پس انداز در مقابل بدهی پرداخت: “با توجه به برخی موانع مالی برای نامزد من است و من بیش از چند سال گذشته همراه با عدم صرف نظم و انضباط کارت اعتباری بدهی واز خارج از کنترل است. من کار به آن پرداخت و باید حل و فصل برای مدیریت هزینه های من بهتر از این سال است. من شده است با آوردن صبحانه و ناهار از خانه و خوردن شام در خانه بیشتر و من تبدیل به یک سفر آخر هفته با دوستان بود که بسیار وسوسه انگیز است. بسیاری از بدهی های کارت اعتباری در حال حاضر بر روی یک کارت با صفر درصد بهره اما آن زمان به زودی. من میخوام بدونم باید جلو و عقب در دوران بازنشستگی پس انداز برای پرداخت بدهی سریعتر. من در حال حاضر معادل حدود یک چهارم از حقوق و دستمزد من را در من 401(k). من شرکت می افزاید: 7.5 درصد در سود های هر سال پس از کمک به اندازه کافی برای تطبیق یک نگرانی نیست. در این لحظه من کمک 8 درصد از چک. من باید توقف (یا کاهش) من سهم بازنشستگی و به جای تمرکز بر روی از بین بردن بدهی کارت اعتباری و ساختمان اورژانس و ‘زندگی اتفاق می افتد’ صندوق ؟ من نمی خواهم به از دست دادن مزایای استفاده از صرفه جویی های اولیه برای بازنشستگی, اما من می دانم که در حال حاضر این بدهی بیشتر مسئله فوری است.”

سرمایه گذاری در مقابل پرداخت بدهی: “همسر من و من به برخی از بدهی های قابل توجه است و ما تعجب اگر ما باید به حالت تعلیق درآورد کمک به ما برنامه 401(k) برای کوتاه مدت تا زمانی که این بدهی ها پرداخت می شود ؟ در همان زمان ما نگران از دست دادن بازنشستگی ما مطابقت دارد.”

در حالت ایده آل با پول به اندازه کافی در آینده شما باید سعی کنید برای ادامه پرداخت این بدهی ها و کمک به حساب بازنشستگی.

اما زندگی است که اغلب ایده آل نیست. اگر چه من نفرت تمام بدهی — بله حتی یک وام مسکن — پاسخ به هر دو این سوالات بستگی به بسیاری از چیزها: سن شما و میزان بدهی قیمت آن چقدر است را انجام بدهی و اگر خود را به کارفرما ارائه شده است یک بازی برای دوران بازنشستگی خود را کمک.

بله, آن را حیاتی است که شما شروع به صرفه جویی برای دوران بازنشستگی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. اگر شما نسبتا جوان است و باید بیش از چند دهه برای رفتن قبل از اینکه شما بازنشسته, شما می توانید مکث صرفه جویی برای بازنشستگی به ساخت برخی از پول نقد ذخایر و خلاص شدن از بدهی.

به این دلیل که انجمن چت ناشناس است من همیشه می دانم که بسیاری در مورد افرادی که پست. اما سوال اول آمد از فردی که گفت که او 29. ميانگين سن است که بازنشستگان گزارش داشتن بازنشسته است 61 با توجه به گزارش سال گذشته توسط گالوپ. بر این اساس میانگین سن بازنشستگی خواننده است و هم به گرفتن پس انداز بازنشستگی اگر او می کشد برای چند سال. به علاوه او کارفرما ارائه شده است بسیار سخاوتمندانه بازی بدون نیاز به کمک به برنامه ریزی خود را.

و این نوع از مسائل مربوط به بدهی چون همه برابر نیست.

در مورد جوان کارگر من نشان می دهد او را به یک استراحت از کمک به او 401(k) و شدت حمله بدهی کارت اعتباری. مگر اینکه او می شود یکی دیگر از صفر درصد انتقال تعادل او خواهیم پرداخت مقدار زیادی به انجام بدهی پس از معامله به پایان می رسد.

متوسط نرخ های جدید-ارائه کارت است 17.3 درصد با توجه به گزارش اخیر توسط creditcards.com. متوسط حداکثر کارت اعتباری نرخ 24.54 درصد از هفته اول فوریه است. متوسط ميانه کارت رای است 20.92 درصد است.

