DC مدافعان شکست نخورده باقی می ماند با بستن نیویورک نگهبان 27-0

DC را برنده دوم آمد و در مقابل 15,031 طرفداران یک قطره از 17,163 که در هفته گذشته 31-19 برنده بیش از سیاتل اژدها. اما روز شنبه در محیط بازتاب آن فضای پر انرژی بر روی صفحه نمایش در طول اولین با جمعیت گرسنه برای برنده شدن تیم فوتبال پشت.

“آن بوده است برجسته” مدافعان مربی پپ همیلتون گفت. “بازیکن دفاعی ارگانیک بیشتر عاطفی و ما بچه ها, آنها به شما بگویم که آنها را هیجان زده هنگامی که طرفداران هیجان زده. آنها نگاه به جلو به ساخت یک بازی و گرفتن پاسخ است که ما بدست از طرفداران ما. و این به معنای زیادی به ما.”

ایمنی رحیم مور بهبود یک اشتباه در سه ماهه اول و ایمنی مت ایلام برداشت کردن یک رمز عبور توسط نگهبان کارفرمایی مت McGloin در دوم. Linebacker Jameer تورمن در زمان دیگری McGloin رهگیری 46 متری برای زمین نشستن کامل هواپیما در سوم.

در دو بازی DC دفاع مجبور است شش گردش.

“شما نمی توانید بپرسید برای بهتر دفاع” مدافعان کارفرمایی Cardale جونز گفت.

این بازیکن به دست آورده است که هفته گذشته انتخاب-شش cornerback Bradley Sylve شد داد و ستد جمعه به لس آنجلس Wildcats دفاعی lineman آنتونی جانسون. یک کاپیتان تیم به لس آنجلس جانسون وارد منطقه حدود نیمه شب و در عین حال هنوز موفق به بازی شنبه در پایان با سه پردازد و و 1½ کیسه.

جونز دیگر ارسال عملکرد قوی اتمام 23 برای 37 276 متری و دو touchdowns با رهگیری.

گیرنده گسترده رشاد راس رهبری مدافعان با 95 دریافت متری و DeAndre Thompkins اضافه شده شش پذیرایی 92 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما. همیلتون نیز ستایش wideout الی راجرز که رهبری این تیم در دریافت متری در 1 هفته پس از مرگ مادرش و از دست رفته مراسم تشییع جنازه او روز شنبه به صورت نگهبان در پایان با پنج جلب برای 49 متری.

مدافعان صاحب توپ برای 36:40 برگزار شد و نگهبان به 137 متری. McGloin که گفت: ABC حاشیه خبرنگار Dianna russini را بازتوییت کرد به عنوان حاصل کار دو تیم که تیم نیاز به تغییر کل آن برنامه بازی به پایان رسید 8 برای 19 42 متری و دو interceptions. پشتیبان و کارفرمایی گلابی ویلیامز led نیویورک نهایی دو دیسک.

پیشرو 27-0 با 1:29 باقی مانده DC تلاش دو رو به جلو پاس در سه نقطه تبدیل تلاش یک جفت ترفند در XFL قوانین. پیشنهاد شکست خورده بود اما اولین بار یک XFL تیم تلاش کرده بودند یا نه.

مدافعان ” اول جاده بازی بعدی: آنها مراجعه لس آنجلس در 6 p. m. on Feb. 23 (Fox Sports 1).

بیشتر در از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>