To دارای شور و شعف کف زدن در روز سه شنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را از دوستان نزدیک بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل راه اندازی شد آنچه آنها به عنوان “فرصت از یک قرن” به رفع یکی از مهم ترین درگیری ها از زمان ما است.

انگلستان و اتحادیه اروپا و مصر و بسیاری از کشورهای خلیج فارس ساخته شده سر و صدا از تقدیر گفت: 181-صفحه, صلح, طرح قابل اجرا نقطه شروع به پرش شروع دراز مرده مذاکرات است.

اما شکسته رهبری فلسطینی در یک لحظه نادر از وحدت را محکوم و آن را “مزخرف” و “توطئه”. اسرائیل و گروه های حقوق بشر در عین حال گفت که به جای ساختمان صلح آن را “تحویل آپارتاید”. یکی گفت این بود که “جدا از واقعیت آن را به عنوان چشم نواز”.

به طوری که در آن است ؟

این آلاینده سند که قطبی نظر به طوری که تقریبا bizarrely دقیق در برخی موارد. در یک نقطه از 100 صفحه در آن اختصاص بودجه خاص ساله فلسطینی کارآموزی در خارج از کشور.

در دیگر فواصل آن نوردد مبهم از طریق برخی از rawest مسائل در مرکز جنگ مانند آنچه به انجام در مورد بیش از پنج میلیون نفر ثبت نام پناهندگان فلسطینی پراکنده در سراسر جهان که برای دهه نگه داشته و حق بازگشت به خانه پس از نزدیک به قلب خود.

چند خواهد, اما, مخالفت با این ایده است که بیشترین طرفدار اسرائیل چشم انداز برای یک راه حل به درگیری اسرائیل و فلسطین برای بیرون آمدن از کاخ سفید است.

آن ایالت که اورشلیم خواهد بود که میخواهد سرمایه اسرائیل است و اسرائیل می توانید ضمیمه دره اردن و تقریبا تمام شهرک های یهودی نشین در کرانه اگر چه آنها غیر قانونی تحت قوانین بین المللی.

وجود خواهد داشت زمین معاوضه و یک کلاه بر روی حل و فصل انبساط اما در غیر این صورت به نظر می رسد برای پاسخ به بسیاری از کلید اسرائیل خواسته است.

این است که چرا آقای نتانیاهو توافق کردند که به امضای سند آن را به نام “بهترین برنامه برای اسرائیل و بهترین طرح برای صلح”. اما آن را نیز به همین دلیل آن محکوم به باقی می ماند فقط یک “چشم انداز” – فلسطینی ها باید صریحا آن را رد کرد.

در عوض, آن را در خدمت هدف دیگری. طرح کارائی که قبلا پذیرفته شده و اصول صلح و زبان است که باعث می شود که تا آنجا که به آنها آسیب جبران ناپذیر. توسط re-فریم از نظر تعارض آن جرقه یک تغییر پارادایم در نگرش نسبت به آنچه که خطوط باید باشد.

این طرح صلح بر خلاف اقتصادی بخش که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر سال گذشته راه اندازی می کند لنگر چشم انداز خود را در یک راه حل دو کشور را به طور گسترده ای پذیرفته شده و راه برای حل و فصل مناقشه.

اما این طرح اذعان دارد که آنچه به منزله یک “دولت” برای فلسطینی ها باید و تغییر خواهد کرد و بنابراین با آن مفهوم خود مختاری.

“حاکمیت آمورف است مفهوم که در طول زمان تکامل یافته است” آغاز می شود بخش ترسیم آینده کشور فلسطین است که به کمی به هیچ کنترلی بر مرزهای خود امنیت داخلی فرودگاهی و یا دریا.

“عملی و عملیاتی نگرانی” عمدتا امنیت اسرائیل باید اول این طرح می گوید.

اگر فلسطینی ها توافق برای امضای قرارداد جدید دولت فلسطین می تواند لذت بردن از $50bn از سرمایه گذاری بیش از ده سال آینده.

اگر چه این طرح را توضیح نمی دهد که پول را از اقتصادی بخش برجسته آرایه ای موثر از سرمایه گذاری در بیمارستان ها زباله امکانات جاده ها و صنایع و آموزش و پرورش و همچنین به اسرائیل و فلسطین همسایه – حمل و نقل به لبنان نیروگاه در سینا و نمک زدایی پروژه در اردن.

اما گذشته از این هویج به نظر می رسد تمام چوب. آن سخت است برای دیدن چگونه دولت جدید خواهد شد هر گونه حاکمیت در همه.

اسرائیل حقوق b’tselem می رود تا آنجا که به مقایسه Mr مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز به Bantustans از آفریقای جنوبی آپارتاید رژیم گفت: فلسطینی ها خواهد بود “تنزل به کوچک و محصور در خشکی جدا شده انکلاوها با هیچ کنترلی بر زندگی خود”.

