دارت می یابد راه در گیر پخش توسط تلفن همراه از بازیکنان در خانه با یک دمدمی جذابیت

در این بازی Woodhouse آمار یک “نه-darter.” کامل بازی دارت. بالاترین, ناب ترین شکل از ورزش است. جشن او گیر کرده سر خود را به قاب پمپ مشت خود را و اجازه دهید یک “وای!” خانواده اش بود و در اتاق دیگر تماشای پخش. به عنوان دستور آنها نبودند با استفاده از وای فای در خانه خود را برای جلوگیری از افتادن و هنگ کردن پخش با سرعت.

Woodhouse بعد از توصیف آن به عنوان یک nervier لحظه از او تا به حال تصور آنچه که با بودن خود و همه. نه-darter بود “درخشان” او گفت:, و دست آورد برخی از رسانه ها مورد توجه است. “من کمی شوکه توسط چه عمومی و چه گسترده آن را رفته است.”

شده اند وجود دارد برخی از نمونه هایی از بازگشت از ورزش حتی به عنوان رمان coronavirus همه گیر نگه می دارد و افراد در سراسر جهان است. بوندسلیگا آلمان, برتر, فوتبال, لیگ بازگشته است. بنابراین UFC. اما PDC تا به حال آنها را ضرب و شتم.

این PDC مستقر در بریتانیا اما میزبان رویدادهای سراسر جهان است. این خانه را به بهترین بازیکنان دارت که گاهی اوقات کسب ده ها هزار نفر در پول جایزه و حرارت مخاطبان معروف هر دو خود را برای هالووین به سبک costuming و سالم آن اشتها برای الکل است. آخرین نسخه از PDC را در مسابقات قهرمانی جهان در لندن برگزار شد بیش از چند هفته در ماه دسامبر بود که با حضور بیش از 80 ، 000 نفر است.

قالب برای تور پخش است شبیه به ESPN H-یا-S-E مسابقه با بازیکنان حفظ فاصله اجتماعی با رقابت از خانه های خود. اما بر خلاف H-یا-S-E این نیست محدودی آزمایش. خانه تور پخش تقریبا شبانه از طریق آسمان (به عنوان به خوبی به عنوان DAZN در آمریکای شمالی و Fox Sports در استرالیا) و به ویژه در اطراف 100 رقبا. و از لحاظ فنی بازی متفاوت است: دو بازیکن شروع با 501 امتیاز و مسابقه به صفر است. (هر dart شما ضربه می زند امتیاز نمره خود را.) این است که حرفه ای دارت فقط در انزوا. و درست مثل قبل از همه گیر دارت, خانه تور عجیبی قانع کننده جای تعجب شدید و بسیار مسخره.

“ما برخی از جوان خلاق ذهن” PDC اجرایی مت پورتر گفت. “و هیچ کس از انتقاد کسی برای بودن مبتکر در حال حاضر.”

پس از دارت تعطیل PDC بازیکنان شروع به لگد زدن در اطراف برنامه در توییتر به رقابت از طریق تلفن های خود را. یک PDC کارمند متوجه پچ پچ و پرچم مدیریت. به زودی در صفحه اصلی قالب متولد شد. به طور معمول PDC در تلویزیون یک: بازیکنان راه رفتن به thumping پاپ bangers و فشفشه; بین بازی دوربین قطاری swaying بسته pinted تا طرفداران لباس پوشیدن و مانند مداد رنگی یا رونالد مک دونالد و یا آنچه آنها لطفا. خانه پخش گرچه خاموش هستند که امور حمل اندکی پرنیان تجربی مراقبه هنر است.

یک تقسیم صفحه نمایش نشان می دهد هر بازیکن را روی dartboard, پایین تر, سوم گرافیک توجه داشته باشید که نمره کمی تصویر در تصویر را نشان می دهد مهربان دارت مفسر دن داوسون که به واسطه این گفتگوی بورسی. برای اکثر شما فقط دیدن دارت ضربه زدن به تخته بارها و بارها.

در خانه قبل از هر بازی بازیکنان نقطه یک قرص و یا تلفن های دوربین دار خود را روی dartboard برای پخش است که کارکنان با مدیران که هم کار از خانه. همراه با آسمان و DAZN عمل زنده است-به طور مستقیم در سایت های مختلف در bookmakers شده اند که تا گرسنگی برای زنده ورزشی است که آنها تا به حال به ویژه ramped تا پوشش از کشتی سومو در ژاپن است.

