دیوید جیمسون معاصر با یک refresh

HomeVisit

دیوید جیمسون طراحی شده آمریکایی معماری برنده جایزه معاصر خانه در گلن اکو ارتفاعات محله Bethesda, Md.

چه جلب مالک علامت Mendelsohn به دیوید جیمسون-طراحی معاصر در Bethesda, Md., “بود راه خانه مربوط به محیط زیست خود و در خارج از منزل,” او گفت:. “آن را به حال فوق العاده داخلی-فضای باز زندگی می کنند که نه چندان معمولی در این منطقه است.”

همسرش ژاکلین کشیده شد و به جعبه شیشه ای در بالای اتاق نشیمن.

“خانه تعریف شده است توسط بزرگ این مکعب شیشه ای,” او گفت:. “این بود که واقعا از ویژگی های قابل توجه به ما. هنگامی که شما در اصلی اتاق نشیمن در طبقه اصلی شما واقعا احساس می کنید همه که نور در آینده. من فکر می کنم آن را بسیار معمولی از دیوید معماری. او را دوست دارد به می گویند نور طبیعی است که مورد علاقه خود را طراحی مواد.”

اما زمانی که آنها خرید خانه در گلن اکو ارتفاعات در سال 2016 آن را کاملا مناسب برای خانواده خود را که در حال حاضر شامل دو نوجوان و یک 16-ماه-پیر دختر. بنابراین قبل از اینکه او را در یک ارائه علامت به نام معمار به بحث در مورد امکان گسترش خانه به خصوص در سطح پایین تر.

“من فکر کوچک” مارک گفت. “او فکر بزرگ است.”

در سال 2013 برای قبلی صاحب جیمسون تبدیل شده بود چه بوده است 1969 آجر رامبلر به یک آمریکایی معماری برنده جایزه معاصر ، به عنوان علامت آن را درک محدودیت های بودجه محدود چه جیمسون می تواند انجام دهد در ابتدا. این Mendelsohns به او فرصتی برای تحقق چشم انداز خود را برای خانه.

بیشتر از کار انجام شد و در سطح پایین تر و فضاهای باز. سطح پایین تر تمدید شد حدود 12 فوت و ارتفاع سقف مطرح شد. همچنین پیکربندی مجدد به جای سه اتاق خواب و یک اتاق خانواده, اتاق موسیقی, یک اتاق رختشویی و 420-بطری شراب ،

HomeVisit

آشپزخانه مینیمالیستی شبیه یک قطعه از مبلمان. به جز اجاق گاز و دریچه هود هر دستگاه است که پنهان در پشت fumed کاج اروپایی پانل های که تقلید cabinetry

با گسترش سطح پایین تر, جدید, در بیرون فضای اصلی سطح اتاق نشیمن و اتاق خواب استاد ایجاد شده بود. علامت برخوردار نشسته وجود دارد در اوایل شب.

“که در آن زمان از روز است واقعا جادویی به ویژه هنگامی که شما یکی از رنگ صورتی یا بنفش غروب,” او گفت:.

این slopping خلوت بود landscaped به تراس. یک استخر شنا و یک شیشه استخر خانه اضافه شد.

خانه یک مطالعه در تضاد و ویژگی های چند جیمسون نشانه. تاریک و سنگین شو صار sugi ممنوعیت یا سوخته ژاپنی, چوب, در تضاد با روح, نور, مکعب شیشه ای در بالای سطح بالا اتاق نشیمن. مات و خارجی در تضاد با شفاف بیرونی در بازگشت.

پرسید: اگر او احساس او زندگی در یک fishbowl, علامت گفت: “صادقانه پاسخ این است که هیچ دلیل شیب. بسیاری از آنچه شما به دنبال درختان و خارج از منزل.”

HomeVisit

شفاف بیرونی در تضاد با مات بیرونی در مقابل

دو داستان اتاق نشیمن لنگر انداخته است توسط یک چوب سوز شومینه با یک شناور سنگ را احاطه کرده است. آشپزخانه مینیمالیستی شبیه یک قطعه از مبلمان. به جز اجاق گاز و دریچه هود هر دستگاه است که پنهان در پشت fumed کاج اروپایی پانل های که تقلید cabinetry. گرمای چوب در تضاد با خنکی Calacatta کانتر سنگ مرمر.

آهن پله سرب از سطح اصلی به بالا و سطوح پایین تر. سطح بالایی یک اتاق و صندلی در فضای باز. ژاکلین برخوردار پنجره بزرگ در دفتر که به نظر می رسد بر روی treetops.

“شما فقط احساس می کنید مثل شما به حالت تعلیق وجود دارد,” او گفت:.

با توجه به علامت وجود دارد این است که هیچ فضای هدر رفته در خانه.

“ما واقعا با استفاده از تمام خانه های غیر معمول است که من فکر می کنم” او گفت:.

پنج اتاق خواب و هفت حمام, 4,850 فوت مربع خانه ذکر شده است در کمتر از 3.5 میلیون دلار.

تصحیح: در نسخه قبلی از داستان Mendelsohn کودکان شده بودند به دو نوجوان پسر و یک 16-ماه-پیر دختر. کودکان بزرگتر هستند و یک پسر و یک دختر.

مثال: 6415 Dahlonega Rd. Bethesda, Md. لیست نمایندگی: لورن دیویس TTR Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول قبلی خانه از هفته بیشتر املاک و مستغلات:: گران ترین خانه های فروخته شده در منطقه واشنگتن در سال 2019 داغترین آشپزخانه و حمام طراحی روند برای سال 2020 داخل جدید والدورف آستوریا آپارتمانهای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de