دلالان مراقب باشید: یک ’52-Headed Monster’ در حال تماشای

به هر چیزی می رود جهان megamergers رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه کرده است مقاومت جدید.

بیش از یک دوجین ایالات متحده شکایت کرد برای جلوگیری از T-Mobile US Inc.’s تصاحب حداکثر سرعت دویدن Corp. و شکست خورده که یک قاضی در برابر حکومت آنها در این هفته. اما غیر معمول خود را تلاش برای گام در که عملا ضد تراست تنظیم کننده در این دوره از یک سهل انگاری مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — و این واقعیت که این مورد دیده شد که چنین تماس نزدیک — مطمئن شوید که به unnerve دیگر دلالان که ممکن است نظر خود را در بحث ترکیب و ادغام.

وزارت دادگستری و کمیسیون ارتباطات فدرال اصلی نهادهای نظارتی است که در مقابله گرسنه ارتباطات مدیران باید دلجویی به معاملات خود را بر ضد تراست پرش از روی مانع. (صنایع دیگر ممکن است مجبور به پاسخ به این کمیسیون تجارت فدرال.) اما متحده پدید آمده است به عنوان یک گروه قدرتمند به نگرانی در مورد. در T-موبایل-با حداکثر سرعت دویدن توجه دولت به طور کلی وکیل از سراسر کشور به رهبری نیویورک و کالیفرنیا نشان داد تمایل به فراتر از این کنوانسیون از تامین امنیت یک امتیاز برای خود ترکیبات هنگامی که یک معامله نگرانی را افزایش می دهد. در عوض اگر رگولاتور رها کردن توپ متحده آماده به تیم و شرکت به دادگاه با رسیدگی که به طور بالقوه می تواند کشش در ماه — و در زمان و پول است.

با DOJ, FCC و در حال حاضر متحده آن را تبدیل به “a three-headed monster گفت:” جان استفنز AT&T Inc.’s رئیس امور مالی. “یا شاید 52-headed monster, باید بگویم,” او اضافه شده صحبت در یک پست-درآمد مصاحبه تلفنی در Jan. 29 قبل از اینکه با حداکثر سرعت دویدن حاکم است.

قاضی منطقه ویکتور ماررو در نهایت حکم به نفع حامل های بی سیم در این هفته رد متحده استدلال که این ادغام منجر به قیمت های بالاتر برای مصرف کنندگان و بی سیم تازه وارد ظرف شبکه Corp. نمی خواهد تبدیل به یک عملی رقیب قادر به جایگزینی با حداکثر سرعت دویدن. این توافق که شرکت انتظار می رود به نزدیک آوریل کوچک خواهد شد تعدادی از ملی ایالات متحده حامل های بی سیم از چهار به سه سطح تمرکز بازار که تابو بود تحت دولت های قبلی.

از یک طرف حاکم پتانسیل باز floodgates برای دیگر megamergers که به طور سنتی شده اند در نظر گرفته شده خارج از محدوده. به استفاده از یک hypohetical را ظرف و AT&T را DirecTV: آنها رقابت در ارائه satellite-TV خدمات به خانواده های ایالات متحده و هر دو طرف گفته اند که در گذشته وجود دارد که در تئوری بود مزایا به قرار دادن کسب و کار هم اگر موانع نظارتی. (AT&T مدیران باید پس گفت: آنها نیست برنامه ریزی برای فروش DirecTV.) اما فقط به عنوان T-Mobile و Sprint با موفقیت استدلال کرد که خود را در صنعت متفاوت است در حال حاضر به لطف تغییر فن آوری های ماهواره ای و ارائه دهندگان می تواند که ادعا می کنند بیش از حد.

حتی پس از ایالات تداوم در با حداکثر سرعت دویدن ماده ممکن است برخی می-شود دلالان فکر می کنم دو بار در مورد آنها تا چه حد در حال حاضر به رفتن به دریافت یک معامله سراسر خط پایان. همراهی با ظرف-DirecTV به عنوان مثال کسانی که دقیقا این نوع از مارک های شناخته شده است که ایالات متحده می تواند پس از ادغام مبارزه است. و اگر نیست آن را برای کشورهای T-Mobile و Sprint بود که عمده مصوبات قانونی مورد نیاز آنها پیچیده ماه پیش; FCC رئیس Ajit Pai به برکت و رحمت خود را در ماه مه و وزارت دادگستری پاک معامله در ماه جولای. به عنوان نبرد با ایالات متحده کشیده, با حداکثر سرعت دویدن ارزش بازار افت خود را کسب و کار بدتر شده و در حال حاضر T-Mobile می خواهد به مذاکره مجدد قیمت آن را می پردازد با حداکثر سرعت دویدن سهامداران.

در یک بیت از طنز کمیسیون تجارت فدرال آمریکا روز سه شنبه گفت که این دنبال به اینکه در گذشته خرید توسط آمریکا فن آوری های غول مانند Amazon.com Inc. ، Google و Facebook Inc. که تضعیف رگولاتور’ رادار بودند و در واقع ضد رقابتی. FTC اعلام — بخشی از جریان نظارت از قدرت اختیار داشت با تکنولوژی آمد ساعت پس از این حکم برای T-Mobile کسب حداکثر سرعت دویدن یکی از مهمترین و ضد رقابتی megadeals در فن آوری (persian).

Letitia جیمز دادستان کل نیویورک که منجر T-Mobile-با حداکثر سرعت دویدن مخالفان گفت: در پاسخ به روز سه شنبه تصمیم دادگاه است که در حالی که او مخالف با نتیجه متحده “ادامه خواهد داد برای مبارزه با این نوع از مصرف کننده آسیب رساندن megamergers ما قوانین ضد تراست طراحی شده بودند برای جلوگیری از.” فکر می کنم او به معنی آن است ؟

برای تماس با نویسنده این داستان: تارا Lachapelle در [email protected]

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: Beth Williams, در [email protected]

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

تارا Lachapelle است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش کسب و کار از سرگرمی ها و ارتباطات از راه دور و همچنین گسترده تر می پردازد. او که قبلا نوشت: M&یک ستون خبری بلومبرگ.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>