مرگ و میر در آلمان تیراندازی صعود به 11 از جمله اتهام مظنون

Kai Pfaffenbach ایسنا

کارشناسان پزشکی قانونی کار در اطراف یک ماشین آسیب دیده پس از تیراندازی در هاناو در نزدیکی فرانکفورت آلمان Feb. 20, 2020.


BREAKING: سخنگوی آلمان عمومی دادسرای عمومی و تایید کرد که این اتاق بر گرفته بود بررسی است. یک مظنون کشته شدن نه نفر در شب چهارشنبه تیراندازی در دو قلیان بارها در شهر هاناو در حدود 15 مایل در شرق فرانکفورت. مشکوک تیرانداز بود و بعد مرده در خانه اش که در آن بدن دیگر کشف شد. مقامات آلمانی می گویند باید با تشدید نظارت از راست گرایان پس از یک حمله در یک کنیسه در شهر هاله در ماه اکتبر. این داستان به روز خواهد شد.

برلین — کل مرگ و میر مرتبط با تیراندازی در نزدیکی دو قلیان میله در آلمان صعود به 11 روز پنجشنبه به عنوان یکی دیگر از قربانی شکست در برابر صدمات و پلیس گفت که آنها کشف دو جسد در یک خانه از جمله این که این مشکوک مجرم است.

افسران کشف مظنون مرده در خانه اش در هاناو که در حدود 15 کیلومتری فرانکفورت با یکی دیگر بدن یافت می شود در همان آدرس پلیس در بیانیه ای گفت: حدود 5 صبح به وقت محلی.

آنها نمی ارائه هر گونه اطلاعات اضافی اما گفته بودند “هیچ نشانه ای از بیشتر مجرمان.” روزنامه آلمانی بیلد گزارش بدن دوم متعلق به مظنون ،

پلیس گفت که آنها نمی تواند ارائه جزئیات بیشتر در مورد مهاجم انگیزه و یا اظهار نظر در آلمانی, اخبار, گزارش, گفته, تیرانداز چپ یک اعترافی نامه و تصویری که نشان داد یک اشتباه افراطی راست و ضد مهاجر ایدئولوژی.

[حداقل هشت کشته در تیراندازی و کشتار در آلمان; مشکوک مرده در خانه, پلیس می گویند]

پلیس آلمان با تشدید نظارت بر خود را از راست گروه پس از حمله به یک کنیسه در هلی در ماه اکتبر با اضافه کردن صدها نفر از ماموران برای ردیابی حاشیه افراط گرایان. زمانی که فرد مسلح در تیراندازی موفق به دریافت از طریق درب به کنیسه او خود را در خانه سلاح بر رهگذران و باز آتش در نزدیکی کباب فروشگاه.

این هفته پلیس آنها را دستگیر کرده 12 نفر از اعضای یک گروه نئونازی برنامه ریزی حمله به مساجد و اهداف مرتبط با پناهندگان و مهاجران.

در شنبه شب حمله اسرائیلی در دو مکان مختلف در هاناو در حدود 10 p. m., پلیس گفت:. پلیس swarmed منطقه و هلیکوپتر دور سربار به مقامات گفت: آنها در ابتدا جستجو برای “ناشناخته, عاملان” و تاریک خودرو دیده می شد به رانندگی به دور از صحنه تیراندازی در مرکز شهر. پلیس به دادگاه تجدید نظر برای شاهدان به جلو آمده.

که برای اولین بار تیراندازی صورت گرفت در یک قلیان نوار به نام “نیمه شب” با توجه به گزارش های خبری. سه نفر به ضرب گلوله کشته شدند مرده وجود دارد, محلی, پخش Hessenschau گزارش اضافه کرد که در مجموع هشت یا نه عکس از کار اخراج شدند. روزنامه آلمانی بیلد گزارش داد که کردی مهاجران در میان کسانی که کشته شدند.

مدت کوتاهی پس از آن پنج نفر کشته در Kesselstadt منطقه غرب این شهر مرکز آن گفت. تصاویر از صحنه نشان داد پلیس cordons و یک آمبولانس در خارج از عرصه بار و کافه. پشت قرمز پلیس نوار حداقل یک ماشین قابل مشاهده بود تحت پوشش حرارتی فویل با خود ویندوز هم شکسته.

توماس Lohnes

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پزشکی قانونی کار پلیس در صحنه جرم در مقابل یک نوار در Heumarkt در مرکز هاناو در نزدیکی فرانکفورت غربی آلمان در فوریه. 20, 2020.

گزارش های اولیه نشان می دهد که یک مظنون بازداشت شده بود و یک مرد شد عکس دستبند به دست و در بازداشت پلیس در نزدیکی صحنه یکی از تیرباران اما یک سخنگوی پلیس demurred وقتی پرسیده شد که در مورد بازداشت.

هنری Faltin از نیروی پلیس در جنوب هسن گفت: پس از آن که جستجو شد “هنوز هم ادامه دارد.” در مورد اینکه آیا یک راست لینک مشکوک شد و او گفت: انگیزه “هنوز روشن نیست.”

به عنوان مقامات در ادامه تحقیقات خود شبانه پلیس خواست عمومی برای خودداری از گردش تایید نشده, فیلم, متن و پیام صوتی گفت: “گمان نمی کند به ما کمک کند ،

Katja Leikert که نشان دهنده هاناو منطقه در آلمان ملی مجلس فدرال به نام تیراندازی یک “سناریوی وحشتناک.”

https://twitter.com/KLeikert/status/1230295547556302849″>

“در این شب وحشتناک در هاناو من ارسال آن به قربانیان تمام قدرت و صمیمی تسلیت,” او گفت:, در توییتر به عنوان ترجمه آلمانی خروجی دویچه وله. “امیدوارم مجروح بازیابی سریع. این یک سناریوی وحشتناک برای همه ما است. با تشکر برای خدمات اضطراری است.”

هاناو شهردار نوئل Kaminsky گفت: روزنامه Bild که آن را “به سختی ممکن است تصور کنید که بدتر از شب.”

“این وحشتناک یک شب” او گفت: “که من مطمئن هستم که ما را در برخورد با و به خاطر سپردن با غم و اندوه برای یک زمان طولانی.”

Reis Thebault در واشنگتن و Luisa بک در برلین کمک کرده است.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>