شکستن سکوت دیگر از جمله گروه تکرار این کلمات و گفت: “آن است که حفاری شغل تکه تکه شدن و تبعیض که به معنی آپارتاید”.

با توجه به طرح نیروهای امنیتی اسرائیل ادامه خواهد داد ارسال شده در داخل فلسطین است که باید demilitarised. همان نیروهای امنیتی باید کنترل بیش از همه گذرگاه بین المللی به کشور است.

فلسطین که دارای یک ساحل در غزه مجاز خواهد بود بدون بنادر در حال حاضر بلکه “پایانه های تعیین شده” در حیفا اشدود و اگر مردم اردن به توافق برسند عقبه.

اسرائیلی ها را کنترل عملیاتی فلسطین را لغو کرده است. وجود خواهد داشت هیچ فلسطینی فرودگاه. نیروی دریایی اسرائیل این حق را به بلوک ممنوع سلاح و سلاح های ساخت مواد از ورود به فلسطین. در این تمرین شامل تعدادی از محصولات مانند کابل های پانل های خورشیدی که اغلب ممنوع تحت “استفاده دوگانه” استدلال با وجود داشتن هیچ هدف نظامی.

اسرائیل این حق را به راه اندازی تهاجم به فلسطین نمی خواهد که خود را نیروهای مسلح.

گسترش شهرک سازی اسرائیل نمی تواند ادامه دهد اما تخریب خانه های فلسطینی می تواند اگر اسرائیل بداند سازه به مطرح ایمنی در معرض خطر و یا اگر آن را بخشی از اقدامات تنبیهی زیر اعمال تروریسم.

تعریف واژه های کلیدی مانند پناهندگان مورد سوال است در این سند است. حق بازگشت هر پناهندگان فلسطینی به اسرائیل ممنوع است.

تضعیف به زیر نقطه بر روی صفحه 43 است که تشکیلات خودگردان فلسطین باید اخراج همه در انتظار اقدامات علیه اسرائیل در دیوان کیفری بین المللی و دیگر دادگاه. ICC است اخیرا گفته است که قصد دارد برای راه اندازی رسیدگی به جنایات جنگی مرتکب شده در سرزمین های فلسطینی.

اما از آن است که به شکل واقعی از این کشور صحبت می کند که جلد است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نقشه که او توییتی را نشان می دهد یک سوراخ جنین شکل محصور در خشکی جزیره در اسرائیل با قلمرو جداگانه از غزه و یک رشته نازک از روستاهای جنوب آن است.

فلسطینی محلات در اسرائیل خواهد بود متصل به یکدیگر از طریق “دالان” که ممکن است تبدیل به قطار با سرعت بالا.

پایتخت آن خواهد بود نه بیت المقدس – کلید تقاضای فلسطینی ها که می خواهند به بازگشت به مرزهای قبل از سال 1967 اعراب و اسرائیل جنگ. به جای سرمایه خواهد بود مستقر در شرق حومه شهر در حال حاضر در پشت اسرائیل بحث برانگیز دیوار.

و بنابراین گروه های حقوق roundly طرح تا آنجا که فلسطینی ها.

آکسفام گفت: آن را “تضعیف شانس فقط و صلح پایدار” در حالی که نقض قوانین بین المللی است.

بنیامین نتانیاهو می گوید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است ‘بزرگترین دوست اسرائیل تا به حال در کاخ سفید’

سلام در حال حاضر اسرائیل یک گروه می گوید: آن را نمی خواهد ثبات را به جای دادن “چراغ سبز به اسرائیل برای ضمیمه شهرک در ازای یک سوراخ فلسطین.”

یکی از آقای نتانیاهو اولین اقدامات زیر راه اندازی شد و به او اعلام می آورد یک پیشنهاد به ضمیمه شهرک سازی اسرائیل را در هفته آینده در جلسه هیئت دولت.

این بود که در ابتدا با حمایت سفیر آمریکا در اسرائیل دیوید فریدمن که در روز چهارشنبه حدودا بازگشت شور و شوق خود را کمی گفت که آمریکا و اسرائیل با تشکیل کمیته ای برای تعیین جزئیات اول قبل از هر چیز پیش می رود.

با این حال به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که الحاق به زودی اتفاق خواهد افتاد.

آقای فریدمن که به شدت رد “آپارتاید” مقایسه نگهداری می شود که برگ برنده دولت انجام داده است و چه دیگر دولت انجام می شود قبل از تولید یک “سخت ارائه دهد”.

“نه دیپلماتیک صحبت می کنند اما واقعی و مستند ارائه به… تشکیل یک دولت فلسطینی با مرزهای تعریف شده,” او گفت:. “من فکر نمی کنم دیگر رئیس جمهور بیشتر انجام داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de