Dak پرسکات نا امید با انتقاد از تعطیلات آخر هفته با هم در میان coronavirus محدودیت

پرسکات شنبه در پاسخ به واکنش او دریافت کرده است و مدعی است که به “شام” تا به حال کمتر از 10 نفر در آن حضور داشتند و از این رو نمی نقض دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“من درک و قبول است که وجود دارد مسئولیت های اضافی و بررسی رسانه های که با اینکه یک NFL quarterback, اما آن است که بسیار خسته کننده و ناامید کننده بود که مردم به طور کامل ارائه اطلاعات نادرست از منابع ناشناس به خصوص در حال حاضر” او در بیانیه ای گفت.

“من بسیار حساس به چالش های ما همه رو و مطمئن شوید که برای حمایت از اولین پاسخ دهندگان و پرسنل پزشکی و هر کس دیگری قرار دادن در ساعت های طولانی. همه ما در زمانی که ما نیاز به نگه داشتن آموزش خودمان را در مورد اهمیت بهداشت و انزوا در طول این همه گیر و من ادامه خواهد داد تا مطمئن شوید که برای انجام بخشی از من را با پیروی از دستورالعمل تا زمانی که ما تایید شروع به بازگشت به فعالیت های عادی.”

کابوی ها معاون اجرایی رئیس جمهور استیون جونز گفت: در یک مصاحبه رادیویی روز شنبه که این تیم صحبت کرده است با پرسکات و الیوت در مورد اهمیت اجتماعی فاصله.

“ما قطعا با ابلاغ Dak و Zeke” جونز گفت: 103.5 فن. “و من فکر می کنم آنها قطعا آگاه در حال حاضر چگونه حساس این شرایط هستند. من فکر نمی کنم شما شاهد خواهید بود که دیگر نیست. آنها قطعا بچه ها که ما بیشترین احترام را برای. من قطعا می دانم که آنها درک حساسیت اوضاع ما هستید. آن را قطعا بسیار جدی است.”

جمعه نخستین بار نیست که کابوی ستاره را به دست آورد انتقاد طول coronavirus بیماری همه گیر. پرسکات و الیوت شد تصویر این ماه در آغوش مرتبط با سابق کابوی ستاره دز برایانت پس از یک تمرین است.

این عکس ها و مکالمه های اطراف آنها را متزلزل زمان برای پرسکات که همچنان در بن بست با کابوی ها بیش از آینده خود را. کارفرمایی هنوز برای ثبت نام خود را حق رای دادن برچسب به عنوان دو طرف ادامه کار به سمت یک قرارداد بلند مدت است. پرسکات گزارش خواهد نشستن این تیم مجازی offseason برنامه تا زمانی که او دریافت یک معامله جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات