همانطور که برای فوتبال خود را, چند, چهره های آشنا نقش های کلیدی منجر به مدافعان به نفع خود.

کارفرمایی Cardale جونز که کمک ایالتی اوهایو ادعا کالج, فوتبال, حذفی مسابقات قهرمانی ملی در 2014 فصل به اتمام 16 26 عبور برای 291 متری و دو touchdowns. سابق Redskins گیرنده گسترده رشاد راس دو عبور برای 52 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما.

“شما تا به حال یک حس خوب مبتنی بر انرژی در ورزشگاه که همه ما عشق فوتبال” مدافعان مربی پپ همیلتون گفت. “. . . سی بزرگ ورزشی شهر است. انرژی عالی بود.”

سیاتل اژدها رهبری سابق Redskins مربی جیم Zorn. Zorn بود که 12-20 در دو فصل پیشرو ردسکینز تا به حال هیچ تردیدی در مورد آمدن به این منطقه است.

“بدون احساسات در مورد آمدن به سی اگر چه کار خوب توسط XFL ساخت که اتفاق می افتد” Zorn گفت: بعد از بازی. “من واقعا لذت می برد آن را در اینجا. آن را بسیار آشنا است. من در واقع از آن لذت می برد به دلیل آشنایی از بودن در اینجا.”

جونز در بر داشت Ross برای 31-حیاط زمین نشستن کامل هواپیما در اواخر سه ماهه سوم به قرار DC تا 25-19 و قرار دادن یک اتهام به جمعیت در Buzzard نقطه.

“من فکر می کردم [محیط زیست] عالی بود, گفت:” اژدها کارفرمایی براندون Silvers که گذشت برای سه touchdowns و دو interceptions. “این یک ورزشگاه فوتبال اما آن نگاه کرد لعنت به خوبی به عنوان یک استادیوم فوتبال است. آنها قطعا یک خانه خوب جمعیت است.”

پشت دفاعی Bradley Sylve ضربه مدافعان ” منجر به 31-19 با 69-حیاط رهگیری بازگشت به DC touchdowns در جرم دفاع و تیم های ویژه.

اژدها گیرنده گسترده Keenan رینولدز سابق نیروی دریایی تماس گیرنده سیگنال که مجموعه ای NCAA Division من رکورد touchdowns از داد و بیداد (88) و عجله متری توسط یک کارفرمایی (4,559) بازگشت چهار kickoffs برای 82 متری.

مدافعان را باز کرد به ثمر رساند با 34-حیاط زمینه هدف از Ty Rausa. اژدها پاسخ با اولین زمین نشستن کامل هواپیما از XFL 2.0: 14-حیاط گرفتن توسط Austin Proehl پسر دیرین NFL گیرنده گسترده ریکی Proehl. سیاتل اقدام به یک نقطه تبدیل از دو خط محوطه اما تصویب ره بود.

DC بطوریکه منجر با 6:56 چپ در سه ماهه دوم پس از پشت دفاعی الیاس کمپبل مسدود زدن توپ است که بازیافت در منطقه پایان linebacker Jonathan Celestin. مدافعان’ دو نقطه تبدیل تلاش از 5-خط محوطه ناموفق بود.

Trey ویلیامز تا به حال 13-حیاط نمره گرفتن در آخرین دقیقه از نیمه اول به اژدها یک 13-9 منجر قبل از Rausa حفر 54-حیاط زمینه و هدف آن را 13-12 در حاصل کار دو تیم.

مدافعان باز نیمه دوم با یک کک سوسو زدن که منجر به 39-حیاط touchdown سابق بویی دولت تنگ پایان Khari لی. دو حیاط اضافی-نقطه اجرا شده توسط Donnel Pumphrey به مدافعان یک 19-13 منجر شود.

Proehl پس کشیده در 57-حیاط touchdown دریافت به گره نمره در 19.

مک ماهون و WWE اقلیت صاحب شین مک ماهون یک نقره بهار مادری که در حضور و غیاب برای اولین بار بازی جدید XFL.

“آن کاملا متفاوت است,” او گفت:. “وجود دارد صفر مقایسه است. این شروع دوباره, شروع تازه است. اولین بازی. [I] می خواستم به اینجا تجربه احساس آن را برای خودم احساس انرژی از جمعیت است. به همین دلیل من اینجا نشسته است.”

مدافعان میزبان نیویورک نگهبان روز شنبه هفته آینده در ساعت 2 بعد از ظهر در ABC.

بیشتر در از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im