صحبت از انتقال تعادل مراقب باشید با تکیه بر این بدهی ها-استراتژی کاهش. به من هشدار داده اند وجود دارد بسیاری از دلایل آن است که همیشه یک حرکت هوشمند.

اگر شما در حال حمل مقدار قابل توجهی از بدهی های با بهره بالا باعث می شود احساس بیشتر به آن پرداخت و نه به ذخیره پول در یک حساب پس انداز و یا در برخی موارد حتی سرمایه گذاری برای دوران بازنشستگی. (شما باید نگه داشتن پول نقد کوچک کوسن در حالی که پرداخت بدهی. در غیر این صورت, اگر شما یک اورژانس مالی شما ممکن است در نهایت افزایش بدهی های خود را بار.)

نگه داشتن در ذهن است که بازار سهام بازده تضمین شده نیست. فقط نگاه کنید که چگونه بازار seesawed به تازگی در بخشی به دلیل coronavirus پخش از طریق چین است. بازار شده است روند بازگشت اما که می تواند در هر زمان تغییر. اما شما قطعا می خواهید به صرفه جویی در پول با خلاص شدن از بالا بهره بدهی که در مقایسه با آنچه شما امیدواریم که برای به دست آوردن سرمایه گذاری.

بیایید نگاهی به این زن و شوهر در حال مبارزه با بدهی های قابل توجه که من مشکوک نیز در کارت های اعتباری.

چرا که کارفرمایان خود را در حال تطبیق خود سهم بازنشستگی من پیشنهاد نمی کنم که آنها به جلو و عقب به طور کامل از قرار دادن پول خود را به برنامه 401(k).

“این مهم است که به اولویت بندی هزینه های خود و صرفه جویی در ارزش” گفت: کارولین McClanahan یک گواهی برنامه ریز مالی مستقر در فلوریدا. “مردم باید در تلاش برای به حداقل رساندن بدهی و پرداخت هر گونه بدهی که آنها متحمل می شوند اما نمی شود آن را هوشمند قرار نیست در به اندازه کافی برای به دست آوردن یک 401(k) مطابقت چرا که شما در حال ترک قابل توجهی دلار آزاد روی میز. در نهایت باید هدف به حداکثر رساندن برنامه های بازنشستگی خود را.”

من فکر می کنم زن و شوهر باید با منحرف کردن هر آنچه که آنها کمک به بازنشستگی بالای بازی به بدهی که مربوط به آنها است. اما آن را به ارزش عقب کشیدن آنها را به ماندن منظم و متعهد به خلاص شدن از بدهی.

در هر صورت مهم است که یک طرح حمله که شامل یک جدول زمانی. اگر شما نیست و شما جلو و عقب و یا مکث از صرفه جویی برای دوران بازنشستگی شما ممکن است به عقب بر گردیم در مسیر.

خواننده سوال هفته

اگر شما یک سوال بازنشستگی و ارسال آن به colorofmoney@washpost.com. در خط موضوع قرار دادن “سوال هفته.”

سوال این هفته می آید از مارسی O’Ward از Great Falls, منت.

س: چقدر می توانم کمک به ایرا سنتی برای سال 2020?

یک: برای سال 2020 سهم خود را در کل به همه شما سنتی و راث Ira نمی تواند بیش از 6 ، 000 دلار ($7,000 اگر شما در سن 50 یا بالاتر) و یا خود را مشمول جبران خسارت برای سال اگر خود را جبران شد کمتر از این دلار محدود با توجه به سرویس درآمد داخلی.

لطفا مرا در پنج شنبه, فوریه. 13, در ظهر (به وقت شرق آمریکا) به صورت زنده بحث و گفتگو در مورد پول خود را.

مهمان من خواهد بود ویلیام Emmons, دستیار معاون رئیس جمهور و اقتصاددان در بانک فدرال رزرو سنت لوئیس. او همکاری نویسنده “است کالج هنوز هم ارزش آن را? جدید حساب دیفرانسیل و انتگرال کاهش بازده” یک مجله مقاله چاپ شده در بانک فدرال رزرو سنت لوئیس نقد و بررسی.

من در مورد نوشت: این تحقیقات در ماه گذشته.

