از تمام خلاق روال تمرین های گرفته شده توسط بازیکنان فوتبال در طول رمان coronavirus همه گیر none ایستادگی کاملا مانند شوایتزر را — فراتر از نوردی رژیم نیز شامل دست ایستاده سگ مسابقه و رقص شکستن.

“اگر به شما می گویند [تمرینات من] به کسی که آنها را بگو که مسخره,’ ” شوایتزر گفت. “سپس آنها خواهید آن را امتحان کنید و آنها را متوجه این واقعا سخت است.”

این رویکرد نامتعارف که شوایتزر به تصویب رسید و سه سال پیش و با گسترش در حالی که محدود به خانه خود را در طول همه گیر شد و توصیه می شود توسط یک تیمی سابق و هماهنگ توسط Austin آینهورن یک شمال کالیفرنیا جنبش گورو است که به مطالعه حیوانات الهام بخش و به نقل از آلبرت انیشتین.

این برنامه نیازی به بزرگ, وزن صفحات و یا ماشین آلات بنابراین شوایتزر یکی از NFL بهترین-بازیکنان آماده به کار در طول خاموش کردن که مجبور است ورزشکاران حرفه ای برای مقابله با این نوع از دنیوی چالش های لجستیکی آنها عادت کرده اند به اجتناب از. بازیکنان NFL در نهایت بازگشت به میدان بعد از یک طولانی تر از حد نرمال نبود از فعالیت های فوتبال خود را در خانه و تلاش برای ماندن در شکل — و شاید کمتر در معرض خطر آسیب دیدگی — ضروری است.

شوایتزر را هم تیمی پیدا کرده اند به روش های مختلف به حرکت در چالش است. بسیاری از بازیکنان باید لنگ را فشار یو پی اس و نشستن یو پی اس در صفحه اصلی — “زندان-تمرینات بدن” ایمنی شان دیویس شوخی — در حالی که دیگران ساخته شده از ورزشگاه صفحه اصلی. برخی از ابداع از جمله lineman Paul Adams, که کمک به ساخت یک اتاق وزن با قطع درختان. لبه حمله کننده Ryan Kerrigan جایگزین وزن با سورتمه حمل کردن با هل دادن ماشین خود را که او ادعا کرده بود “که بد نیست” و بیشتر از یک فاصله به چالش بکشد.

کارفرمایی Dwayne هاسکینس و چند گسترده گیرنده در بر داشت زمینه در فلوریدا یک دولت نسبتا آرام و مقررات. تازه کار دفاعی پایان تعقیب جوان گیر دیرین مربی مارتین گیبسون به عنوان آنها اقتباس به حیاط خلوت تمرینات. دیگران به دنبال موضعی تجارت.

Landon کالینز است که آموزش با همکار ایمنی Deshazor اورت و دیگر دفاعی پشت در یک مرکز در لوئیزیانا اشاره کرد که بازیکنان مانیتور یکی دیگر از تمرینات است. مفهوم ضمنی این: اجازه ندهید سطح تناسب اندام خود را لغزش.

“بسیاری از ما پست آنچه ما را در Instagram,” کالینز گفت: “بنابراین من می دانم که چه کسی در حال انجام است.”

در شوایتزر را Instagram profile وجود دارد یک ویدیو با عنوان “صفحه اصلی جنبش است.” او می خزد آویزان contorts می کند و هیچ دست headstands و تپانچه squats. او پاک-و-پرس سنگ ، او شکستن رقص آسیاب بادی. گاهی اوقات هنگامی که او بازی واکشی با سگ او را از نژاد آنها را به ببینید که آیا او می تواند به توپ تنیس ، از زانو خود را با او برابر خود عقب مانده مانند بالای یک املت و بعد از آن زمانی که او مرده-آسانسور همسرش, Shelby, او می نویسد: “وزن محرمانه” با یک شکلک چشمک.

در مجموع شوایتزر را هدف ساده است: حرکت بهتر است. او شروع به تمرکز بر چنین مبانی زمانی که او ملاقات کرد آینهورن. سابق دانشگاه استنفورد والیبال دستیار دچار شکستگی استرس در خود را به عقب و در طول بهبودی او غرق شد با جنبش. او سعی درمان فیزیکی و قدرت-و-تهویه دریل و در نهایت با تشکیل یک نظم و انضباط در Apiros عمل او تاسیس شد.

