها و سختی بود بدتر از آن — جز در کیف پول. در سال 1981 صاحبان مجبور به بازیکنان به اعتصاب و 38 درصد از عمده برنامه لیگ — 713 بازی از 12 ژوئن تا اوت. 10 تقریبا دو ماه لغو شد.

بسیاری از ما wailed در آن زمان است. اما در حقیقت تعداد کمی از دست رفته آن ها — و یا حداقل بسیار طولانی است. لس آنجلس داجرز هنوز پرواز پرچم آنها را به دست آورد که در آن سال در جهان سری. آن را عجیب و غریب, تغییر شکل خرد شده-تا تقسیم شود. برخی از تیم ها بازی تنها 103 بازی ها و غول سان فرانسیسکو بازی بیشتر 111. اما کتاب رکورد هنوز هم نشان می دهد مایک اشمیت به عنوان NL MVP و فرناندو Valenzuela در فصل Fernandomania به عنوان هر دو تازه کار و جوان ماه برنده است.

تعلیق بهار آموزش عملیات به عنوان مخالف به بازی بازی در خالی ballparks است و انتخاب معقول دلیل آن اذعان مجازی عدم امکان شروع فصل به طور منظم در زمان و در یک لحظه در تاریخ ایالات متحده زمانی که شهر نیویورک — سایت اتباع’ بازی باز — ممنوعیت تجمع بیش از 250 نفر است.

[به روز رسانی های زنده: آخرین coronavirus بحران]

کل جهان در یک نقطه سخت بدانند چگونه بهترین برای مبارزه با و به حداقل رساندن آسیب های ناشی از رمان coronavirus. چند کشور, موسسات و یا افراد را آسان حتی نسبتا آسان گیری را با. حتی کمتر خواهد بود در هر حس خوش شانس. اما MLB ممکن است به عنوان به آرامی به عنوان هر گونه نهاد.

که می خواهد برای رفتن به یک بازی بیس بال در اواخر ماه مارس یا اوایل ماه آوریل? آن را اغلب سرد و یا باران. بازیکنان از آن متنفرم. طرفداران پرداخت که نقطه تمام است.

“آنها صحبت کردیم در مورد [کوتاه فصل] در سال” اتباع مدیر دیو مارتینز گفت. خواهد یک فصل با 132 یا 142 بازی 162, طولانی به اندازه کافی برای ارائه یک مشروع برنده ؟ “من فکر می کنم پس” مارتینز گفت.

شاید 100 تا 110 جمله در سال 1981 کفایت خواهد کرد اگر آن را کاملا ضروری است. در ضمن ما می توانید از چوب های در covid-19 عروسک و آرزو آن را سریع گرم-آب و مرگ — یک احتمال هر چند شاید نه به احتمال زیاد.

چه مدت طول خواهد آن را برای MLB به سطح شیب دار به سرعت کامل ؟ احتمالا تنها حدود 10 روز است. در سال 1981 یک کار حل و فصل رسیده بود جولای 31, عجله کردن همه ستاره بازی بود Aug. 9 و فصل به طور منظم از سر گرفته Aug. 10.

برای طرفداران در حداقل یکی از شهرستان — واشنگتن — آغاز فصل در تاریخ بعد عادی در روز افتتاحیه با شکوه خواهد بود به خصوص شیرین هر زمان که به عنوان مخالف به تلاش به بازی هر بازی برنامه ریزی شده اما در خالی استادیوم.

“این امر می تواند تقریبا غیر قابل تصور به فکر جشن برنده سری جهانی در یک پارک خالی — بدون طرفداران خود را” Doolittle گفت. “و حلقه در مراسم بعدی بازی — شما می خواهید همه وجود دارد و یا آن را فقط همان نیست.”

حتی متعصب کمال گرا مانند Scherzer می دهد کمی به فکر خود بیس بال مطبوع رژیم نسبت به سلامت.

“شما در حال برخورد با یک بیماری بسیار مسری در اینجا و چه اثر است که در خانواده های ما, چگونه تاثیر می گذارد که طرفداران, چگونه تاثیر می گذارد که هر کس که در این مجموعه” Scherzer گفت. “ما قصد داریم به دنبال کارشناسان در چگونه ما می خواهیم به مسئولیت رسیدگی به این وضعیت است.”

با اشاره به تصادف معلوم شد که یک مسافر در یک پرواز فرود آمد که شنبه شب در فرودگاه بین المللی پالم بیچ دقیقه از بوندس لیگا’ مجتمع سفر کرده بود در حالی که آزمایش نشان داد که با آلوده coronavirus.

“که نشان می دهد شما چگونه به سرعت این وضعیت اتفاق می افتند” Scherzer گفت. “ما شاهد بدترین سناریو بازی ملی درست در مقابل چشم ما است.”

همچنین در روز پنج شنبه پاتریک کربین که برنده هر دو لیگ ملی پرچم-عقد بازی و بازی 7 از سری جهانی نگاه تیز بدون گل در چهار نوبت. ببخشید فقط فکر می کنیم ممکن است نیاز است که یک نام آشنا با اشاره به فوق العاده زشتی این Nats فقط پنج ماه پیش. شاید از آن خواهد شد کمک به جزر و مد ما بیش از.

کل ایده در طول ورزش در این لحظه است که به تجارت یک تکه بزرگ از ناراحتی و ناامیدی در حال حاضر به امید گرفتن کوتاهترین حداقل باطل ممکن است نسخه ای از یک بیماری همه گیر. در بیس بال وجود دارد معاملات شما عشق را به. دیگر ناخوشایند هستند بر شما مجبور با شرایط.

این معامله مناسب برای بیس بال — و بقیه از ما ورزش را در حال حاضر. این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم از آن متنفرم. برای بسیاری از ما این است که بهترین زمان از سال در ورزش با بهار, آموزش, مارس جنون, NBA و پلی آف جام استنلی بیس بال را در روز افتتاحیه و کارشناسی ارشد. در حال حاضر همه آنها شبیه به یک گالری هنری پر از چاک نقاشی.

اگر تنها کسانی که می تواند ما بزرگترین ضرر و زیان است. اما این تجارت است نه روی میز.