اطلاعات نشان می دهد ما در بر داشت جدید طبیعی است. این بدان معنا نیست که ما آمار پایین.

جرم حمل و نقل محور در شهرستانها سخت ترین ضربه در این بیماری همه گیر در اوایل فاز و آن را در خدمت بسیاری از کم درآمد خدمات کارگران که در اوایل با مته سوراخ کردن فشار از این بیماری همه گیر. فقط به عنوان مهم حمل و نقل داده ها بسیار پاسخگو به محدودیت دولت که بخار فعالیت های اقتصادی به نام صرفه جویی صدها هزار نفر از زندگی است.

از مارس 9 مارس 23, فعالیت در ایالات متحده سیستم های حمل و نقل رفت از حالت عادی فقط 31 درصد از سطح معمول با توجه به حمل و نقل برنامه که میلیون ها نفر با استفاده از چک برای قطار بعدی و یا طرح خود را در اتوبوس و انتقالات. در این هفته-به علاوه از مارس 23 آن گیر کرده و در حدود 30 درصد است.

ما به دنبال در شهرستانها با اکثر عمومی-حمل و نقل مسافران در نمودار زیر شهر نیویورک بيشترین در کشور حمل و نقل, آمار, اما این برنامه را پوشش گسترده است. هر بار که کاربران باز کردن حمل و نقل آنها کمک ناشناس اطلاعات در زمان واقعی برای همه چیز از منطقه کانزاس سیتی حمل و نقل سازمان (پایین 45 درصد از سهشنبه) به Bay Area Rapid Transit (پایین 84 درصد در همان روز). در اینجا نرخ برای شهرستانها با اکثر عمومی-حمل و نقل کاربران است.

عمومی روال است که اداره زندگی ما به معنای واقعی کلمه پهن کردن. ساعت شلوغی پژمرده به یک دست انداز با مورد به عنوان مقدار تقاضا وجود دارد به عنوان استفاده می شود در نیمه شب. مردم هنوز هم استفاده از جرم حمل و نقل به ویژه که گروه های کوچکتر از جلو جدید خط قهرمانان — کارگران آوردن مردمی غذا از رستوران ها و فروشگاه های آنلاین و کسانی که مشغول به کار در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها.

برای مطمئن شود, نه در طول حمل و نقل. در بسیاری از شهرهای کوچکتر و مناطق روستایی گزینه های محدود هستند. اما برای لحظه ای به این مرحله از بیماری همه گیر این یکی از اولین اقدامات ملی ما باید برای این نوع از فعالیت است که مختل بحران است.

بر اساس آنچه که ما در حال دیدن آن را تقریبا به نظر می رسد مانند شهرهای آمریکا جان سالم به در موج اولیه از پناهگاه در محل سفارشات و ماندم, به برای مسافت های طولانی.

ما آمار پایین ؟

در هر رکود وجود دارد می آید یک نقطه عطف که در آن رو به پایین شیب خط در نمودار بیرون از سقوط و شروع صعود طولانی به حالت عادی بازگشت. حمل و نقل نمودار مسطح. فعالیت در شهرستانها وارد کردن. آیا معنی که ما ظرف? این است که به عنوان بد آن را به دریافت کنم ؟

اقتصاد بیشتر به سقوط. ما در حال حاضر کاهش فعالیت های بدنی — و ممکن است قادر به قطع آن بسیار بیشتر بدون از دست دادن دسترسی به ضرورت — اما عواقب ادامه خواهد داد به موج دار شدن از طریق کمتر قابل مشاهده گوشه ای از اقتصاد است.

صورتحساب خواهد بود که به علت در چند روز آینده — هفته قبل از اولین محرک چک هستند انتظار می رسند — و بسیاری نمی خواهد به اندازه کافی به آن را پوشش میدهد. قبل از رکود در سال 2018 فدرال رزرو بررسی نشان داد که حدود 17 درصد از بزرگسالان ایالات متحده گفت که انتظار می رود به جست و خیز حداقل یک لایحه در طول ماه آنها بررسی شد. بسیاری از گروه ها تحت فشار و حتی بیشتر — قابل مقایسه با تعداد آمریکایی های سیاه و سفید با تحصیلات بالا و یا کمتر بود 34 درصد است.

آنها چگونه می توانند با کرایه اگر آنها از دست رفته چک ؟ ما می توانید حدس بزنید: که همان بررسی می پرسد که چگونه این اعداد تغییر خواهد کرد اگر آنها تا به حال به پوشش $400 اورژانس هزینه. اتفاقا 400 دلار است که فقط کمی بیشتر از میانگین رستوران یا نوار کارگر به دست آورده در ماه فوریه وزارت کار داده ها را نشان می دهد.

اگر آنها ضربه با 400 دلار اضطراری 29 درصد از آمریکایی ها را به جست و خیز یک لایحه است. برای سخت ترین ضربه که دوباره سیاه است آمریکایی ها با تحصیلات بالا و یا کمتر است که جهش به 58 درصد است. و این که پس از از دست رفته فقط یک هفته پرداخت. داده ها از حمل و نقل را نشان می دهد ملی کاهش سرعت جریان بوده است برای چند هفته و بسیاری از محدودیت در فعالیت ادامه انتظار می رود حداقل از طریق آغاز ممکن است.

به عنوان کارگران مبارزه درد خود را خواهد شعاعی به بیرون به کسب و کار که بر روی آنها بستگی دارد و این چرخه ادامه خواهد داد.

چه تعداد علامت واقعی پایین ؟

قطار و اتوبوس اولین فضاهای عمومی بسیاری از درآمد آمریکایی ها مواجه خواهد شد هنگامی که خود را در شهرستان و یا دولت را مستند به پایان می رسد و خواهد بود علامت اولیه از آینده گرم شدن.

حمل و نقل ridership نیست اولین شماره ما باید به سازمان دیده بان. کارشناسان می گویند انتقال اطلاعات بستگی به متغیر دیگر: stay-at-home سفارشات و محدودیت در فعالیت عمومی است. کسانی که محدودیت در نهایت بستگی به یک چیز: coronavirus عفونت بالغ.

از آنجا که اولین روز از شیوع اقتصاددانان ذکر شده متوقف کردن گسترش ویروس به عنوان اولویت اقتصادی. تا زمانی که ما خطاب به بهداشت عمومی فاجعه و مردم در حال حاضر به سوار 7 قطار و یا اتوبوس به 7-Eleven بدون ترس از گسترش ویروس مرگبار هیچ چیز را بهبود می یابند. اگر شما می خواهید بدانید که زمانی که همه چیز در حال رفتن به نوبه خود در اطراف صبر کنید برای موارد جدید به فروکش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>