او یک ستاره و یک پیشگامی یکی از تعداد انگشت شماری از رانندگان زن به آن را به این مرحله است. قبل از Danica شیدایی من هرگز در مورد خواب رفتن به Indy 500. آن را در سطل من لیست و زمانی که من جوانتر بود آن شده اند که یک نامزد نخست به سمت چپ خاموش من موجودی از رویدادهای ورزشی مهم.

برادر من عاشق Al Unser جونیور من نورد چشمان من به سرقت برده از راه دور تلویزیون و تماشا کن Griffey جونیور وجود دارد چیزهایی که شما نمی مانند و پس از آن وجود دارد چیزهایی که شما نمی مراقبت به دانستن این که آیا شما دوست دارید یا دوست نداشتن. من بی اعتنا ایندی snob: نادان کور و embarrassingly افتخار از آن است.

این یک اشتباه بزرگ است. از همه چیز من شده است خوش شانس برای دیدن بیش از 20 سال گذشته در این حرفه — سوپر کاسه نهایی چهار دست و پا, NBA, فینال, جهانی, سری پلی آف جام استنلی المپیک حتی محبوب من Kentucky Derby — ایندی 500 چپ من در حیرت بیش از همه دیگران همراه است.

به طور جدی.

یک عشق دیرین از, ورزشی, عمیق, کنجکاوی یا درس خوان آگاهی از تاریخ ساخته شده کسانی که دیگر تجارب حسی آشنا. “وای” عامل اولین بار پوشش آن وقایع شد و همه چیز در مورد پیش بینی و این حس که من از آن ساخته شده. ایندی 500 خارجه بود. و اگر شما واقعا نمی دانید چه انتظار می رود قبل از آن رویداد تکان دهنده است به حواس: سر و صدا 33-راننده هرج و مرج در شروع انرژی 250000 هزار تماشاگر داخل این محل غیر محتمل استادانه از یک ماشین کوچک زیپ را از طریق کسانی که در 225 کیلومتر در ساعت.

آن است که برق نامطلوب کاملا ترسناک است. سپس آن مست می شود. و هنگامی که من به دست آورد کنترل احتمالا حدود 45 دقیقه به مسابقه من به شدت سرمایه گذاری در درام از رقابت.

این کمک کرد که پاتریک بود و در مقابل برای 19 از 200 دور در آن روز. او هنوز هم تا به حال منجر هفت دور به رفتن. او زخم تا پایان چهارم, بالاترین برای یک زن و چشمگیر برای هر تازه کار است. او اعلام کرده بود ورود او به عنوان یک چهره قابل توجهی در مسابقه و فرهنگ پاپ. او ساخته شده پوشش از ورزش نشان داده شده است. همه می خواستم به دانستن آنچه که او در مورد نقطه او ساخته شده برای زنان در هرگز پایان دادن به مبارزه برای برابری و احترام در ورزش است.

“من ساخته شده یک جهنم از یک نقطه برای هر کسی” پاتریک گفت.

چنین مختصر و مفید پاسخ هرگز صدا خیلی فوق العاده است.

من شرمنده هستم در آن زمان به تازگی از پاتریک برای من برای رفتن به Indy 500. این امر بوده ام یک زمان فوق العاده حتی اگر من تنها برای دیدن اواخر دن Wheldon برنده اول خود را ایندی 500. اما من خوشحالم من شاهد تاریخچه و تحت پوشش های گوناگون لحظه ای برای این رویداد.

یک مرد سیاه و سفید رفتن به Indianapolis Motor Speedway برای نوشتن در مورد یک زن راننده است مانند کلم رفتن به یک کباب به دنبال jicama. این احساس کمی عجیب و غریب. اما این خاص بود نه فقط برای آن لحظه اما تحقق است که بزرگترین عینک در مسابقه است که فراتر از تمام رشته های ورزشی. این فقط یک مناسبت با شکوه.

رمان coronavirus ضربه آن را از آخر هفته روز یادبود این سال است. امید است برای یک Aug. 23 مسابقه. آن است که تردید در آن صدها هزار نفر شرکت خواهد کرد اما اگر ورزش می تواند در یک فرم اصلاح شده به زودی این رویداد می تواند بخشی از یک باور قوی اوت-سپتامبر برنامه. و من باید برای برخی از.

من تا به حال شانس به پوشش دیگری ایندی 500 اما این رویداد در حال حاضر مشخص شده در تقویم. من امیدوارم که از این فرصت برای رفتن دوباره در آینده. اما دفعه بعد من را انجام خواهد داد یک چیز متفاوت: نوشتن سریع تر و زودتر ترک.

پانزده سال پیش به عنوان یکی از آخرین sportswriters به ترک من راه می رفت به تنهایی خارج از جعبه مطبوعات و نمی توانستم بفهمم چگونه برای خروج از محل برگزاری. آن را در زمان بیش از یک ساعت از راه رفتن در اطراف است که غول تسهیلات برای پیدا کردن یک دروازه است که به من اجازه برای ترک. سپس من تا به حال یکی دیگر از 1½ مایل پیاده روی برای رسیدن به جایی که من پارک شده است.

که نه برق و نه هیجان انگیز. اما آن اضافه شده به یک روز فراموش نشدنی.

بیشتر بخوانید از پست ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دانلود رایگان مقالات