این PDC برگزار اولیه داخلی, بحث در مورد ارائه بازیکنان حرفه ای جریان, تجهیزات, اما به سرعت آن تلقی گران. بنابراین سازمان به سادگی در سمت چپ بازیکنان خود را به مدیریت برنامه های خود را. بازیکنان باید به رقابت پرداختند از هنگ کنگ و استرالیا و آلمان و کانادا و اسپانیا و در تمام ساعت های مربوطه خود را در شب. آنها تعیین کرده اند تا جریان را از اتاق نشیمن خود را در گاراژ و فرود از پله ها.

در مارس 17, Sky Sports ارائه شده و این باور نکردنی بولتن اخبار در مورد یکی از بازی های برتر بازیکنان: “گری اندرسون به خارج از PDC, صفحه اصلی تور, چرا که اتصال وای فای است که به اندازه کافی قوی نیست.”

(Anderson, بود, سرانجام, مرتب کردن بر اساس خود را به اینترنت است و پس از پیوست تور.)

به طور موثر به PDC banked که برخی shambling جذابیت خواهد درخشش را از طریق. Dawson, میزبان, برنامه از زیرزمین در بیرمنگام خانه او سهام با سه هم اتاقی. او آن را پخش آماده پرتاب کردن تخلیه و تعویض یک پوستر برای “ترکه مرد” (“اصل بدیهی”) برای برخی از <url> dartboard و حمایت از نام تجاری.

“ما سعی می کنید به آن را احساس می کنید که بسیار شبیه مناسب و منسجم مسابقات هر شب,” او گفت: “حتی اگر آن است که یک بیت از یک bodge کار است.”

داوسون فریاد ریچارد شمالی که “اساسا بازی در یک عجله ساخته ناب-به طرف خانه اش” در Hampshire, انگلستان مجهز تنها با dartboard و یک CD سخت بازپرسی کردن بر روی که او تا به حال ضبط تلفن خود را.

“آن را کمی شبیه آبی سلول زندان” داوسون به یاد می آورد. “اما او موفق به درگیر شدن!”

پورتر اذعان می کند که “نزد دارت فرود بر روی تخته آن را کاملا تکراری. اما تعامل این گفتگوی بورسی با یکدیگر پیچ در پیچ هر یک از دیگر — که کاملا watchable.”

در دارت, حداکثر نمره در نوبت تنها 180 امتیاز است. در رویدادهای زندگی می کنند که یک لحظه raucously جشن طرفداران. در حال حاضر زمانی که دستیابی به feat برخی از بازیکنان آن را بر خود به فریاد پرشوری تنها “یک صد و eeeeeighttyyy.”

شده است وجود دارد و درام از دیدن خواهد کرد که بالا بردن در دنیای جدید عجیب و غریب: تا حد زیادی ناشناخته بازیکنان مانند 21 ساله هلندی گیرت Nentjes اند قادر به بهترین برخی از موتورخانه بازی.

یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان نخبه هستند multimillionaires اما بسیاری از آنها تنها در تلاش برای حک کردن یک زندگی. (بعضی از آنها پاره وقت جوانب هنوز روز کار شغل تلقی ضروری است.) در صفحه اصلی برنامه با ارائه یک بیت از حمایت مالی — هر بازیکن می شود همان 500 پوند ظاهر هزینه و یک شانس برای بازی های رقابتی.

“ورزش مردان و زنان دنیا به رقابت در ورزش گفت:” بری Hearn که 71 سال کمیسر PDC. “شما را که دور از آنها شما در حال گرفتن دور خود دلیلی بود بر روی زمین قرار داده.”

خانه تور Hearn اذعان می کند “کیفیت فنی است نه به عنوان خوب به عنوان ما معمولا انتظار می رود.”

“اما در سرزمین کور یک چشم مرد پادشاه است او نمی? در وسط بیابان یک لیوان کوچک آب به فروش می رسد در یک, حق بیمه,” او گفت:. “اگر شما فکر می کنم از طرفداران ورزش به عنوان تقریبا معتاد به ورزش این بود که یک ثابت کوچک است. ما ایجاد این غلتکی coaster. و چه کسی می گویند اتاق نشیمن خود را نمی تواند محل برگزاری این مهمانی؟”

برای Hearn در نهایت این است که بیش از یک حیله گر کسب و کار حرکت می کند. تاریخچه آن.

“مردم به عقب نگاه کنند و می گویند آنچه شما انجام شد زمانی که جهان در هرج و مرج؟’ [خانه تور] عهد از شخصیت و تلاش از امید و اعتماد” او گفت:. “ما در حال نشان دادن ما نمی, نوع, ورزشی, نمی, نوع مردم که نشستن وجود دارد و شرایط غیر قابل اجتناب است.”

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im