Deandre بیکر و Quinton دانبار اعتراف گناه نیست به سرقت مسلحانه اتهامات

بیکر 22 ساله cornerback برای غول نیویورک التماس کرد گناه نیست در روز دوشنبه به چهار فقره از تشدید حمله با اسلحه گرم و همچنین به چهار فقره سرقت مسلحانه. او و دانبار 27-year-old cornerback برای Seattle Seahawks تبدیل خود را به مقامات دوشنبه و بودند از زندان آزاد شده یکشنبه پس از ارسال پیوند.

یک وکیل برای دانبار مایکل Grieco روز جمعه گفت که او تا به حال گواهی حسن از همان پنج شاهدان که حساب های شکل گرفته بر اساس حکم بازداشت. شاهدان recanted شهادت خود را در برابر دانبار در گواهی حسن با توجه به Grieco.

در جلسه دادگاه روز شنبه یک Broward County دادستان به نام ناگهانی recantations “مشکوک” و تعجب اگر شهود تحت فشار بوده است و یا رشوه به تغییر داستان خود را. Grieco گفت سیاتل تایمز است که شهود به او آمد و امضا جدید گواهی حسن “در حضور یک دفتر اسناد رسمی.”

“این بود که برخی از پشت کوچه” وکیل گفت. “این بود که در کار من است.”

یک وکیل بیکر, Brandon کوهن گفت: جمعه در Instagram که او بیش از حد بود در اختیار “گواهی حسن از چند تن از شاهدان که همچنین اختلاف اتهامات و exculpate مشتری ما.” پاتریک پاتل یکی دیگر از اعضای تیم حقوقی خود را نشان داد که کسانی که گواهی حسن ممکن است از افراد مختلف از شاهدان اصلی ذکر شده توسط میرامار پلیس.

“قربانیان در حال حاضر recanted در برابر دانبار و من راحت نیست رفتن به این قربانیان و آنها را به ثبت نام در مقالات چرا که آنها در حال حاضر waffling و ساخت داستان” پاتل گفت: دوشنبه به نیویورک پست.

این حکم بازداشت ادعا کرد که بیکر از جیبش یک نیمه اسلحه گرم و کارگردانی دانبار و مرد نقاب دار به پول و اشیاء با ارزش از برخی از شرکت کنندگان در این حزب است. بیکر نیز متهم گفتن مرد نقاب دار به شلیک به حال کسی که فقط راه می رفت به میرامار اقامت, اما مرد نیست. وجود دارد متناقض حساب آیا دانبار نیز مسلح شده است.

دانبار بیکر و دیگر مرد بودند اتهام به سمت چپ در سه جداگانه اتومبیل — مرسدس-بنز و ب ام و و لامبورگینی — که عنوان شده پارک شده در شیوه ای که ممکن است تسهیل سریع فرار کنند. که به شهود تصور هر اصلی استشهاد که سرقت برنامه ریزی شده بود جلوتر از زمان.

پاتل گفت بیکر تیم حقوقی مشغول به کار بود در دستیابی به تصویری که نشان می دهد این غول بازیکن به مسافر صندلی ماشین خود را به عنوان یک راننده تعیین شده منتظر در خط با سایر وسایل نقلیه برای عبور از یک ایست بازرسی امنیتی در جامعه دردار که در آن حزب در زمان سرعت.

علاوه بر این پاتل گفت: نیویورک پست که به دور از بخشی از هر تاس بازی و یا شکل دیگری از قمار است که موجب سرقت به عنوان شاهد تا به حال ادعا بیکر تنها فعالیت در حزب شامل بازی های “Madden” NFL بازی های ویدئویی در حالی که نشسته در یک اتاق دیگر.

“او را به چیزی برای انجام با هیاهو. او حتی نمی آن را ببینید” پاتل گفت بیکر. “تنها چیزی که او می بیند که از گوشه ای از چشم او یک جدول و گرفتن حرف و بیش از همه در حال اجرا جیغ و فریاد. و او را. خدا را شکر او منعکس.”

Grieco گفت: (از طریق SI.com) که دانبار بود و نه حتی در محل اقامت هنگامی که به اتهام سرقت صورت گرفت.

“من می توانم صحبت می کنند به اینکه آیا یا نه چیزی است که اتفاق افتاده است در داخل خانه” وکیل گفت. “من می توانم به شما بگویم آقای دانبار نبود در آن زمان اگر آن رخ داده است در همه.”

دانبار که معامله شد به سیاتل در ماه مارس از Washington Redskins برای پنجم-انتخاب دور عذرخواهی یکشنبه از طریق رسانه های اجتماعی (هر طرفدار فوتبال Talk) برای “هر گونه حواس او را پرت های غیر ضروری که این اتهامات علیه من ممکن است باعث.”

“علاوه بر این” دانبار گزارش نوشت: “من بسیار سپاسگزار به غیر از یک تیم است که پشتیبانی از یکدیگر و رعایت اعتبار هر یک از اعضای آن از طریق عوارض جانبی شرایط. حرکت رو به جلو کل این وضعیت به من آموخت که چگونه به خودم مرتبط با محیط است که ممکن است mischaracterize ارزش من و که من هستم.”

وکلای هر دو بیکر و دانبار خواسته اند برای منصفه اما هر دو نیز اظهار داشت آنها انتظار دارند همه اتهامات در نهایت کاهش یافته است. با توجه به NJ.com آینده جلسات دادگاه در دو مورد هنوز به برنامه ریزی.

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>