دیو مارتینز جدید بهار آموزش عبارت: اجرای پیشگیری

و آن را سخت به سرزنش او. اتباع آینده شد خاموش 82-80 نجومی در سال 2018 است. آنها تا به حال نشده است و اساسا صدا. آن را نشان داد در راه آنها فرار پایگاه راه آنها ضربه با دوندگان در به ثمر رساندن موقعیت و راه خود کوزه نزدیک batters با دو اعتصاب. آن را نشان داد در فیلم در کلیپ بعد از خسته کننده کلیپ و مارتینز گفت: مربیان خود را به چنگ و بربط و چنگ در چیزهای کوچک. سپس او به آنها گفت به چنگ برخی بیشتر.

اما سال سوم منیجر استفاده نمی شود این واژه ها تا کنون در این بهار. آن را حتی به نظر می رسد به عنوان اگر آنها جایگزین شده است.

“در این سال من صحبت کردن در مورد گرفتن یکی دیگر از لبه” مارتینز گفت. “و من آن را اجرا پیشگیری است. واقعا با تمرکز بر اجرای پیشگیری است.”

به طور کلی هدف این است که برای حفظ این تیم از به ثمر رساند. اجرای پیشگیری از کلی راه برای انجام این کار است. اما اگر این مارتینز جدید عبارت و چیزی ما را بشنود زیادی در هفته های آینده وجود دارد لایه باز کردن. یکی واضح است که اجرای پیشگیری به عنوان یک مفهوم است چگونه اتباع برنامه ریزی برای جبران از دست دادن Anthony رندن. Undertones نشان می دهد تفاوت یک عنوان می تواند.

در فوریه 2019 مارتینز متمرکز بود در تمیز کردن همه چیز. در ماه فوریه سال 2020 خواهد که به عنوان اتباع می تواند با دقت اشاره کردن یک منطقه خاص و تمرین آن است.

بهترین راه برای جلوگیری از اجرا است که با داشتن حداکثر Scherzer استفان عشق پاتریک کربین و Aníbal سانچز در چرخش و اضافه کردن خواهد هریس به یک دوباره اغل گاو یا حشم. هریس رهبری همه واجد شرایط لیگ آمریکا مسکن در دوران فصل گذشته و در حال حاضر او می پیوندد شان Doolittle و دانیل هادسون را به عنوان یک اهرم گزینه است. اتباع همچنین امیدواریم که تنر Rainey و سرگردان Suero را گام بزرگ و شکارچی Strickland و Roenis الیاس برگرداندن به حالت عادی خودشان. آنها بانکی در یک مقدار عمیق تر کارکنان و داشتن یک اغل گاو یا حشم است که مکمل خود را شروع کارکنان.

در عین حال این ایده اجرا پیشگیری نمی کند, آغاز و پایان وجود دارد. مارتینز در حال حاضر با اشاره به موقعیت دفاعی و مدیریت پایگاه مسیرهای به عنوان مهم تفاوت های ظریف. کارکنان ملاقات در مورد موقعیت در پایان هفته گذشته و این تلاش خواهد بود رهبری مثل همیشه با نیمکت مربی تیم Bogar. اتباع رتبه 28 در میان 30 تیم در دفاعی شیفت فصل گذشته و در عین حال Bogar اغلب تحت فشار قرار دادند در راه بیس بال Savant — یک MLB-صفحه آمار موتور — برگه آن ،

دفاعی تغییر است و تنها شمارش اگر یک باشگاه دارای سه infielders در یک طرف پایه دوم. Bogar معتقد است که اتباع تغییر در هر گام حرکت دونده بر اساس تعداد و ترکیب هیرو و این طرح برای به دست آوردن حتی بیشتر. مدیریت پایگاه مسیرهای چیزی است که باید بیشتر پالایش.

“گاهی اوقات آن را به عنوان ساده به عنوان تنها برگزاری بیس بال کمی دیگر” مارتینز توضیح داد. “شاید آن را سریع-تبادل یا فقط مخلوط کردن همه چیز نیست همان چیزی که به انجام دوباره و دوباره. ما در حال رفتن به محل کار در این چیزها در این بهار. من در اینجا می تواند بنشیند و nitpick در مورد همه چیز — ما کوزه واقعا خوب هستند — اما من نمی خواهم به بهتر از آن را.”

وقتی مارتینز مرور فصل گذشته و رسم این باشگاه گام های بعدی او احساس اتباع بودند راه بیش از حد آسان برای اجرا در. تیم تا به حال 78 درصد میزان موفقیت هنگامی که در تلاش برای سرقت در برابر آنها. که رتبه هفتم بدترین در این رشته شد پنج امتیاز بالاتر از لیگ متوسط و شامل بسیاری از عوامل است. هر دو کوزه و خشکشویی مسئول هستند زمانی که یک دونده ابجو بد و کم مایه 90 ، وضعیت و سرعت که دونده ماده بیش از حد.

مارتینز با هدف رسیدگی به این از همه زاویه ها در بهار. او با اشاره به کوزه و ضربه آنها را با برخی از منطق ساده: برگزاری یک دونده در پایه اول نگه می دارد و یک پتانسیل دو بازی دست نخورده است. نگه داشتن توپ بر روی تپه و اجتناب از قابل پیش بینی ریتم می تواند یک راه طولانی بروید. که ممکن است مهم با سانچز که مستعد ابتلا به تکرار خوف مانند یک مترونوم. آخرین فصل اول خود را مدیریت سانچز مارتینز خواهد نشستن در ستاره شرق و شمارش ثانیه بین هر زمین.

“یک هزار و یک … یک هزار و دو … صفحه اصلی” مارتینز جمعه به یاد می آورد. “یک هزار و یک … یک هزار و دو … صفحه اصلی.”

در حال حاضر مارتینز می خواهد سانچز به متفاوت که سرعت. مخالفان تلاش 15 دزد در برابر او در سال 2019 شدند و امن در هر نمونه. مخالفان اقدام نه دزد در برابر Scherzer و گرفتار شده بودند تنها یک بار. این مرکب گیر Kurt سوزوکی که اجازه 45 دزد در 50 تلاش می کند سال گذشته است. او گرفتار دو نفر از سانچز 30 شروع می شود بسیاری از Scherzer را از اواسط ماه مارس و در 36 سال زمان از دست رفته در ماه سپتامبر با التهاب در پرتاب خود را به آرنج.

عشق سکس با ترکیبی از سوزوکی و یان گومز مجاز 14 از 16 پایه دونده به سرقت با خیال راحت. کربین یک lefty و گومز به علاوه دفاعی گیر ثابت شود تنها عامل بازدارنده. گومز, گیر افتاد, همه کوربين شروع می شود 11 دونده سعی به سرقت در برابر آنها و فقط پنج موفق بودند.

بقیه باید تا حد زیادی به بهبود در قبل از فصل باز می شود در اواخر ماه مارس است. تنها مارتینز جدیدترین چشم انداز را بر روی آن بستگی دارد.

“این هرگز یک نقطه که در آن آنها احساس محتوا با هر کس فقط به این دلیل آنها بوده ام در لیگ برای مدتی طولانی” سوزوکی گفت: از چرخش. “آنها همیشه در تلاش برای بهتر و من فکر می کنم به عنوان یک تیم همه ما در حال تلاش برای به دست آوردن بهتر است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>