حدود دو سال پیش یک مربی خواسته آینهورن در مورد ریشه این حرکات او مورد مطالعه قرار گرفت. در تکامل, که حفظ و که jettisoned? آینهورن در مقایسه آناتومی حیوانات مختلف و کاهش هر یک “ارگانیسم . . . به یک معنی از نقل و انتقال.” او معتقد بود او در بر داشت یک اسکلت کلید مطبوع — آموزش بدن آن را به عنوان تکامل یافته بود به آموزش داده می شود — و اشاره به انسان اساسی ترین دولت است. بچه ها به طور غریزی درک چگونه به کار در برابر گرانش از خزنده به squats.

“آنها آموخته اند آن را از طریق تمرین و یا یک هنرمند مشهور Instagram مربی” آینهورن گفت. “همان کسانی که فرآیندهای بیولوژیکی شده برای میلیون ها سال است.”

زمانی که شوایتزر و آینهورن شروع به کار با هم شوایتزر احساس فرسوده با bulged دیسک در کمر و مچ پا رگ به رگ شدن. آنها آغاز شده توسط اصلاح وضعیت خود را با تمرکز بر اعمال و نه وزن — “یک handstand در 10 ثانیه حداکثر تلاش است همان نیمکت فشار حداکثر وزن” شوایتزر گفت: — و با الهام از “نخبگان محرک” مانند اسکیت باز یخ شکستن رقصنده و سنگ نوردان. در عرض دو سال شوایتزر را چمباتمه زدن از افزایش 545 پوند به 675 و او احساس بهتر, با کمتر, کوچک, آزار دهنده صدمات.

“وجود ندارد برخی از راز; ما در حال بازنویسی جنبش یا هر چیزی” شوایتزر گفت. “این فقط یک لنز های مختلف.”

این offseason, شوایتزر امضا شده با ردسکینز و انتظار می رود که برای رقابت با وس مارتین برای شروع در سمت چپ گارد است. او متمرکز کرده است تمرینات خود را در “حرکت چرخشی” از آنجا که در حالی که او حفظ وزنه برداری مبنا او معتقد است محدوده حرکت آموزش حداکثر ورزشکاران است. آن درد را کاهش می دهد و اجازه می دهد تا بازیکنان در بهترین خود را در هر روز در یک لیگ که جوایز در دسترس است. او همچنین گفت که به عنوان NFL سرعت های تا هر سال بهترین بازیکنان قوی هستند و تلفن همراه.

شوایتزر پنجم-سال کهنه با اشاره به این که میانگین NFL بازیکن حرفه ای طول می کشد حدود سه سال است. او معتقد است: “تعداد زیادی” از آنها پایان زود هنگام به دلیل آسیب دیدگی گاهی اوقات نتیجه اجتناب ناپذیر “بنگ بنگ” بازی می کند اما به مراتب بیشتر اغلب به دلیل اثرات انباشته بیماری. ناکارآمد جنبش و “تقارن” شکستن بدن شوایتزر گفت و او می خواهد برای به حداقل رساندن این خطر است.

“من احساس شگفت انگیز در حال حاضر” شوایتزر گفت. “من نزدیک به 330 [پوند] — من 325 در حال حاضر — و من می توانم همه این چیزها. این به دلیل بزرگ, در حال رشد, من فکر کردم این حرکات درست نیست برای بزرگتر مردم است.”

آینهورن نگرانی NFL را تجربه آسیب سنبله زمانی که بازیکنان بازگشت به امکانات و سالن های ورزشی که از آنها شده اند وجود ندارد و برای ماه می باشد. اما او نمی اخم در مورد شوایتزر — ارائه شده او همچنان به همان سطح از مراقبت از بدن خود را هنگامی که شیوه ها و بازی ها از سر گرفت.

“چگونه [شوایتزر] بازیابی در طول فصل” آینهورن گفت: “خواهد بود فقط به عنوان مهم به عنوان آنچه که او انجام می دهند در حال حاضر.”

در ماه ژوئن پس از ویرجینیای شمالی کاسته به بازگشایی مجدد شوایتزر و دیگر نیاز به مقیاس عرشه خود را. او و شلبی یافت bouldering نقطه در نزدیکی یک دنباله به نام خرس دن. شوایتزر کاشته پای خود را برداشت و بر روی در معرض سنگ لب و shimmied تا به عنوان بالا به عنوان این قرنطینه آموزش خواهد او را.

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات