DeAndre هاپکینز تجارت برگ بازیکنان NFL flummoxed توسط تگزاسی GM لایحه اوبراین

خوب است که کتمان حقیقت — غالب احساسات در میان بازیکنان NFL به نظر می رسد که هوستون مدیر و سر مربی لایحه اوبراین او کرنش برای فراق راه با یکی از این لیگ بهترین بازیکن توهین آمیز. هر گزارش تجارت در حال اجرا بازگشت دیوید جانسون و انتخاب دور دوم رفتن به هوستون در ازای هاپکینز به علاوه یک مبادله چهارم-دور میدارد.

یک زن و شوهر از سال پیش, زمانی که جانسون بود و نزدیک به یک سال 2016 انتخاباتی که در آن او به رهبری NFL با 2,118 متری از داد و بیداد و 20 touchdowns این ممکن است مانند نگاه حتی بیشتر تجارت است. او را تبدیل 29 در این فصل و هنوز دو سال در سمت چپ سه سال از 39 میلیون دلار تمدید قرارداد او, پیر و گران قیمت برای در حال اجرا بازگشت. که حتی قبل از در نظر گرفتن که آن را به نظر می رسد در سال گذشته جانسون آسیب های مختلف گرفته شده بود عمده تلفات به احتمال زیاد ترک او را بسیار نزدیک به پایان کار خود را نسبت به هر نوع تجدید حیات.

اضافه کردن به این واقعیت است که تگزاسی ها را دریافت نمی کند تا آنجا که در دور اول انتخاب کنید را برای خود مشکل و شاید کمی تعجب می کنم که Pittsburgh Steelers’ کامرون Heyward توییتی “مرد ما نیاز به شروع به تست مواد مخدر برخی از این جنرال موتورز است و مربیان است.” Heyward اضافه شده یک “lol” و عبارت “حرکت مشکوک” را به عنوان یک برچسب و او را بازتوییت کرد توسط Kansas City Chiefs’ Tyrann متیو که اضافه شده چند شکلک خنده و گفت: Heyward “انسان به توقف بازی. “

بازیکنان دیگر به نظر می رسد به توافق با Heyward را ارزیابی و یا حداقل آن را به طور کلی احساسات به قاضی از رسانهها توسط New York Giants’ طلایی تیت و پرستاران نیواورلئان’ کامرون اردن. در ضمن Baltimore Ravens ” رابرت گریفین سوم منتقل شد به اعلام این هاپکینز تجارت “منظورم … چه سرقت!!!”

یک زن و شوهر از تگزاسی خود بازیکنان نشان داد آنها کمتر از شاداب حتی اگر یکی از آنها را گسترده گیرنده کنی عکسهای غرفه برای بهره مندی از تجارت از نظر زمان بازی. عکسهای نه تنها ارسال یک GIF NBA راسل وستبروک به دنبال بسیار موهن اما ترجمه متیو را سرگرم پاسخ به Heyward.

هوستون ستاره offensive lineman, Laremy Tunsil ارائه شده خود را دو سنت با استفاده از یک چهره نخل emoji برای پاسخ دادن به یک NFL Instagram پست اعلام این تجارت است. دیگران در واکنش به این پست با ناباوری شامل تعدادی از هموطنان گسترده گیرنده از جمله استیلرز’ بت اسمیت-شوستر (“این دیوانه است”), the New York Jets’ Jamison Crowder (“که وحشی”), روسای’ Mecole Hardman (“وای”), تنسی تیتان’ A. J. Brown (“این [تغییر expletive] gotta be شوخی”) و میهن پرستان جدید انگلستان’ محمد Sanu (“کرونا ویروس, خانواده trippin …”).

اشاره سابق تگزاس, Seattle Seahawks پایان دفاعی Jadeveon Clowney همچنین chimed در NFL پست در واکنش به خبر هاپکینز تجارت کرد و گفت: “دیوانه [expletive]” و اضافه کردن یک چهره پالم از emoji. Clowney خود معامله شد و دور از هوستون در سال گذشته برای سومین دور انتخاب کنید و linebackers Barkevious Mingo و یعقوب مارتین ساخته شده است که برخی تعجب می کنم اگر تگزاسی کردم ارزش منصفانه برای تاثیر بازیکن.

روز دوشنبه دو تن دیگر از سابق تگزاسی مناسب دیدم برای مسخره هاپکینز معامله در هیچ شرایط نامشخص. ستاره سابق در حال اجرا بازگشت آرین پرورش خنده توییتی که اوبراین بود “مست” در حالی که عامل رایگان گیرنده گسترده Jaelen قوی بود که پیش نویس توسط هوستون در سال 2017 اظهار داشت که تگزاسی بودند “گنگ یک[S] [expletive].”

سابق NFL بازیکنان در تمام خطوط ثابت به عضویت این حزب با سابق گیرنده گسترده لنس مور تویت “Yo” لایحه اوبراین نیاز به آتش خودش!!! وای!!” یکی دیگر از سابق گسترده گیرنده رادی سفید را متهم کرد که تگزاسی ها از “تخریب جوان عظمت” تعجب با صدای بلند “چگونه جهنم شما تجارت است که نوع تولید است.”

سفید با اشاره به بارها مجروح تگزاسی گیرنده گسترده خواهد فولر که می تواند در صعود به بالا و نقش مهمی در هوستون در تویت که “دیگر Wr شما نمی توانید اقامت سالم برای 5 بازی” و او اشاره کرد که این تیم در حال حاضر “خوب RB” در کارلوس هاید. که دومی از نظر لمس در یک نقطه بسیاری ساخته شد که کسب جانسون ادامه داد: یک فرد الگو برای اوبراین که معامله برای هر دو هاید و یکی دیگر جانباز در حال اجرا پشت دوک جانسون قبل از فصل گذشته.

دوک جانسون در نهایت هزینه اوبراین یک سوم دور انتخاب یک قیمت نسبتا بالا بود که بسیاری از ناظران فرض سابق کلیولند براون می توانست نقش مهمی در هوستون اما آن را ارزان تر به دست آورد هاید که تا به حال به مراتب بیشتر نقش برای بسیاری از فصل از جمله در پلی آف. ورود دیوید جانسون تنها بیشتر ابر تصویر کلی معامله شد سر خراشنده در NFL محافل.

جای تعجب نیست که چند آریزونا بازیکنان از جمله کارفرمایی Kyler موری واکنش نشان داد و با لذت در اخبار. “چه زیبا روز” موری نوشت: در همه کلاه انفجار در توییتر.

پس از آن وجود دارد هاپکینز خود را که به نظر نمی رسد تقریبا به عنوان ناراحت تجارت به عنوان برخی از هوستون هم تیمی های او را پشت سر گذاشت. چهار-time Pro کاسه ساز نشان داد در توییتر که او در یک خلق و خوی خوش بین به اشتراک گذاری محبوب کلیپ از رپر آینده گفت: با گسترده لبخند “احساسی و عاطفی است.”

عطف به سابق خود را از هفت فصل پس از انتخاب در دور اول در سال 2013 هاپکینز توییتی “در تگزاس سازمان خدمت من خوب شهر هوستون خدمت من هست و هم تیمی های من در خدمت من هست. شهر هوستون برای همیشه دوست داشتم.

“در حال حاضر” او ادامه داد: “این زمان را به یک قهرمانی به AZ!! هاپ بیرون!!!”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>