Mahomes بود به نام MVP بازی در یک رای گیری که در ترکیب این انتخاب از 16 عضو از فوتبال حرفه ای نویسندگان آمریکا که در سایت برای پوشش بازی (80 درصد) و فن آنلاین نظرسنجی (20 درصد). اما این بازیکن که به ثمر رساند کسانی نهایی دو شهر کانزاس touchdowns — در حال اجرا بازگشت دیمین ویلیامز — تا به حال بسیار قوی مورد.

برای قرار دادن آن را به سادگی Mahomes خیلی بد بود از طریق اولین 3½ چهارم با دو interceptions در طول هشت می گذرد یکی از آنها یک laughably افتضاح پاس که رفت و مستقیما به 49ers linebacker فرد وارنر.

“من ضربه او حق بین 5 و 4 [در نیوجرسی],” Mahomes شوخی پس از آن.

MVP به پایان رسید با 78.1 رهگذر رتبه دوم خود را با پایین ترین علامت نجومی و سوم-کمترین حرفه ای خود را. همچنین این سوم پایین ترین عابر امتیاز تا کنون ثبت شده توسط سوپر باول-برنده کارفرمایی (حداقل 25 پاس تلاش), پیش تنها پرستان’ تام بردی در سال گذشته (71.4) و کابوی ها’ تروی Aikman در سال 1994 (77.2). Mahomes نشده بود پرتاب بیش از یک رهگیری در یک بازی از نوامبر. 19, 2018, در برابر قوچ.

ویلیامز در ضمن به ثمر رساند این دو مهم touchdowns به پایان رسید و با مجموع 133 متری (104 عجله و 29 دریافت). او به طور متوسط 6.1 متری در هر حمل در برابر 49ers دفاع اجازه داده است که مخالفان را به عجله برای تنها 4.5 متری در هر حمل در فصل به طور منظم و پس از آن برگزار شد وایکینگ ها و هکرها به 2.1 و 3.9 متری در هر حمل به ترتیب در پلی آف. بیش از نیمی از کسانی که متری در هر حمل (3.5) در سوپر جام شد پس از تماس با هر بازی منشور در فوتبال حرفه ای تمرکز می کنند.

با توجه به داده ها از TruMedia ویلیامز بيشترين انتظار امتیاز اضافه شده و در مجموع این بازی است. عملکرد خود را اضافه شده نه امتیاز بیشتر از حد انتظار شما پس از در نظر گرفتن پایین فاصله و زمینه موقعیت هر یک از فرصت های. تمامیت انتظار این نقاط اضافه شد و در نتیجه از دو سه ماهه چهارم پخش: پنج حیاط گرفتن برای touchdown که در برابر نقد و بررسی (به علاوه-3.4 سازمان حفاظت محیط زیست) و 38-حیاط touchdown اجرا با 1:20 در سمت چپ به بازی (به علاوه-6.2 سازمان حفاظت محیط زیست). گیرنده گسترده سامی واتکینز تولید دوم بیشتر سازمان حفاظت محیط زیست در سوپر باول LIV به دنبال Mahomes (plus-5.8) و Kelce (plus-5.2).

کایل Juszczyk رهبری 49ers با 4.5 انتظار امتیاز اضافه شده در روز یکشنبه.

برای مقایسه New England Patriots گیرنده گسترده جولیان ادلمن led تمام بازیکنان در انتظار امتیاز اضافه شده در سال گذشته سوپر باول (plus-8.8) درآمد MVP افتخارات.

ویلیامز باید برنده MVP “زیرا او ابتلا به توپ از backfield هنگامی که وجود دارد هیچ پرتاب خط برای هر یک از گیرنده های. او یک خروجی و انجام کار خود را کاملا” 49ers در حال اجرا پشت Raheem eagles report گفت: صبح روز دوشنبه در “دن پاتریک نشان می دهد.”

او حتی نام خود را به ضرب گلوله در دوم دو نمره.

“او به ما گفت در ازدحام “من نمی تواند متوقف شد’ ” حق مقابله با Mitchell شوارتز گفت: دومین نمره. “او به ما گفت:” شما بچه ها انجام آنچه شما انجام بلوک و پایان و من قصد دارم به [نمره].’ او به معنای واقعی کلمه نام خود را به گلوله بست. باور نکردنی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات