نورث روپ گرومن اجرایی کتی سرپرست تحلیلگران گفت که “محدود” یک اصطلاح است که اشاره به برنامه های طبقه بندی شده, دیدم دو رقمی افزایش بیش 2018. آن را در حال حاضر حساب برای بیش از یک چهارم از شرکت رقم 33.8 میلیارد دلار در سال 2019 فروش, او گفت:.

او نسبت به تغییر به یک تغییر در سازمان’ خرید اولویت است.

“مشتریان به طور فزاینده ای با تمرکز بر سرعت در حال تحول چند دامنه نظیر تهدیدات در حوزه فضای hypersonics و دفاع موشکی,” سرپرست گفت: در تماس با سرمایه گذاران است. “ما در حال رشد محدود کار نشان می دهد که مشتریان ما در حال تبدیل به نورث روپ گرومن برای این قابلیت.”

در سال 2017 پنتاگون اعلام کرد آن را د-تاکید بر مبارزه با تروریسم به منظور تمرکز منابع خود را در رقابت با دشمن ملت برای ارتش تسلط تلاش است که شامل توسعه سلاح های پیشرفته پیدا کردن راه های جدید برای محافظت از ماهواره های جاسوسی از آسیب و استقبال از هوش مصنوعی است. تلاش است که بهره مند از 16 درصد افزایش در هزینه های دفاعی بین 2016 و 2019.

اما تحلیلگران می گویند که در زمان افزایش در واقع آغاز شده در سال های پایانی ریاست جمهوری باراک اوباما. یک تجزیه و تحلیل در دسترس عموم داده های بودجه توسط تاد هریسون یک تحلیلگر مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی نشان داد که طبقه بندی شده تحقیق و توسعه در بودجه افزایش حدود 52 درصد بین 2015 و 2020.

“ما شاهد افزایش قابل توجهی در سال های اخیر است که ما را دیده اند در حالی که کاملا” هریسون گفت: خواستار افزایش “بی سابقه ای در تاریخ معاصر است.”

Raytheon اجرایی توماس کندی گفت: شرکت خود را طبقه بندی شده کار به یک رکورد جدید در سال 2019 پس از رشد 17 درصد بیش از سال قبل است. طبقه بندی برنامه های در حال حاضر حدود یک پنجم از این شرکت 29 میلیارد در فروش سالانه, او گفت:.

او گفت: طبقه بندی شده است: “دانه ذرت” برای Raytheon با استفاده از کشاورزی اصطلاح است که اشاره به صرفه جویی در بخشی از یک سال برداشت به دانه بعدی یک.

“برای Raytheon است مقدار بیشتری از طبقه بندی شده کار ما قوی تر آینده ما خواهد بود و ما توانایی تولید جدید فرانچایز است که آخرین دهه های آینده” کندی گفت.

راز پروژه های بسیار در پی در کمربندی منزوی صنایع دفاع. آنها تمایل دارند موضوع را به کمتر نظارت از کنگره و مردم است. و این واقعیت ساده است که این اطلاعات محدود به یک جامعه کوچک امنیتی-پاک افراد می توانید بسته های ناخواسته رقابت است.

“طبقه بندی برنامه ها به طور معمول کمتر در معرض انتقاد اعضای کنگره توسط رسانه ها و خارج از مفسران” گفت: لورن تامپسون, دفاع مشاور با سازمان های غیر انتفاعی موسسه لگزینگتون.

او اضافه کرد که نیاز به امنیت ترخیص تمایل به محدود کردن رقابت به یک گروه کوچک از شرکت ها.

“هیچ راهی وجود دارد که یک شرکت فرانسوی می تواند در رقابت با لاکهید مارتین [برای طبقه بندی قرارداد] زیرا آنها هرگز پاک به انجام کار” تامپسون گفت. “که احتمالا در مورد بسیاری از دره سیلیکون نیز است.”

برخی از مقامات بر این باورند بیش از حد از نظامی اطلاعات طبقه بندی شده است.

“ما فقط به طوری که بیش طبقه بندی شده این مسخره فقط باور نکردنی مسخره گفت:” ژنرال جان Hyten معاون رئیس ستاد مشترک ارتش در یک رویداد های اخیر به میزبانی نیروی هوایی انجمن.

Hyten اضافه شده است که او فکر می کند بیش طبقه بندی می شود برگزاری پنتاگون به عقب و اضافه کرد که او در حال کار با علامت Esper و دیگران به “فشار از پایین طبقه بندی به جایی که آن را حس می کند”

“من فکر می کنم در این سال ما در حال رفتن به برخی از بهبود قابل توجهی در به طوری که ما در واقع می تواند به اشتراک گذاری برخی از چیزهایی که بسیار مهم با متحدان ما با صنعت” Hyten گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im