بازنشستگی سوگ و نمی توانید رای بدهید

افکار خود را: وجود دارد زمانی که شما به عقب کشیده در پس انداز بازنشستگی به خارج شدن از بدهی ؟ چگونه آن را کار می کنند ؟

من هم علاقه مند به تجارب خود و یا نگرانی در مورد بازنشستگی و یا پیری است. شما می توانید بیهوده گویی یا بیحوصلگی حرف زدن. ارسال نظرات و پیشنهادات خود را به colorofmoney@washpost.com. لطفا نام شهر و دولت. در خط موضوع قرار دادن “بازنشستگی سوگ و نمی توانید رای بدهید.”

بسیاری از مردم هنوز هم بخارپز در مورد تغییرات به بازنشستگی صرفه جویی در قوانین به عنوان یک نتیجه از امن عمل می کنند. آنها دوست نداشتن یک ماده است که بر جامعه جراحان ایران به ارث برده. وجود دارد در حال حاضر 10 سال پنجره برای ذینفع به منظور جلب پایین به ارث برده حساب.

به من توضیح داد که در یک قبلی عضویت در خبرنامه تحت حکومت اگر شما به ارث برده ایرا یا 401(k) از غیر همسر شما تا به حال به حداقل مورد نیاز توزیع یا RMDs اما شما می توانید گسترش برداشت بیش از طول عمر خود را برای به حداقل رساندن مالیات رسید. اما با شروع در سال 2020 به جز در برخی شرایط محدود, مردم, وارث یک حساب بازنشستگی نمی تواند کشش RMDs.

جیمز سلطنتی از Northampton, Mass., نوشت: “من 70 1/2 در ماه نوامبر. فرزندان من هر دو سن و سال 2025 بنابراین به طور بالقوه اگر من زندگی و دیگر هیچ دولت خواهد بود و آنها را وادار به صرف سخت به دست آورده صندوق های بازنشستگی در طول سال کالج خود را. کودکان نیز نمی تواند واجد شرایط برای وام/بورسیه چرا که آنها را هر دو بود پرداخت مالیات در ایرا درآمد. وجود دارد باید یک ویژه ارائه این خدمات معاف از مالیات در صورت استفاده برای کالج برای کودکان از مرحوم ایرا مالک. برخی از grandfathering باید موظف به خصوص از آنجا که بسیاری از ما پدر و مادر مسن بازنشسته مرتب ما کل برنامه املاک از جمله 529 سهم و بسیاری از چیزهای دیگر در این ایرا که بر اساس زندگی کودک span.”

“من نمی فهمم که چرا شما باید به برداشت” نوشت Jubill Austin از مریلند. “به نظر می رسد مثل یک راه دیگر برای دولت به دخالت در نمونه کارها خود را و دریافت پول بیشتر به هدر بدهد و به شرکت های بزرگ.”

در پاسخ به این احساسات IRS می نویسد: “شما نمی تواند نگه داشتن صندوق های بازنشستگی در حساب خود را به طور نامحدود. شما به طور کلی باید شروع به در نظر گرفتن برداشت از خود ایرا, ساده, ایرا, SEP ایرا یا طرح بازنشستگی حساب زمانی که شما رسیدن به سن 72 (یا 70 ½ اگر شما تبدیل سن 70 سال و نیم قبل از 1 ژانویه تا سال 2020).”

شما می توانید ناراحت بود اما فقط اجازه دهید من به شما هشدار می دهند: اگر شما نگاهی به توزیع های مورد نیاز و یا اگر توزیع نیست به اندازه کافی بزرگ شما ممکن است مجبور به پرداخت 50 درصد مالیات در مقدار توزیع شده به عنوان مورد نیاز است.

بسیاری از مردم پیدا کردن که حتی اگر آنها را ذخیره خوبی برای بازنشستگی عمده بهداشت بحران می upend برنامه های خود را.

“من و همسرم احساس ما خواهد بود و راحت در دوران بازنشستگی تا زمانی که او مبتلا به آلزایمر چهار سال پیش” یکی از خوانندگان نوشت. “هزینه های مراقبت در سی منطقه نجومی هستند. من در حال حاضر زندگی می کنند با ترس از تهی ما پس انداز و داشتن به زندگی در خیابان در 80s.”

هزینه مراقبت در دوران بازنشستگی است یک مسئله حیاتی برای بسیاری از مردم است. و به عنوان یک اخیر گالوپ گزارش در بر داشت بسیاری از آمریکایی ها در حال قرار دادن خاموش شدن درمان های پزشکی به عنوان یک نتیجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im