دانا وایت می گوید: UFC را به لاس وگاس برای کارت در پایان ماه مه

“ما در حال رفتن در 30th” سفید گفت در متن پیام.

نه ایالتی نوادا ورزشی کمیسیون و نه از نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak (D) به درخواست برای اظهار نظر در مورد سفید را در نظر دارد. نوادا آغاز شد و فاز اول آن بازگشایی طرح مارس 9, با مجامع عمومی بزرگتر از 10 نفر هنوز هم ممنوع است مگر اینکه هر کس در زندگی از همان خانواده است. نوادا است که دیده می شود آن درصد مثبت coronavirus آزمون کاهش در هفته های اخیر می تواند به زودی آغاز فاز دوم بازگشایی. که اجازه می دهد کسب و کار بیشتر برای بازگشایی در حالی که هنوز حفظ سخت محدودیت در مجامع عمومی. دولت تخمین می زند که این مرحله دوم “خواهد شد به احتمال زیاد آخر هفته.”

Sisolak و نوادا بازی کنترل هیئت مدیره هنوز به اعلام زمانی که دولت قمار ممکن است بازگشایی هر چند برخی از لاس وگاس استراحتگاه آغاز پذیرش رزرو برای تاریخ به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 26. دیگران را صبر کنید تا اوایل ماه ژوئن با هیئت مدیره انجمن معرفی سخت محدودیت در تعداد افراد مجاز در داخل کازینو.

باید نوادا تایید نمی بازگشت از ورزش رزمی سفید است یکی دیگر از گزینه است. هفته گذشته آریزونا دولتی mlb (R) اعلام کرد که ورزش حرفه ای می تواند به بازگشت به دولت خود را بدون طرفداران در حال حاضر. روز شنبه, سفید گفت که “100 درصد” برگزاری مارس 30 UFC کارت در آریزونا اگر نوادا همچنان به ممنوعیت ورزش رزمی.

UFC برگزار شد سه کارت بین مارس 9 و 16 ماه مه در خالی آرنا در جکسون ویل فلوریدا., پس از آن دولت اجازه چنین اتفاقاتی را از سر گرفت. این شرکت گفت: این آزمایش هر کس که در این حملات برای coronavirus و تبدیل شده تا تنها سه تست مثبت: میان رونالدو سوزا و دو از او cornermen. Souza کشیده شد از UFC 249 کارت برگزار شد مارس 9.

سفید هفته گذشته گفت که مبارزان خواهد بود امن تر اگر کارت برگزار شد در لاس وگاس.

“این باعث می شود بیشتر حس با آنچه در جریان است برای ما برای انجام این حوادث در خود ما آرنا” او گفت:. “آن خواهد شد بسیار امن تر برای کارکنان مبارزان همه. من امیدوارم که به دعوا وجود دارد این ماه است.”

در روز سه شنبه, سبک وزن گیلبرت سوختگی اعلام کرد او را امضا کرده بود به مبارزه مارس 30 با گزارش های متعدد گفت که او خواهد بود زوج در برابر قهرمان سابق Tyron Woodley در آن شب اصلی رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>