مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

یک نفر زخمی شده در تیراندازی در یک مرکز خرید در دالاس تگزاس پلیس گفت: به عنوان یک تعقیب و مسلح ادامه داد.

شاهدان گزارش جلسه بین پنج و نه عکس در Dallas بازار در دالاس پارک وی.

در یک صدای جیر جیر پلیس دالاس گفت: “یک نفر کشته شد در داخل از ایرانیان در بازار.

“مظنون است که در حال حاضر در بزرگ در این زمان. DFR حمل و نقل شاکی, به, پارک, بیمارستان, بیماری ناشناخته. ماموران در حال بررسی دوربین های ویدئویی و جستجو در بازار برای شک دارم. نه یک فعال تیرانداز مورد است.”


بازار قرار شد مستند به عنوان جستجو برای مسلح ادامه داد.

فردا 11 به گزارش خبرنگار JD مایل در توئیتر خود نوشت: “به روز رسانی 5 منابع می گویند حادثه تیراندازی ایرانیان در بازار آغاز شده به عنوان یک اختلاف بین 2 نفر است. یک نفر مجروح شد و قادر به راه رفتن خارج از مرکز به یک آمبولانس. DPD آب گرفتگی با 911 تماس از فروشگاه ها مانند بیان و برای همیشه لطفا برای 21 که در آن مردم در ازدحام و مصرف را پوشش میدهد.”

یک شاهد هانا DeClerk گفت: اخبار صبح دالاس که او در یک فروشگاه در طبقه دوم زمانی که او شنیده ام پنج یا شش عکس در خارج از نزدیکی شعبه Nordstrom.


او گفت: مقاله بازار شلوغ بود در آن زمان که او موفق به فرار از طریق پشت پله ها. او گفت که او شنیده جیغ و گفت: مردم در خارج از پیچیده شد “ویران” از آنچه تا به حال اتفاق افتاده است.

“این یکی از ترسناک ترین چیز من تا کنون بوده است,” او گفت:. “شما می تواند بوی باروت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات