Morsell برداشت دوباره بجای اول برگشتن دوباره در راتگرز را از دست رفته سه اشاره گر با 18 ثانیه و تاریخ و محافظت از بالتیمور منعکس خوشبختانه در دادگاه خندان زیرا او می دانست Terrapins خواهد بود.

“ما به نوعی به بازی در خانه شخصی” Morsell گفت: از Terrapins که شکست نخورده در Xfinity مرکز این فصل است. “ما احساس نمی مانند ما باید واقعا از دست دادن در خانه. بنابراین زمانی که ما بیرون آمد و ما می دانستیم که ما تا به حال برای پاسخ به تماس.”

آنتونی کوان جونیور رهبری Terps با 17 امتیاز از جمله شش ساخته شده پرتاب آزاد در فینال چهار دقیقه اما از طریق خیلی از شب راتگرز انجام یک کار تحسین دفاع ارشد گارد.

اسمیت بریده پنجم خود را مستقیم دو دو (14 امتیاز و 15 ریباند) اما زمانی که مربی علامت Turgeon, ارزیابی اسمیت عملکرد او گفت: “استیکس شد استیکس.” این غالب نمایش است که شامل بازی-تغییر دفاعی نمایشنامه تبدیل شده اند طبیعی برای افزایش دانشجوی سال دوم.

انتهایی در اوایل نیمه دوم Terps شروع به پریدن کرد به عقب جلو با یک 12-2 اجرا شود. تمام 12 از آن نقطه آمد از جفت بالتیمور بومی. Morsell آغاز شد که کشش با تاکید غوطه پریدن از بزرگ ده لوگو فقط در مقابل خط پرتاب آزاد. اسمیت یک standout دوم رو به جلو دربسته در محیط اجرا با یک صاعقه وار اسلم خود را و سپس تبدیل به سه نقطه بازی.

Morsell تلاش در نیمه اول با 1 از 5 تیر و دو گردش. همه که به نظر می رسید به او را مسدود layups بود لبه Morsell گفت. در بئب, نوجوانی Morsell گفت Turgeon, دستیار مربی DeAndre Haynes و کوان به چالش کشیده و او را برای بازی بهتر است. در نیمه دوم Turgeon گفت: junior “فقط فعال به جای دوستانش.” او سوار به حاشیه بیشتر و بهبود نگرش خود را.

راتگرز (16-7, 7-5) تهدید دیر اما Terps’ بهترین بازیکنان موفق به جلوگیری از ناراحت و امن مریلند پنجم باز هم پیروز شد. Morsell تشبیه این بازی به یک “مبارزه خیابانی.” نه تیم تا کنون رهبری بیش از هشت امتیاز.

“من احساس می کنم مثل مربی Turgeon, اعتماد خود را کهنه بچه ها” Morsell گفت. “هم تیمی های مورد اعتماد ما است. ما فقط شدت و ساخته شده بزرگ بازی می کند.”

مریلند موفق به کسب هشت بازی در برابر راتگرز از مدارس پیوست بزرگ ده هم در 2014-15. اما این فصل قرمز شوالیه متفاوت از پیشینیان خود. راتگرز تضعیف به آسوشیتد پرس نظرسنجی برای اولین بار در 41 سال در حال سقوط از بالای 25 فقط قبل از آن سفر به کالج پارک. راتگرز ایجاد کرده است خود را به عنوان یکی از کنفرانس های برتر ردیف تیم ها به سه شنبه شب matchup معنا بیشتر نسبت به پیش بینی زمانی که فصل شروع شد.

اسمیت آمار سه-اشاره گر خود را در اول دو تا عکس از بازی و Terps تا به حال هشت نقطه سرب در 12:49 زمانی که Turgeon به نام پس از یک صف فراتر از شش بهترین بازیکنان. چول Marial, Ricky Lindo جونیور و Serrel اسمیت جونیور وارد بازی هم اما باعث شروع یک ملال انگیز کشش که در ادامه حتی پس از Turgeon, بازگشت به خود را بیشتر قابل اعتماد است.

این Terps تحمل به ثمر رساند خشکسالی حدود سه دقیقه پس از آن جایگزینی پس از آن یکی دیگر است که به طول انجامید بیش از هفت دقیقه. راتگرز صعود پیش رو به عنوان بسیاری از هفت امتیاز به لطف 19-4 اجرا شود. مریلند از دست رفته 11 مستقیم عکس در طول نهایی نه دقیقه از نیمه اول. شوالیه اسکارلت که نمی نمره نهایی پنج دقیقه از نیمه هنوز هم تا به حال 25-20 استفاده در حاصل کار دو تیم. مریلند تا به حال تنها گل کمتر در نیمه اول با امتیاز یک بار در این فصل در برابر Seton Hall (18) on Dec. 19 در جاده ها است.

این Terps نیاز به یک چند دقیقه پس از حاصل کار دو تیم قبل از آنها در نهایت یک هدف زمینه یک Donta اسکات لیآپ. در آینده در اختیار داشتن Morsell مشتعل جمعیت با خود غوطه دادن که موجب Terps’ بحرانی در نیمه دوم اجرا شود.

“ما بهترین های ما” Turgeon گفت: “اما زمانی که ما تا به حال به ما خوب بودند.”

Akwasi Yeboah led راتگرز با 13 امتیاز و شوالیه اسکارلت’ دفاع جامد نا امید Terps به خصوص زود است. مریلند شات تنها 24.1 درصد در نیمه اول. یعقوب جوان که به ثمر رساند تا 8.5 امتیاز در هر بازی کردن نیمکت برای راتگرز به حالت تعلیق شد برای بازی پس از یک رانندگی در حالی که مست بازداشت.

مریلند هنوز فاقد سهم به آن نیاز دارد از آن نیمکت. Wiggins, بازی های برگزار شده است نیز به تازگی در یک ششم, مرد, نقش, اما در پشت او Terps’ ذخایر تنها ترکیب چهار امتیاز در 14 دقیقه. Marial بازی های برگزار شده پس از از دست رفته قبلی سه بازی برخورد با آسیب دیدگی جزئی مسائل مربوط به خود را تولید محدود بود.

اما مریلند بهترین بازیکن بود به اندازه کافی. چهار-گارد صف است که ویژگی های مریلند بهترین پنج بازیکن مشترک دادگاه برای نهایی هشت دقیقه هوازدگی راتگرز تجمع و تحویل در لحظات بحرانی. با این پیروزی همراه با ایالت میشیگان را از دست دادن در صفحه اصلی به Penn State, the Terps گره خورده با ایلینوی برای کسب مقام اول در ده. مریلند در ایلینوی در شب جمعه.

وقتی پرسیده شد که پس از ایالت میشیگان را از دست دادن در صورتی که توسعه بود و ارزش جشن گرفتن کوان گفت: “زمانی که شما احساس می کنید مانند شما شده است با همان نوع از سال به مدت چهار سال. من احساس می کنم که ما در اینجا بوده ام ،

چرا که آن را هنوز هم تنها فوریه. و اگر کسی در این تیم به اهمیت آنچه در پیش روست این کوان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im