یک سرباز تایلندی, راه اندازی, تیراندازی, داد و بیداد که به کشته شدن حداقل 26 نفر از جمله یک نوجوان 13 ساله و مجروح شدن 57 نفر دیگر به خاطر او عصبانی بود در مورد “خانه معامله”, رهبر کشور گفته است.

تایلند نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه که سرباز Jakrapanth Thomma بود که در یک زمین اختلاف با یکی از بستگان خود را افسر فرمانده.

“این یک تعارض شخصی … بیش از یک خانه ایران” گفت: آقای چان-اوچا در یک نشست خبری در شمال شرقی استان ناخون راتچاسیما که در آن حمله صورت گرفت در روز شنبه.

وی افزود: “این بی سابقه در تایلند و من این را می خواهم برای آخرین بار این بحران اتفاق می افتد.”

صد نفر از خریداران داخل ترمینال 21 مرکز خرید در شهر که در Thomma سوار یک کامیون به سرقت رفته به ساختمان مسلح با حمله به سلاح و مهمات به سرقت رفته از ارتش پایه آرسنال.

یکی از بازماندگان Suvanarat Jirattanasakul, 27 گفت: “این ترسناک زیرا من می توانم شنیدن گاه به گاه گلوله … ما منتظر یک زمان طولانی برای پلیس آمد و به ما کمک کند بسیاری از ساعت.”

ضارب کشته شد و کشته تایلندی نیروهای امنیتی پس از 18 ساعت بست. سخنگوی Winthai Suvaree گفت Thomma یک تیرانداز ماهر به سرقت برده دو تفنگ یک M60 machine gun و 770 مهمات از زرادخانه گزارش بانکوک پست.

Thomma نیز گزارش خود را کشته افسر فرمانده و یک گارد به منظور سرقت سلاح.

طی داد و بیداد, Thomma ارسال شده به روز رسانی در Facebook قبل از پلت فرم رسانه های اجتماعی بسته خود را به حساب کردن.

او گفت: “مرگ اجتناب ناپذیر است برای همه است.”

او افزود: یکی دیگر از پست شکایت در مورد انگشتان دست خود را, گرفتگی و پرسید: “باید به من بدهید؟”

Facebook در بیانیه ای گفت: “هیچ جایی در Facebook برای افرادی که مرتکب این نوع از قساوت و نه ما اجازه می دهد مردم را به ستایش و یا حمایت از این حمله است.”

پزشکی قانونی پلیس گزارش شروع به جمع آوری شواهد در داخل این مرکز خرید که هنوز به محاصره در حالی که مقامات انجام تحقیقات خود را.

Nakhon Ratchasima, همچنین شناخته شده به عنوان Korat جمعیت حدود 250,000 مردم است. این یکی از کمتر-بازدید از مناطق میان تایلند نزدیک به میلیون سالانه گردشگران است.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de